Archiwum

Braun PL 3012

  • Kategoria depilator
  • Regulacja prędkości tak
  • Sposób depilacji świetlna
  • Nasadka masująca nie
  • Rodzaj zasilania sieciowe
  • Kolor biały
Kup teraz 999 1271 zł

Oszczędzasz aż 272rabat 21%

RTV EURO AGD

37910 opinii

Braun Silk.expert Pro 3 Bezpieczne, sprawne i trwałe likwidowanie włosków*. Polecany przez Skin Health Alliance. Urządzenie otrzymało akredytację, jako bezpieczne dla skóry, wiodącej, międzynarodowej organizacji współpracującej z dermatologami i naukowcami.

Najbezpieczniejsze urządzenie IPL dzięki technologii SensoAdaptTM*. Kolor skóry nie jest taki sam na całym ciele, dlatego czujnik SensoAdapt TM (z ochroną przed UV) poprzez cały czas odczytuje koloryt skóry i dopasowuje intensywność światła tak, by zapewnić bezpieczne, produktywne i trwałe likwidowanie widocznych włosków.

* Z tej samej technice korzysta Cyden. Dwukrotnie szybsze zabiegi Ci potrzeba tylko 9 minut, by wydepilować obie nogi przy najniższej mocy działania urządzenia. W trybie płynnym urządzenie emituje więcej impulsów, co przyspiesza zabieg i jest wspaniałym rozwiązaniem w przypadku obfitych obszarów ciała.

Tryb punktowy zagwarantuje bardziej skrupulatne działanie na mniejszych i wrażliwych obszarach. Delikatny dla Twojej skóry Urządzenie działa na dwóch poziomach intensywności, tryb delikatny jest nadzwyczajny dla początkujących.

Urządzenie można używać też do twarzy. 300 000 impulsów. 3 poziomy intensywności 300 000 impulsów (+20% w porównaniu z poprzednim Silk·expert 3) wystarczy na 16 lat zabiegów. Dzięki trzem poziomom intensywności, urządzenie dostosowuje światło do odcienia skóry.

Planuj i obserwuj swoje zabiegi Aplikacja Braun Silk·expert Pro działa intuicyjnie i śledzi postępy, żeby zapewnić znakomite rezultaty zabiegów. Pokazuje w dodatku, w jaki sposób działa detektor odcienia skóry SensoAdapt TM.

sprawdź, czy IPL jest trafny dla Ciebie: IPL działa najskuteczniej u osób o jasnej i przeciętnej karnacji, z włosami w odcieniu od naturalnego blondu po ciemny brąz i czerń. IPL działa najmniej skutecznie na włosach bardzo jasnych, rudych, siwych albo białych w związku z mniejszą ilością pochłaniającej światło melaniny....

Podobne oferty - 1 oferta

Nowe oferty co 30 minut
Braun 7700
Braun 7700
Kup teraz 339 563 zł

Oszczędzasz aż 224rabat 40 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły