Archiwum

Braun PL 5115

  • Kategoria depilator
  • Regulacja prędkości tak
Kup teraz 1619 3258 zł

Oszczędzasz aż 1639rabat 50%

OleOle!

29739 opinii

Depilator IPL Silk-expert Pro 5 PL5115 z 3 dodatkami Najbezpieczniejsze urządzenie IPL za sprawą technologii SensoAdapt Koloryt skóry różni się zależnie od obszaru ciała, w związku z czym czujnik SensoAdapt zastosowany w depilatorze IPL Silk-expert Pro 5 PL5115 (z zabezpieczeniem przed promieniowaniem UV) stale odczytuje koloryt, dostosowując impulsy świetlne pod kątem najbezpieczniejszej i najwydajniejszej trwałej depilacji widocznych włosków.

Skuteczna depilacja wszystkich obszarów ciała skrupulatna i precyzyjna depilacja każdego obszaru ciała. Depilator IPL Silk-expert Pro 5 PL5115 jest dostępny z nasadką charakterystyczną, która idealnie pasuje do pielęgnacji pach oraz z szeroką nasadką do efektywniejszej depilacji obszerniejszych obszarów ciała, takich jak klatka piersiowa lub plecy.

Dowiedz się, czy urządzenie IPL jest dla Ciebie stosowne Zabieg depilatorem IPL Silk-expert Pro 5 PL5115 jest skuteczne w przypadku jasnego albo pośredniego kolorytu skóry i włosów o kolorze od naturalnego blondu do ciemnego brązu albo czerni.

Urządzenie IPL jest mniej produktywne w sytuacji włosów w kolorze jasnego blondu, rudych, siwych i białych, które zawierają mniej melaniny potrzebnej do wchłonięcia światła. Zawartość zestawu i uwagi Zawartość pudełka: 1 x Silk-expert Pro 5 IPL 1 x obszerna głowica 1 x maszynka do golenia Gillette 1 x saszetka do przechowywania stosowanie: Faza początkowa: wykonywać zabieg raz w tygodniu przez pierwsze 4– 12 tygodni.

między zabiegami: włosy wypadają naturalnie, a odrastanie jest zahamowane. NIE STOSOWAĆ: • na skórze głowy, brwiach ani w pobliżu oczu. Użytkowanie urządzenia w tych miejscach może doprowadzić do trwałego uszkodzenia wzroku; • na rudych, nad wyraz jasnych, siwych lub białych włosach.

Urządzenie nie jest wydajne w sytuacji tych kolorów włosów; • w okolicach sutków, genitaliów i odbytu. W tych miejscach skóra może mieć ciemniejszy barwa i/lub gęstsze owłosienie, dlategoużytkowanie urządzenia na tych obszarach może wywoływać dyskomfort/ból lub uszkodzić skórę; • na ciemnobrązowych lub czarnych plamkach na skórze, np.

piegach, znamionach, pieprzykach lub brodawkach, które znajdują się w miejscach poddawanych zabiegowi; • na tatuażach lub permanentnym makijażu w miejscach poddawanych zabiegowi; • na brodzie i innym owłosieniu na twarzy panów.

NIE WOLNO patrzeć bezpośrednio na szklany filtr ani aktywować urządzenia skierowanego w stronę oczu. W trosce o bezpieczeństwo oczu użytkownika i osób postronnych, urządzenie uaktywni się wyłącznie po przyłożeniu do ciała obu sensorów kolorytu skóry.

Jeśli na jakimkolwiek etapie wykorzystywania urządzenie będzie aktywować się, pomimo tego, iż obydwa czujniki NIE mają kontaktu ze skórą, należy natychmiast ZAPRZESTAĆ korzystania z urządzenia i skontaktować się ze sprzedawcą.

NIE WOLNO STOSOWAĆ urządzenia częściej niżeli raz w tygodniu w tym samym miejscu na ciele. Częstsze używanie w jednym miejscu nie przyspieszy pożądanych efektów, a jedynie może powiększyć pra...

Podobne oferty - 1 oferta

Nowe oferty co 30 minut
Raven EGD001
Raven EGD001
Kup teraz 60 100 zł

Oszczędzasz aż 40rabat 40 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły