Archiwum

Epson M1120

  • Kategoria drukarka atramentowa
Kup teraz 790
Empik

Drukarka o niskim całkowitym koszcie eksploatacji

Poznaj mocne strony drukarki z systemem stałego zasilania w atrament: niski koszt drukowania, wysoka niezawodność, łączność Wi-Fi i nieduża interwencja użytkownika.

  • Niski całkowity koszt eksploatacji: Wyjątkowo niskie koszty drukowania
  • Wysoka sprawność atramentu: Zapas atramentu w zestawie wystarcza na wydrukowanie 5000 stron.
  • Oszczędność czasu: Kró tki czas drukowania pierwszej strony
  • Niskie zużycie energii: Drukarki atramentowe nie muszą się nagrzewać.
  • Proste przyłączanie: Wi-Fi i USB

Ta stylowa, kompaktowa drukarka monochromatyczna EcoTank z funkcją Wi-Fi jest prosta w obsłudze i zagwarantuje bardzo niski całkowity koszt eksploatacji. Zapas atramentu w komplecie starczy na wydrukowanie 5000 stron, a dzięki komfortowej butelce jego uzupełnianie jest proste i nie sprawia bałaganu. Funkcja Wi-Fi, łącze USB i kró tki czas drukowania pierwszej strony wpływają na wysoki poziom produktywności drukarki.

Oszczędność pieniędzy

Wysoka wydajność atramentu i nieznaczny pobó r mocy przez drukarkę przekładają się na niski całkowity koszt eksploatacji i konkurencyjny koszt wydruku w przeliczeniu na stronę.

Oszczędność energii

technika druku atramentowego zmniejsza zużycie energii – w odró żnieniu od druku laserowego nie wymaga nagrzewania, co pomaga ograniczyć rachunki za prąd.

Oszczędność czasu

Wysoka efektywność atramentu rozszerza produktywność pracy. To bezawaryjne urządzenie zamiast wkładó w atramentowych wykorzystuje udoskonalony system napełniania pojemnikó w przy użyciu prostych w obsłudze butelek z atramentem, co ogranicza interwencję użytkownika do minimum. Dzięki umieszczeniu pojemnika na atrament z przodu drukarki ma ona nieznaczne wymiary, łatwy dostęp przy uzupełnianiu i korzystną widoczność poziomó w atramentu. Kró tki czas drukowania pierwszej strony z trybu uśpienia i prędkość drukowania 15 str./min powodują, iż nie musisz tracić czasu, oczekując na wydruki.

Funkcje biznesowe

Dzięki funkcji Wi-Fi, łączu USB i niewielkim wymiarom drukarki z łatwością jest ustawić ją na biurku i podłączyć do komputera albo laptopa.

Specyfikacja:


Podobne oferty - 1 oferta

Nowe oferty co 30 minut
HP Ink Tank 319 Z6Z13A
HP Ink Tank 319 Z6Z13A
Kup teraz 599 1149 zł

Oszczędzasz aż 550rabat 48 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły