Archiwum

Urządzenie HP Envy 6420e

  • Kategoria drukarka atramentowa
Oferta tymczasowo niedostępna

Urządzenie wielofunkcyjne HP ENVY 6420e 223R4B Inteligentna drukarka Przygotuj się! Każdy moment drukowania jest ważny. Zawsze gotowa i zawsze bezpieczna drukarka HP ENVY 6420e 223R4B dzięki inteligentnemu połączeniu z chmurą.

Nie pracuj ciężko. Pracuj inteligentnie. Skanuj i wysyłaj dokumenty bezproblemowo dzięki progresywnym funkcjom aplikacji HP Smart. Inteligentna ochrona środowiska W ramach HP+ dbamy o naszą planetę, drukując organicznie i stosując recycling wkładów.

zawsze, gdy drukujesz jedną stronę, HP inwestuje w ochronę i odtwarzanie lasów w ramach programu Forest First. Urządzenie wielofunkcyjne HP ENVY 6420e 223R4B3 to urządzenie 3 w 1 – zezwala na drukowanie, skanowanie, kopiowanie.

wymagania HP+: 1. Użytkowanie oryginalnego atramentu HP przez cały okres eksploatacji drukarki; 2. Zrównoważone połączenie internetowe; 3. Konto HP. Więcej korzyści z aplikacją mobilną HP Smart w systemie druku Dzięki HP+ zyskujesz podłączenie do drukowania w chmurze i progresywne funkcje aplikacji HP Smart: Funkcja Privat Pickup dba by Twoje wydrukowane dokumnety nie wpadły w niepowołane ręce.

Oparte na chmurze monitorowanie HP Smart Security pomaga wykrywać ataki złośliwego oprogramowania i zapobiegać im. Drukuj z dowolnego miejsca na świecie korzystając z połączenia internetowego albo sicei komórkowej - Print Anywhere.

Pracuj ekspresowo i wygodnie Urządzenie wielofunkcyjne HP ENVY 6420e 223R4B zagwarantuje możliwość pracy bezprzewodowej. Zastosowany interface WiFi 802.11 a/b/g/n. Korzystaj z samoczynnego druku dwustronnego, żeby oszczędzić czas i pieniądze.

Podajnik papieru na 100 arkuszy, odbiornik na 25 arkuszy a także podajnik automatyczny na 35 arkuszy pomogą błyskawicznie wykonać zadanie skanowania lub kopiowania. Prędkośc druku w czerni: do 10 str./min (A4/ISO), prędkośc druku w kolorze 7 str./min (A4/ISO).

Rozdzielczość w czerni 1200 dpi, 4800 dpi w kolorze. Subskrypcja Instant Ink. Prędkie i oszczędne drukowanie Żyjemy w coraz szybszym tempie. Praca i życie rodzinne się przenikają. Drukowanie powinno być nietrudne.

Z naszego rozwiązania korzysta już ponad 9 milionów klientów na całym świecie, a z roku na rok rynek subskrypcyjny rośnie w nad wyraz prędkim tempie. Odpowiedzialny recykling. Pomóż nam ponownie zastosować plastik dzięki usłudze recyklingu wliczonej w cenę.

Zapomnij o wyczerpanym tuszu albo tonerze. Komfortowa przesyłka w cenie subskrypcji. Oszczędzaj na tuszu HP do 70%. Oszczędzaj na tuszu z subskrypcją HP Instant Ink już od 4,99 PLN miesięcznie. Swoboda bez zobowiązań.

W dowolnym momencie możesz bezpłatnie zmienić albo wstrzymać subskrypcję, a nawet z niej z zrezygnować. Jak to działa? 1. Wybierz subskrypcję HP Instant Ink. 2. HP w cenie subskrypcji wysyła tusz. 3. W dowolnym momencie możesz zmienić subskrypcję lub z niej zrezygnować.

Podobne oferty - 1 oferta

Nowe oferty co 30 minut