Archiwum

Canon drukarka PIXMA G1411 (2314C025)

  • Kategoria urządzenie wielofunkcyjne
  • Poziom hałasu 54 dB
Oferta tymczasowo niedostępna

Canon PIXMA G1411 to kompaktowa drukarka z efektywnymi, uzupełnianymi zbiornikami na atrament umożliwiająca codzienne ekonomiczne drukowanie ciekawych fotografii i wyraźnych dokumentów w domu.Korzyści: Korzystaj z ekonomicznego, produktywnego drukowania dzięki dużej efektywności druku*: do 12000 stron z 2 butelkami z czarnym atramentem i do 7000 stron na jednym pakiecie kolorowych zbiorników.

technologia FINE producenta Canon oraz hybrydowy system atramentów pozwalają drukować dokumenty wysokiej jakości. Czarny atrament pigmentowy zezwala na drukowanie niezwykle wyraźnych dokumentów, a kolorowe atramenty barwnikowe generują żywe barwy na zdjęciach bez obramowania (maks.

format: A4). Ta kompaktowa i niedroga drukarka wpasuje się w każde domowe i biurowe wnętrze. Dzięki stanowczo trwałemu systemowi atramentu FINE i tylnemu podajnikowi papieru na 100 arkuszy poradzi sobie z znacznymi nakładami druku.

Szybka łączność USB z komputerem usprawnia konfigurację drukarki. Funkcja samoczynnego wyłączania zasilania wyłącza drukarkę, gdy nie jest ona użytkowana, co pozwala oszczędzać energię. Prosto drukuj fotografie na świeże i kreatywne sposoby dzięki oprogramowaniu do obróbki zdjęć My Image Garden.

Jest ono wyposażone w funkcję rozpoznawania twarzy, co pozwala na prędkie wyszukiwanie wszelkich fotografii na komputerze. * skuteczność druku jest wartością szacowaną w oparciu o niezależną metodę testową producenta Canon, w ramach której jest stosowana karta ISO/IEC 24712 i symulacja ciągłego drukowania z zamianą zbiorników z atramentem po wstępnej konfiguracji urządzenia.

Wartości produktywności druku nie należy sumować.

Podobne oferty - 3 oferty

Nowe oferty co 30 minut
CANON PIXMA G3460 4468C009
CANON PIXMA G3460 4468C009
Kup teraz 809 899 zł

Oszczędzasz aż 90rabat 10 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły