Archiwum

Urządzenie HP DeskJet Plus 4120

  • Kategoria urządzenie wielofunkcyjne
Kup teraz 299 327 zł

Oszczędzasz aż 28rabat 9%

Neonet.pl

Urządzenie Wielofunkcyjne HP DeskJet Plus 4120 3XV14B Domowe biuro z szybkim dostępem Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet Plus 4120 3XV14B zapewni Ci funkcje czterech urządzeń: drukarki, kopiarki, skanera i e-faksu.

Do tego jestdostępna, ponieważ dzięki aplikacji HP Smart, prowadzącej Cię krok po kroku, bez problemu skonfigurujesz urządzenie i zainicjujesz drukowanie nawet ze swego smartfona.Drukowanie, kopiowanie, skanowanie.

Drukowanie, skanowanie, kopiowanie, a także wysyłanie e-faksów. Automatyczny podajnik dokumentów na 35 arkuszy. Samoczynny podajnik na 35 arkuszy upraszcza pracę. Niezawodne dwuzakresowe Wi-Fi, a także Bluetooth® 4.2.

Zdalny przesył danych 
z dwupasmowym Wi-Fi™ 
 z autoresetem. Nowoczesna subskrypcja Instant Ink - Never Run Out. Subskrypcja druku Instant Ink umożliwia oszczędność na tuszu do 70% oraz pewność, że drukarka jest zawsze gotowa do pracy.

bezawaryjna łączność zastosowana w urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet Plus 4120 3XV14B funkcja bezprzewodowa umożliwia komfortowe korzystanie z urządzenia. Dwupasmowe Wi-Fi® z autoresetem lepszy zasięg oraz szybsze i zrównoważeniejsze połączenie.

Opcja Bluetooth® 4.2 pozwala komfortowo korzystać z drukarki z poziomu smartfona, tabletu czy innego skonfigurowanego urządzenia. Wydruki prędkie i wygodne. Faksy z telefonu. Automatyczny podajnik dokumentów, zaimplementowany w urządzeniu wielofunkcyjnym HP DeskJet Plus 4120 3XV14B, ułatwia pracę i dba o Twój komfort, obsługując 35 arkuszy, a drukarka zapewnia wysoką wydajność: w minutę zyskasz 10 wydruków czarno-białych albo 7 barwnych.

Zyskuj czas i wygodę, wysyłając e-faksy ze swego smartfonu, tabletu albo komputera. Dzięki funkcjom inteligentnego oprogramowania do obsługi faksu możesz łatwo edytować wysyłane dokumenty, wytwarzać ich szablony i strony tytułowe oraz korzystać z historii i prędkich wydruków potwierdzających wysłanie faksu, a także dodawać pliki i fotografie z telefonu.

Subskrypcja Instant Ink. Prędkie i oszczędne drukowanie. Żyjemy w coraz szybszym tempie. Praca i życie rodzinne się przenikają. Drukowanie powinno być proste. Z naszego rozwiązania korzysta już ponad 9 milionów klientów na całym świecie, a z roku na rok rynek subskrypcyjny rośnie w szczególnie prędkim tempie.

Odpowiedzialny recykling. Pomóż nam ponownie użyć plastik dzięki usłudze recyklingu wliczonej w cenę. Zapomnij o wyczerpanym tuszu lub tonerze. Wygodna przesyłka w cenie subskrypcji. Oszczędzaj na tuszu HP do 70%.

Oszczędzaj na tuszu z subskrypcją HP Instant Ink już od 4,99 PLN miesięcznie. Swoboda bez zobowiązań. W dowolnym momencie możesz darmowo zmienić albo wstrzymać subskrypcję, a choćby z niej z zrezygnować.

Jak to działa? 1. Wybierz subskrypcję HP Instant Ink. 2. HP w cenie subskrypcji wysyła tusz. 3. W dowolnym momencie możesz zmienić subskrypcję albo z niej zrezygnować. Zapomnij o wyczerpanym tuszu Gdy się zarejestrujesz, dostarczymy Ci komplet startowy.

Otrzymasz specjalny wkład z tuszem dedykowany dla usługi HP Instant I...

Podobne oferty - 1 oferta

Nowe oferty co 30 minut
PIXMA MG 3650 BLK 0515C006AA
PIXMA MG 3650 BLK 0515C006AA
Kup teraz 349 379 zł

Oszczędzasz aż 30rabat 8 %

Neonet.pl szczegóły