Archiwum

Drukarka fotograficzna Xiaomi Mi 1S

  • Kategoria drukarka fotograficzna
Kup teraz 449 509 zł

Oszczędzasz aż 60rabat 12%

OleOle!

29739 opinii

Drukarka foto Xiaomi Instant Photo Printer 1S Set + Papier fotograficzny Uwiecznij każdą chwilę na drukarce do fotografii od Xiaomi. Wysoka jakość obrazu, zestaw papieru fotograficznego i samoprzylepnego wraz z albumem na zdjęcia.

NAWJAŻNIEJSZE atrybuty Model: Xiaomi Instant Photo Printer 1S Set EU atrybuty druku: Druk termosublimacyjny, 300 x 300dpi, Gradacja barw - 256 stopni na kolor, prędkość wydruku - około 1 minuty na stronę, rodzaj pliku - JPEG, PNG wymiary: 194 x 124.6 x 83.6mm Waga: ok.

1,2kg Jakość obrazu w wysokiej rozdzielczość komplet papieru fotograficznego i samoprzylepnego 3"/6" samoczynny laminat ochronny Natychmiastowe drukowanie ze smartfona Zdalne drukowanie Rób zdjęcia smartfonem i natychmiast je drukuj z łatwością podłącz swój smartfon do Xiaomi Instant Photo Printer 1S.

profesjonalne zdjęcia w wysokiej rozdzielczości z czasem przetwarzania 1 minuty*. Zamień fotografie na ekranie smartfona w fizyczne wersje, których możesz dotknąć Przełączanie między dwoma wymiarami papieru fotograficznego i style zdjęć według własnych upodobań Wydrukuj zdjęcie całej rodziny na 6-calowym papierze fotograficznym i opraw je w ramkę.

Wydrukuj ładne, nieartykułowane zdjęcie na 3-calowym papierze fotograficznym i przyklej je w dowolnym miejscu. Możesz wybrać rozmiar fotografie, żeby znaleźć swój ulubiony fason. Drukuj od razu po wyjęciu z pudełka gromadzi 10 arkuszy 6-calowego papieru fotograficznego, 10 arkuszy 3-calowego papieru fotograficznego i 1 taśmę*.

Jakość wydrukowanego obrazu jest porównywalna do wyników fachowych studiów fotograficznych Profesjonalna technologia druku termosublimacyjnego z 256 poziomami skali szarości gwarantuje płynne, szczegółowe kolory.

Wysoka precyzja głowicy drukującej, a także podawanie papieru zapewniają,zdjęcia zachowują definicję rysów twarzy. Drukuj fotografie z 300 dpi i gamą kolorów 16.7M. Samoochronny laminat uniemożliwia blaknięciu,zdjęcia pozostały na zawsze zdjęcia nie muszą być laminowane, ponieważ są samoczynnie pokrywane krystaliczną, wodoodporną i oporną na odciski palców folią ochronną.

dzięki temu zdjęcia są trwałe i nie blakną ani nie żółkną, dzięki temu barwy będą lśnić poprzez dziesięciolecia. Drukuj bezpośrednio z aplikacji Xiaomi Home podłączenie drukarki do smartfona albo komputera Drukuj zdjęcia bezpośrednio ze smartfona za pomocą aplikacji Mi Home/Xiaomi Home.

Połącz się z tabletem albo komputerem, żeby drukować zdalnie. Drukuj zdjęcia dla rodziców w domu w trakcie podróży. Udoskonalona funkcja bezpośredniego połączenia Aktywując tryb połączenia bezpośredniego, smartfon łączy się bezpośrednio z drukarką.

Możliwość drukowania bezpośrednio z otwartego albumu powoduje, że ​​drukowanie fotografii jest tak proste, jak ich robienie szybko i prosto drukuj fotografie do dokumentów Aplikacja Xiaomi Home posiada szablony do drukowania zdjęć identyfikacyjnych bez wychodzenia z domu.

W czterech rogach fotografii znajdują się wskaźniki usprawniające ręczne cięcie. Zintegrowane funkcje filtrowania i przycinania Aplikacji Xiaomi Home można używać do obróbki zdjęć, takiej jak obracanie lub przycinanie, z 8 filtrami do drukowania przebojowych fotografii.

komplet Xiaomi Instant Photo Printer 1S z taśmą i kolorowym papierem fotograficznym 6-calowy barwny papier fotograficzny i pakiet wstążek wymagają jedynie zamiany taśmy bezatramentowej w połączeniu ze specjalnym papierem fotograficznym o wysokiej rozdzielczości do termosublimacji, dzięki temu drukowanie fotografii w domu jest bardziej dostępne niżeli w studio fotograficznym.

*uzupełniające materiały eksploatacyjne są sprzedawane oddzielnie. Płócienny album na fotografie z pierścieniami zapamiętać każdą chwilę życia dzianinowy album na zdjęcia | pojemność 100 fotografii | Otwiera się o 180° Zintegrowana konstrukcja magnetyczna do wygodnego przechowywania Półprzezroczysty podajnik papieru wyraźnie wskazuje zużycie papieru fotograficznego.

Nie martw się o zapisanie albumu po jego użyciu. Innowacyjna zintegrowana magnetyczna konstrukcja dokująca ułatwia przechowywanie, a dzięki czystemu i gustownemu wyglądowi może choćby stać się błyskotliwym dziełem sztuki na stole.

SPECYFIKACJA technicznA Model: Xiaomi Instant Photo Printer 1S Set EU atrybuty druku: Druk termosublimacyjny, 300 x 300dpi, Gradacja odcieni - 256 stopni na kolor, prędkość wydruku - około 1 minuty na stronę, rodzaj pliku - JPEG, PNG Napięcie wejściowe: 24V 1.6A Łączność: Android 5.0 or iOS 10.0 i wyższe, Połączenie z aplikacją Xiaomi Home, Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz Urządzenie obsługujące: Smartfon, tablet, komputer PC Waga: ok.

1,2kg wymiary: 194 x 124.6 x 83.6mm Temperatura: 10℃ do 35℃ pakiet: Drukarka do zdjęć, Instrukcja obsługi, Papieru fotograficzny

Podobne oferty - 0 ofert

Nowe oferty co 30 minut