Archiwum

LaserJet M110we Drukarka laserowa HP

  • Kategoria drukarka laserowa
Kup teraz 499 649 zł

Oszczędzasz aż 150rabat 23%

Media Expert

5395 opinii

Drukarka laserowa HP LaserJet M110we 7MD66E Biała Drukarka laserowa - monochromatyczna Drukarka laserowa HP LaserJet M110we 7MD66E nieprzeciętnie sprawdzi się w domu albo w nieznacznym biurze. Urządzenie posiada następujące interfejsy: Bluetooth, USB 2.0, Wi-Fi.

Maksymalna rozdzielczość druku wynosi 600 x 600 dpi i wspaniale wytrzymuje obciążenie do 8000 str./mies. Inteligentne drukowanie HP+ już tu jest Drukarka HP LaserJet M110we 7MD66E gromadzi inteligentny system drukowania HP+, dzięki temu jest bezpieczniejszy, wydajniejszy, bardziej zrównoważony i gotowy do pracy.

Ta drukarka HP+ działa tylko z oryginalnym tonerem HP i wymaga konta HP oraz połączenia internetowego. Drukuj i skanuj z rąk. Korzystaj z nowoczesnych funkcji wydajności poprzez 2 lata dzięki HP+.

Opcja subskrypcji i oszczędzania na oryginalnym tonerze HP. Pierwsze 6 miesięcy Instant Ink załączone do HP+. Najmniejsze w swej klasie laserowe urządzenie od HP Najmniejsze w swojej klasie urządzenie laserowe od HP zaprojektowane do produktywnej pracy.

Koniec z oczekiwaniem na przystępność drukarki. Zmaksymalizuj swoją wydajność z szybkością druku do 21/20 stron na minutę. Postaw na bezusterkową łączność bezprzewodową w drukarce laserowej HP LaserJet M110we 7MD66E z funkcją automatycznego resetowania!

Zachowaj efektywność z dowolnego miejsca Zyskaj możliwość wysokiej jakości skanowania oraz udostępniaj dokumenty do Dropbox, Dysku Google, poczty e-mail – praktycznie z dowolnego miejsca. Drukuj dokumenty i obrazy za pomocą drukarki laserowej HP LaserJet M110we 7MD66E bezpośrednio z Dropbox i Google Drive dzięki aplikacji HP Smart.

Oszczędzaj czas dzięki możliwości wysyłania zabezpieczonych faksów ze smartfona, tabletu lub komputera PC dzięki aplikacji HP Smart. Subskrypcja Instant Ink. Szybkie i oszczędne drukowanie. Żyjemy w coraz szybszym tempie.

Praca i życie rodzinne się przenikają. Drukowanie powinno być nieskomplikowane. Z naszego rozwiązania korzysta już ponad 9 milionów klientów na całym świecie, a z roku na rok rynek subskrypcyjny rośnie w szczególnie szybkim tempie.Odpowiedzialny recykling.

Pomóż nam ponownie użyć plastik dzięki usłudze recyklingu wliczonej w cenę.Zapomnij o wyczerpanym tuszu lub tonerze. Komfortowa dostawa w cenie subskrypcji. Oszczędzaj na tuszu HP do 70%. Oszczędzaj na tuszu z subskrypcją HP Instant Ink już od 4,99 PLN miesięcznie.

Swoboda bez zobowiązań. W dowolnym momencie możesz gratisowo zmienić albo wstrzymać subskrypcję, a nawet z niej z zrezygnować. Jak to działa? 1. Wybierz subskrypcję HP Instant Ink. 2. HP w cenie subskrypcji wysyła tusz.

3. W dowolnym momencie możesz zmienić subskrypcję lub z niej zrezygnować.

Podobne oferty - 1 oferta

Nowe oferty co 30 minut
Oki B432DN
Oki B432DN
Kup teraz 845 1339,42 zł

Oszczędzasz aż 494,42rabat 37 %

Empik szczegóły