Archiwum

Epson EcoTank M2170

  • Kategoria urządzenie wielofunkcyjne
Kup teraz 1667 1684 zł

Oszczędzasz aż 17rabat 1%

Zadowolenie.pl

11100 opinii

Drukarka mono EcoTank 3 w 1

proponująca funkcję druku mobilnego drukarka EcoTank 3 w 1 zaopatrzona jest w Wi-Fi, ekran LCD, funkcję druku dwustronnego i podajnik na 250 arkuszy.

  • Niższe koszty druku: Ekonomiczna drukarka z systemem stałego zasilania w atrament i dużą ilością tuszu w komplecie
  • bezusterkowość i wytrzymałość: Gwarancja na 1 rok albo 100 000 stron
  • Oszczędność energii: Zmniejszenie zużycia energii nawet o 95%5
  • Oszczędność czasu: Wi-Fi, druk dwustronny, podajnik na 250 arkuszy, druk mobilny
  • szybkie drukowanie w jakości biznesowej: prędkość druku 20 str./min4, brak konieczności rozgrzewania, głowica PrecisionCore

Drukowanie przenośne staje się prostsze dzięki trwałemu, szybkiemu, energooszczędnemu urządzeniu EcoTank. Ta drukarka z funkcjami skanowania i kopiowania stanowi niedrogie rozwiązanie, pozwalające ograniczyć koszty druku. Ekonomiczne urządzenie może przy użyciu dostarczanego w zestawie czarnego atramentu wydrukować choćby 11 000 stron1. Funkcje można w szybki sposó b wybierać bezpośrednio na kolorowym ekranie LCD o przekątnej 3,7 cm.

Niższe koszty druku

Rozwiązanie EcoTank pozwala zaoszczędzić w ciągu 3 lat choćby 50% w poró wnaniu z monochromatycznymi drukarkami laserowymi2. Zamiast tonera drukarka posiada system stałego zasilania w atrament, któ ry uzupełniany jest z załączonych butelek. Już od początku zapewniamy wystarczająco dużo atramentu, by wydrukować tysiące stron, co redukuje koszty i oszczędza czas.

Niedrogi atrament

Brak konieczności częstego zakupu nowych butelek z atramentem pozwala zaoszczędzić nawet 90% kosztu wydrukowania jednej strony3.

niezawodność

Każda drukarka monochromatyczna EcoTank objęta jest gwarancją na 1 rok albo 100 000 stron, co zagwarantuje bezproblemowe wykorzystywanie.

Oszczędność czasu

Nie marnuj czasu na wymianę materiałó w eksploatacyjnych – system stałego zasilania w atrament ogranicza konieczność konserwacji do minimum. Pracę przyspieszają ró wnież brak konieczności rozgrzewania i szybkość drukowania na poziomie 20 str./min4.

Oszczędność energii

Drukarka monochromatyczna EcoTank pozwala ograniczyć zużycie energii i koszty ogó lne. Umożliwia zmniejszenie zużycia energii nawet o 95%5 w poró wnaniu z monochromatycznymi drukarkami laserowymi.

wydajne funkcje biznesowe

Korzystaj z zalet głowicy PrecisionCore, znanej z prędkości, jakości, niezawodności i skuteczności. Zmniejsz częstotliwość podmiany papieru dzięki podajnikowi na 250 arkuszy i oszczędzaj dzięki funkcji samoczynnego drukowania dwustronnego.

Rozwiązania łączności

Korzystaj z funkcji Scan-to-Cloud i drukuj z dowolnego miejsca w biurze dzięki łączności Wi-Fi oraz bezpłatnym aplikacjom do druku przenośnego firmy Epson6.

1 podana produktywność została ustalona za pomocą oryginalnej metodologii producenta Epson na podstawie symulacji druku wzorcó w testowych zgodnie z normą ISO/IEC 24712. Podana wydajność NIE jest oparta na normie ISO/IEC 24711. Przekazana skuteczność może ró żnić się w zależności od drukowanych zdjęć, rodzaju używanego papieru, częstotliwości drukowania oraz warunkó w pracy, np. Temperatury. Podczas wstępnej konfiguracji drukarki pewna ilość atramentu zostaje zużyta do zapełnienia dysz głowicy drukującej. Z tego powodu efektywność początkowego zestawu może być niższa.

