Archiwum

Braun PL 5014

  • Kategoria depilator
  • Regulacja prędkości tak
  • Nasadka masująca nie
  • Rodzaj zasilania sieciowe
  • Kolor biały
Kup teraz 1352 1838 zł

Oszczędzasz aż 486,27rabat 26%

Sferis.pl

Braun Silk-expert IPL PL5014 to inteligentny, testowany klinicznie depilator zapewniający skuteczną i bezpieczną depilację ciała oraz twarzy. Urządzenie samoczynnie odczytuje i dopasowuje się do kolorytu Twojej skóry w celu trwałego usunięcia niechcianego owłosienia.

W komplecie z depilatorem znajduje się staranna nasadka, maszynka manualna Venus Extra Smooth oraz wyszukana kosmetyczka. Depilator Silk-expert IPL PL5014 marki Braun zaopatrzony został czytnik kolorytu skóry - SensoAdapt(TM).

barwa skóry nie jest jednorodny - różni się w zależności od obszaru ciała. Wyjątkowy detektor kolorytu skóry SensoAdapt(TM) bezustannie - 80 razy na sekundę - odczytuje kolor skóry i automatycznie dostosowuje do niego intensywność światła, co przekłada się na maksymalną produktywność i bezpieczeństwo.

Każdy impuls powoduje, że aplikowana jest optymalna ilość światła, a Ty nie możesz cieszyć się świetnymi rezultatami. Silk-expert IPL PL5014 marki Braun gwarantuje depilację nie tylko bezpieczną,również wyjątkowo szybką.

Zabieg depilacji pozwala wykonać depilację znacznych obszarów ciała w krótkim czasie. Zabieg na łydki czy ręce wydajnie wykonasz już w 7 minut. Lampa depilatora Braun proponuje żywotność aż 300 tys. Błysków, co przekłada się na długoletnią eksploatację.

Co więcej, pulsuje tylko wtedy, gdy jest on w całkowitym kontakcie ze skórą. Od dzisiaj nie musisz już odwiedzać salonu kosmetycznego, żeby uzyskać idealne rezultaty w bezpieczny sposób. Do prędkiego i skutecznego zabiegu depilacji IPL użyj trybu płynnego depilatora Braun Silk-expert IPL PL5014.

Uwalnia on fale świetlne z obszerniejszą częstotliwością i minimalizuje liczba pominiętych obszarów. Gdy chcesz natomiast wykonać bardziej staranny zabieg - wciśnij, a następnie zwolnij przycisk błysku. Pozwoli to uzyskać doskonały efekt np.

na niewielkim obszarze ciała. Depilator Braun Silk-expert IPL PL5014 wyposażone jest w 3 tryby pracy. W trybie normalnym depilator pracuje z największą mocą i dopasowuje się do odcieni skóry w każdym momencie.

Działając w trybie delikatnym, depilator Braun Silk-expert dostosowuje się do rozmaitych odcieni skóry momentalnie i wydajnie, jak w przypadku pracy w trybie normalnym - różnica polega na tym, że pracuje z mniejszą mocą.

W trybie bardzo delikatnym depilator Braun Silk-expert pracuje z najmniejszą mocą. To najkorzystniejsza opcja dla początkujących albo przy depilacji miejsc wrażliwych lub w fazie poprawek. Czujka kontaktu ze skórą zaimplementowany w depilatorze Braun Silk-expert IPL PL5014 zagwarantuje, że urządzenie wysyła impulsy świetlne tylko wtedy, gdy przylega do skóry, a światło widoczne w trakcie zabiegu jest w całości bezpieczne dla oczu.

w dodatku światło emitowane poprzez depilator redukuje uczucie dyskomfortu równocześnie podczas, jak i po zabiegu. Co więcej, aplikacja do urządzenia Braun Silk-expert IPL obejmuje intuicyjny kalendarz, który ułatwi kontrolę wykonywanych zabiegów i analizę postępów - co przełoży się na doskonałe rezultaty zabiegów.

Aplikacja umożliwi też zobaczenie sensora SensoAdapt(TM) w akcji.

Podobne oferty - 1 oferta

Nowe oferty co 30 minut
Braun 7700
Braun 7700
Kup teraz 339 562 zł

Oszczędzasz aż 223rabat 40 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły