Archiwum

hp inc. urządzenie wielofunkcyjne laserjet m234sdwe 6gx01e

  • Kategoria urządzenie wielofunkcyjne
Kup teraz 760 1099 zł

Oszczędzasz aż 339,01rabat 31%

Avans.pl

Urządzenie Wielofunkcyjne HP LaserJet M234sdwe 6GX01E Pracuj szybko. Pracuj sprawnie. Szybsze przetwarzanie wielostronicowych dokumentów dzięki najszybszej w swej klasie prędkości druku dwustronnego gwarantuje urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet M234sdwe 6GX01E.

prędkie rozpoczęcie pracy dzięki nietrudnej konfiguracji, która prowadzi użytkownika krok po kroku. Starczy pobrać aplikację HP Smart, zespoić się z siecią Wi-Fi® i udostępnić drukarkę wszystkim urządzeniom.

Inteligentne drukowanie HP+ już tu jest System HP+ pozwala ograniczyć przerwy w pracy drukarki dzięki nowej chmurze, która automatycznie wykrywa i rozwiązuje problemy z łącznością. Na dodatek dzięki HP+ Twoja drukarka wspiera naturalne drukowanie Forest First.

Za każdą wydrukowaną stronę inwestujemy w ochronę zdrowych lasów i zarządzanie nimi. Po prostu urządzenie wielofunkcyjne HP+ LaserJet M234sdwe 6GX01E jest za każdym razem gotowe do działania, oferując najkorzystniejsze jak dotychczas zabezpieczenia i skuteczność!

Bezproblemowa konfiguracja prędkie rozpoczęcie pracy w urządzeniu wielofunkcyjnym HP LaserJet M234sdwe 6GX01E jest dzięki prostej konfiguracji, która prowadzi użytkownika poprzez każdy krok za pomocą aplikacji HP Smart.

proste zarządzanie zadaniami jest osiągalne dzięki inteligentnym przyciskom zapewniającym intuicyjną obsługę – przyciski pojawiają się tylko wtedy, gdy są konieczne. Śladowe rozmiary. Niesamowite funkcje.

Urządzenie wielofunkcyjne LaserJet LaserJet M234sdwe 6GX01E ma tak małe rozmiary,nadaje się niemal wszędzie. Pamiętaj, że oprócz niewielkich rozmiarów możesz zyskać możliwość wysokiej jakości skanowania oraz udostępniania dokumentów do Dropbox, Dysku Google, poczty e-mail lub chmury – praktycznie z dowolnego miejsca.

Subskrypcja Instant Ink. Prędkie i oszczędne drukowanie. Żyjemy w coraz szybszym tempie. Praca i życie rodzinne się przenikają. Drukowanie powinno być proste. Z naszego rozwiązania korzysta już ponad 9 milionów klientów na całym świecie, a z roku na rok rynek subskrypcyjny rośnie w wyjątkowo szybkim tempie.

Odpowiedzialny recykling. Pomóż nam ponownie użyć plastik dzięki usłudze recyklingu wliczonej w cenę. Zapomnij o wyczerpanym tuszu albo tonerze. Komfortowa dostawa w cenie subskrypcji. Oszczędzaj na tuszu HP do 70%.

Oszczędzaj na tuszu z subskrypcją HP Instant Ink już od 4,99 PLN miesięcznie. Swoboda bez zobowiązań. W dowolnym momencie możesz bezpłatnie zmienić albo wstrzymać subskrypcję, a choćby z niej z zrezygnować.

Jak to działa? 1. Wybierz subskrypcję HP Instant Ink. 2. HP w cenie subskrypcji wysyła tusz. 3. W dowolnym momencie możesz zmienić subskrypcję albo z niej zrezygnować.

Podobne oferty - 4 oferty

Nowe oferty co 30 minut
Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 2720e
Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 2720e
Kup teraz 199 340 zł

Oszczędzasz aż 141rabat 41 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
HP Inc. Drukarka Color LaserJet Pro MFP M183fw 7KW56A
HP Inc. Drukarka Color LaserJet Pro MFP M183fw 7KW56A
Kup teraz 1225 2069 zł

Oszczędzasz aż 844rabat 41 %

Avans.pl szczegóły