Archiwum

Amazon Kindle Paperwhite 4

  • Kategoria czytnik e-booków
  • Przekątna ekranu 6.0 "
  • Pojemność pamięci 8 GB
  • Rozdzielczość 1448 x 1072
  • Technologia wyświetlacza E-Ink
Kup teraz 599 779 zł

Oszczędzasz aż 180rabat 23%

Media Expert

5395 opinii

Czytnik E-book'ów Kindle Paperwhite 4 zaopatrzony w wyświetlacz o przekątnej 6" jest lżejszy, cieńszy a do tego wreszcie wodoodporny (IPX8). Korzyści: Dostęp do darmowych książek Wysoka rozdzielczość wyświetlacza Carta (300 ppi) bez efektu lustra,czytanie jak z prawdziwego papieru, choćby w jasnym świetle słonecznym Wodoodporność (IPX8), umożliwia swobodne korzystanie na plaży, przy basenie albo w wannie ekskluzywna czcionka „Bookerly”, zaprojektowana z myślą o szybszym czytaniu przy jednoczesnym zmniejszeniu uczucia zmęczenia oczu 32 GB pamięcidzięki czemu Twój Kindle zapewni więcej miejsca na czasopisma, komiksy i audiobooki wbudowane podświetlenie z regulacją umożliwia czytanie jednocześnie w dzień jak i w nocy Długi czas pracy na baterii Lżejszy charakterystyczna książka dzięki czemu wygodnie trzyma się w jednej ręce Polska instrukcja obsługi Gwarancja 24 miesiące "Door to door" Cienki i lekki Kindle Paperwhite 4 to najcieńszy i najlżejszy czytnik Kindle, z wysmakowanym, postępowym wzornictwem, który zapewni Ci komfort przez mnóstwo godzin.

Z wyświetlaniem 300 ppi bez efektów lustrzanych, jakości druku tekstu i dwa razy więcej miejsca w porównaniu z poprzednim modelem. Ponadto naładowana bateria działa przez cały tydzień, a nie tylko poprzez kilka godzin.

Wodoodporny Twój Kindle Paperwhite 4 od teraz jest wodoodporny, także swobodnie można z niego korzystać na plaży, przy basenie lub w wannie. Zgodnie ze standardem IPX8,wytrzymuje zanurzenie w słodkiej wodzie do 60 minut na głębokości do dwóch metrów.

Wyraźne czcionki W Paperwhite 4 możesz dostosować wymiar tekstu i radować się ostrymi, ciemnymi czcionkami dostrojonymi ręcznie, żeby zapewnić maksymalną czytelność i lepszy komfort dla oczu. Nie męczy oczu choćby w ciemności Kindle Paperwhite 4 zaopatrzony został w nowoczesny system podświetlenia ekranu, dzięki temu czytanie, nawet w nocy, jest wygodne i nie męczy oczu – w przeciwieństwie do podświetlanych tylnym światłem ekranów tabletów, czy telefonów komórkowych.

w dodatku możesz regulować jego jasność, żeby poprawić komfort czytania w zależności od pory dnia, czy rodzaju zewnętrznego oświetlenia. Kindle Paperwhite komfortowo trzyma się w jednej ręce, bez cienia zmęczenia.

Dlatego możesz czytać wygodnie poprzez niemało godzin.

Podobne oferty - 1 oferta

Nowe oferty co 30 minut