Archiwum

Philips BRP 545

  • Kategoria depilator
  • Regulacja prędkości tak
  • Kolor biały, różowy
Kup teraz 319 499 zł

Oszczędzasz aż 180rabat 36%

OleOle!

29739 opinii

Depilator do wykorzystania na sucho i na mokroNasza najszybsza depilacja nawet najdrobniejszych włoskówNasz najszybszy depilator jest zaopatrzony w wyjątkowe dyski ceramiczne, które obracają się jeszcze szybciej, a także chwytają najdrobniejsze i najkrótsze włoski.

teraz możesz wygładzić skórę jednocześnie przed depilacją, jak i po jej zakończeniu korzystaj z urządzenia w celu pielęgnacji ciała i twarzy.Nasza najszybsza depilacja nawet najdrobniejszych włosków 2 zabiegi pielęgnacji ciała i twarzy od stóp do głów Do nóg, ciała i twarzy Dyski ceram.

chwytające drobne włoski 2 zabiegi pielęgnacji ciała i twarzy+ urządzenie do oczyszczania twarzy Głowica depilująca z nieszablonowego ceramicznego materiału zapewnia pewniejszy chwytNasza głowica depilująca jest unikatowa, ponieważ została stworzona z materiału ceramicznego o fakturowanej powierzchni, który delikatnie likwiduje nawet najdrobniejsze włoski, a także włoski 4 razy krótsze w sytuacji depilacji woskiem.

Dzięki dyskom o nieporównanej wcześniej szybkości (2200 obr./min) zapewnia najszybsze likwidowanie włosów.bardzo znaczna głowica depilatoraBardzo obszerna głowica depilatora depiluje obszerniejszą powierzchnię skóry przy każdym ruchu, co zapewnia szybsze usuwanie włosków.Pierwszy depilator z ergonomicznym, wyprofilowanym uchwytemErgonomiczny, wyprofilowany uchwyt łatwe manewrowanie, zapewniając pełną kontrolę i pokaźniejszy zasięg.

Możesz w naturalny i dokładny sposób przesuwać urządzenie po całym ciele.Bezprzewodowe wykorzystywanie na mokro i na sucho, pod prysznicem albo w wannieDzięki przeciwpoślizgowemu uchwytowi idealnie nadaje się do użytku w kontakcie z wodą.

Korzystanie pod prysznicem lub w wannie staje się jeszcze bardziej wygodne i delikatne. Możliwość bezprzewodowego używania zagwarantuje dopełniającą wygodę.Lampka Opti-light pomaga uwidocznić włoski i usprawnia ich likwidowanie6x lepsze oczyszczanie.

starczy 1 minuta.komplet z edycji specjalnej gromadzi miniurządzenie do oczyszczania twarzy z technologią obrotową, którego niewielkie rozmiary i łatwość stosowania czynią nieprzeciętnym rozwiązaniem do codziennej pielęgnacji skóry w dowolnym miejscu.

17 tysięcy miękkich włosków delikatnie wymiata nieczystości na zewnątrz. Pory są głęboko oczyszczane, a skóra wygląda promiennie. Urządzenie oczyszcza skórę z dużą skrupulatnością, a równocześnie jest dla niej na tyle łagodne, by można go było używać dwa razy dziennie.

Jest zgodne ze wszystkimi szczoteczkami Philips VisaPure opracowanymi z myślą o dostosowaniu do różnorodnych typów skóry i związanych z nimi potrzeb.

Podobne oferty - 2 oferty

Nowe oferty co 30 minut
Braun SE 7885
Braun SE 7885
Kup teraz 372 597 zł

Oszczędzasz aż 225,27rabat 38 %

Sferis.pl szczegóły
Braun 7700
Braun 7700
Kup teraz 333 485 zł

Oszczędzasz aż 152rabat 31 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły