Archiwum

Epson WF-C5710DWF

  • Kategoria urządzenie wielofunkcyjne
  • Wysokość 35 cm
  • Szerokość 42.5 cm
  • Maksymalny format nośnika A4
Kup teraz 1357
MediaMarkt.pl

12288 opinii

WORKFORCE PRO WF-C5710DWFTo nieduże urządzenie wielofunkcyjne 4 w 1 powstało z myślą o małych grupach roboczych. Sprawdza się jednocześnie w niewielkich biurach, jak i obszernych firmach, które stosowały urządzenia laserowe i chcą ograniczyć koszty, powiększyć wydajność oraz ograniczyć przestoje.

ponadto zmniejszają także wpływ na środowisko, a także udoskonalają swoją reputację w zakresie odpowiedzialności społecznej. Oszczędzaj pieniądzeUrządzenie pomoże firmom zaoszczędzić co najmniej 50% na koszcie wydruku strony kolorowej w porównaniu z drukarkami laserowymi.

Jest dedykowane dla grup roboczych i pozwala uniknąć ukrytych kosztów związanych z produktywnością pracowników, które wynikają ze wykorzystywania scentralizowanych rozwiązań. Innowacyjny system zasilania w atrament likwiduje częstą konieczność podmiany tworzyw eksploatacyjnych, dodatkowo ograniczając koszty.

Wysoka efektywność, niewiele znacząca konserwacjaUrządzenie oferuje najkrótszy w swoim segmencie czas drukowania pierwszej strony w porównaniu do drukarek laserowych. Dotyczy to zarówno druku w kolorze (5,3 s), jak i druku czarno-białego (4,8 s).

szybkość skanowania w odcieniu wynosi 24 obr./min i jeszcze jest najwyższa w tym segmencie produktów. Dodatkowo można wydrukować do 5000 stron czarno-białych i w kolorze bez wymiany tworzyw eksploatacyjnych.

Urządzenie ma także największą standardową pojemność podajnika na papier, wynoszącą 330 arkuszy. Dbaj o środowiskoKorzystaj z niskiego poboru mocy bez utraty istotnie wyraźnego wydruku dzięki obniżeniu zużycia energii choćby o 90% w porównaniu z podobnymi urządzeniami laserowymi.

wytwarzane dla biznesuSzeroki wachlarz programów i narzędzi proponuje opcje bezpiecznego druku, rozszerza skuteczność skanowania, a także pomaga zdalnie zarządzać urządzeniami. Dzięki NFC i łączności bezprzewodowej można drukować z maszyn przenośnych.

Obsługa urządzenia jest intuicyjna za sprawą interfejsu i ekranu dotykowego, które są podobne do użytkowanych w smartfonach. Są one przystępne w ramach usługi drukowania Print365 marki Epson. Kluczowe właściwości:- Największa sprawność atramentu w tym segmencie produktów: drukuj do 5000 stron bez podmiany atramentu- Ekologia: zużywa do 90% mniej energii niżeli konkurencyjne laserowe drukarki kolorowe- Oszczędność pieniędzy: oszczędź co najmniej 50% na koszcie wydruku strony kolorowej w porównaniu z drukarkami laserowymi- Oszczędność czasu: samoczynne drukowanie dwustronne, skanowanie, kopiowanie i faksowanie- produkowane dla biznesu: atramenty pigmentowe DURABrite Ultra

Podobne oferty - 2 oferty

Nowe oferty co 30 minut
HP 415
HP 415
Kup teraz 795 1049 zł

Oszczędzasz aż 254rabat 24 %

Mall.pl

82830 opinii

szczegóły