2. Oszczędności osiągnięte w ciągu 3 lat przy wydruku 406 stron miesięcznie. Poró wnanie cen uwzględnia koszty sprzętu, dołączone w pakiecie butelki z tuszem lub tonery, a także koszty zamiennych butelek i toneró w. Przy poró wnaniu cen sprzętu uwzględniono ceny drukarek Epson M1100 w momencie wprowadzenia na rynek oraz średnią cenę 77% najlepiej sprzedających się monochromatycznych jednofunkcyjnych drukarek laserowych A4 (szybkość drukowania poniżej 20 str./min) w Grecji, Polsce, Republice Czeskiej, Rumunii, na Słowacji, w Słowenii, Turcji, na Węgrzech i w pozostałych krajach Europy Południowo-Wschodniej w okresie od stycznia do grudnia 2018 r., zgodnie z raportem Worldwide Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker na IV kwartał 2018 r., przygotowanym poprzez IDC. Poró wnanie kosztó w druku jest oparte na cenach butelek z czarnym atramentem firmy Epson (linia 110) w momencie wprowadzenia na rynek i przeciętnych cenach najpojemniejszych dostępnych wersji oryginalnych kaset z czarnym tonerem do 77% najlepiej sprzedających się monochromatycznych jednofunkcyjnych drukarek laserowych A4 (szybkość drukowania poniżej 20 str./min) w Polsce, Republice Czeskiej, Turcji i na Węgrzech w okresie od stycznia do grudnia 2018 r. Zgodnie z raportem IDC o sprzedaży materiałó w eksploatacyjnych w regionie EMEA (dane na II połowę 2018 r.). Skuteczność konkurencyjnych kaset z tonerem do drukarek laserowych przekazana została na stronach internetowych ich producentó w.

3. Koszt wydruku jednej strony jest obliczany przez podzielenie ceny wymiennej butelki z atramentem/kasety z tonerem poprzez efektywność. W poró wnaniu kosztó w na stronę wykorzystano ceny butelek z czarnym atramentem marki Epson (seria 110) w chwili wprowadzenia na rynek średnie ceny najpojemniejszych wersji oryginalnych wkładó w OEM z czarnym tonerem przystępnych dla 77% najlepiej sprzedających się jednofunkcyjnych monochromatycznych drukarek laserowych A4 (szybkość drukowania na poziomie poniżej 20 str./min) w Polsce, Republice Czeskiej, Turcji i na Węgrzech w okresie od stycznia do grudnia 2018 r., zgodnie z przygotowanymi poprzez IDC raportami Worldwide Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker na IV kwartał 2018 r., a także o sprzedaży materiałó w eksploatacyjnych w regionie EMEA (dane na II połowę 2018 r.). Sprawność konkurencyjnych kaset z tonerem do drukarek laserowych podana została na stronach internetowych ich producentó w.

4. Ustalono zgodnie z normą ISO/IEC 24734 na podstawie przeciętnej ESAT uzyskanej w testach kategorii biznesowej przy domyślnych ustawieniach druku jednostronnego. Więcej danych na stronie www.epson.eu/testing

5. W poró wnaniu poboru mocy uwzględniono druk na drukarkach M1120, M2170, a także M3170 firmy Epson, a także średnią z 75% najlepiej sprzedających się monochromatycznych jednofunkcyjnych drukarek laserowych A4 (prędkość drukowania poniżej 20 str./min) w Grecji, Polsce, Republice Czeskiej, Rumunii, na Słowacji, w Słowenii, Turcji, na Węgrzech, a także w pozostałych krajach Europy Południowo-Wschodniej w okresie od stycznia do grudnia 2018 r., zgodnie z raportem Worldwide Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker na IV kwartał 2018 r. Przygotowanym poprzez IDC. Wartości poboru mocy są zgodne z informacjami podanymi na stronach internetowych ich producentó w.

6.Wymaga bezprzewodowego połączenia z Internetem. Więcej danych o produkcie, obsługiwanych językach i urządzeniach można znaleźć na stronie www.epson.pl/connect

Specyfikacja:


Podobne oferty - 5 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Urządzenie wielofunkcyjne CANON Pixma TS7450A
Urządzenie wielofunkcyjne CANON Pixma TS7450A
Kup teraz 441 709 zł

Oszczędzasz aż 268,32rabat 38 %

Empik szczegóły
Urzadzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA G3430 (5989C009) 3w1 czarne
Urzadzenie wielofunkcyjne Canon PIXMA G3430 (5989C009) 3w1 czarne
Kup teraz 1039,20 1109 zł

Oszczędzasz aż 70rabat 6 %

Avans.pl szczegóły
CANON Urządzenie Wielofunkcyjne i-SENSYS MF3010 3 w 1
CANON Urządzenie Wielofunkcyjne i-SENSYS MF3010 3 w 1
Kup teraz 1016 1599 zł

Oszczędzasz aż 583,04rabat 36 %

ELECTRO.pl

73589 opinii

szczegóły
HP Inc. Drukarka 419 All-in-One Wireless Z6Z97A
HP Inc. Drukarka 419 All-in-One Wireless Z6Z97A
Kup teraz 841 1221 zł

Oszczędzasz aż 380rabat 31 %

Empik szczegóły