Archiwum

HP DeskJet 4120

  • Kategoria urządzenie wielofunkcyjne
Kup teraz 299 536 zł

Oszczędzasz aż 237rabat 44%

Neonet.pl

Urządzenie Wielofunkcyjne HP DeskJet Plus 4120 3XV14B Domowe biuro z prędkim dostępem Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet Plus 4120 3XV14B zapewni Ci funkcje czterech maszyn: drukarki, kopiarki, skanera i e-faksu.

Do tego jestprzystępna, ponieważ dzięki aplikacji HP Smart, prowadzącej Cię krok po kroku, bezproblemowo skonfigurujesz urządzenie i zainicjujesz drukowanie choćby ze swego smartfona.Drukowanie, kopiowanie, skanowanie.

Drukowanie, skanowanie, kopiowanie, a także wysyłanie e-faksów. Samoczynny podajnik dokumentów na 35 arkuszy. Samoczynny podajnik na 35 arkuszy upraszcza pracę. Bezusterkowe dwuzakresowe Wi-Fi i Bluetooth® 4.2.

Zdalny przesył danych 
z dwupasmowym Wi-Fi™ 
 z autoresetem. Innowacyjna subskrypcja Instant Ink - Never Run Out. Subskrypcja druku Instant Ink umożliwia oszczędność na tuszu do 70% i pewność, iż drukarka jest za każdym razem gotowa do pracy.

bezawaryjna łączność wbudowana w urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet Plus 4120 3XV14B funkcja bezprzewodowa zezwala na komfortowe korzystanie z urządzenia. Dwupasmowe Wi-Fi® z autoresetem lepszy zasięg, a także szybsze i stabilniejsze połączenie.

Opcja Bluetooth® 4.2 pozwala komfortowo korzystać z drukarki z poziomu smartfona, tabletu czy innego skonfigurowanego urządzenia. Wydruki szybkie i komfortowe. Faksy z telefonu. Automatyczny podajnik dokumentów, zastosowany w urządzeniu wielofunkcyjnym HP DeskJet Plus 4120 3XV14B, usprawnia pracę i dba o Twój komfort, obsługując 35 arkuszy, a drukarka zapewnia wysoką skuteczność: w minutę zyskasz 10 wydruków czarno-białych lub 7 barwnych.

Zyskuj czas i wygodę, wysyłając e-faksy ze swego smartfonu, tabletu albo komputera. Dzięki funkcjom inteligentnego oprogramowania do obsługi faksu możesz z łatwością edytować wysyłane dokumenty, kreować ich szablony i strony tytułowe, a także korzystać z historii i prędkich wydruków potwierdzających wysłanie faksu, a także dodawać pliki i fotografie z telefonu.

Subskrypcja Instant Ink. Prędkie i oszczędne drukowanie. Żyjemy w coraz szybszym tempie. Praca i życie rodzinne się przenikają. Drukowanie powinno być nietrudne. Z naszego rozwiązania korzysta już ponad 9 milionów klientów na całym świecie, a z roku na rok rynek subskrypcyjny rośnie w szczególnie prędkim tempie.

Odpowiedzialny recykling. Pomóż nam ponownie zastosować plastik dzięki usłudze recyklingu wliczonej w cenę. Zapomnij o wyczerpanym tuszu albo tonerze. Wygodna dostawa w cenie subskrypcji. Oszczędzaj na tuszu HP do 70%.

Oszczędzaj na tuszu z subskrypcją HP Instant Ink już od 4,99 PLN miesięcznie. Swoboda bez zobowiązań. W dowolnym momencie możesz darmowo zmienić albo wstrzymać subskrypcję, a choćby z niej z zrezygnować.

Jak to działa? 1. Wybierz subskrypcję HP Instant Ink. 2. HP w cenie subskrypcji wysyła tusz. 3. W dowolnym momencie możesz zmienić subskrypcję albo z niej zrezygnować. Zapomnij o wyczerpanym tuszu Gdy się zarejestrujesz, dostarczymy Ci pakiet startowy.

Otrzymasz specjalny wkład z tuszem dedykowany dla usługi HP Instant I...

Podobne oferty - 2 oferty

Nowe oferty co 30 minut
HP LaserJet Pro M28w
HP LaserJet Pro M28w
Kup teraz 590 914,39 zł

Oszczędzasz aż 324,40rabat 35 %

Neonet.pl szczegóły
HP 1200n
HP 1200n
Kup teraz 1599 1619 zł

Oszczędzasz aż 20rabat 1 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły