Archiwum

Lexmark C2425DW

  • Kategoria drukarka laserowa
Oferta tymczasowo niedostępna

Model: C2425dwC2425dwNiezawodność. Bezpieczeństwo. Wydajność.Lexmark C2425dwRozpocznij przygodę z drukowaniem w kolorze razem z urządzeniem Lexmark C2425dw drukarką, dzięki której możesz kontrolować wydatki związane z drukowaniem w odcieniu z szybkością do 23 str./min*.

Drukarka Lexmark C2425dw została zbudowana z myślą o bezusterkowości, produktywności i bezpieczeństwie. Jest wyekwipowana jednocześnie we wbudowaną kartę Wi-Fi, jak i narzędzia, które umożliwiają ograniczenie zużycia tonera.zawsze gotowe Procesor dwurdzeniowy 1 GHz, a także pamięć o pojemności 512 MB gwarantują drukowanie z szybkością do 23 str./ min*.

Stalowa rama i wytrzymała kompozycja sprawdzają się w warunkach intensywnego użytkowania i trudnych środowiskach. Długa żywotność grzałki utrwalającej i podzespołów obrazujących zniża liczbę przestojów.

Kasety handlowe z tonerem Unison pozwalają wydrukować do 3500 barwnych i 6000 czarnobiałych stron**. Drukuj w czerni i bieli nawet wtedy, gdy skończy się toner barwny. Drukowanie w kolorze, które daje możliwość ciągłego oszczędzania Kalibracja PANTONE, osadzone strony z próbkami i technika Colour Replacement Lexmarka trafne i fachowe rezultaty drukowania w odcieniu na miejscu.

Oszczędzaj toner dzięki zestawowi narzędzi, które pozwalają Ci samodzielnie decydować, kiedy chcesz drukować w odcieniu. Objętość wejściowa, która działa Dzięki bezusterkowej obsłudze najróżniejszych nośników drukarka wykorzystuje karton, drobne nośniki oraz koperty równocześnie w tacy głównej jak i w wygodnym podajniku jednoarkuszowym.

standardową objętość wejściową 251 stron można rozszerzyć do 901 stron. Prosta interakcja barwny 6-centymetrowy ekran LCD umożliwia konfigurowanie, obsługę i monitorowanie ważnych informacji systemowych.

Port USB z przodu umożliwia bezpośrednie drukowanie z modnych formatów plików bez konieczności użycia komputera. Niewielkie wymiary drukarki pozwalają na komfortowe umieszczenie jej w przeróżnych miejscach.

Możliwość łatwego połączenia przy pomocy sieci Ethernet lub Wi-Fi, kabla USB albo prostych opcji druku mobilnego. Całkowite bezpieczeństwo Kompletna architektura bezpieczeństwa Lexmarka zabezpiecza Twoje informacje - w dokumentach, na urządzeniu i w sieci komputerowej.

Organizacja Keypoint Intelligence - Buyers Lab wyróżniła Lexmarka prestiżową nagrodą BLI PaceSetter w kategorii bezpieczeństwa przetwarzania obrazów dokumentów***. Z myślą o środowisku Funkcje zarządzania zasilaniem obniżają zużycie energii podczas działania i w trybie snu.

standardowa funkcja drukowania dwustronnego pozwala zaoszczędzić papier. Skorzystaj z recyklingu wkładów w ramach nagradzanego Programu zwrotu zużytych tonerów Lexmarka (LCCP). * prędkości drukowania i kopiowania zmierzone trafnie zgodnie z normami ISO/IEC 24734 i ISO/IEC 24735 (ESAT).

Więcej informacji na ten temat można znaleźćpod adresem: www.lexmark.com/ISOspeeds.** przeciętna deklarowana skuteczność dla ciągłego druku monochromatycznego albo kolorowego (CMY) w trybie druku jednostronnego sięga przekazanej liczbie stron zgodnie znormą ISO/IEC 19798.

Rzeczywista efektywność może znacząco różnić się w zależności od wielu czynników. Więcej danych na ten temat można znaleźć pod adresem www.lexmark.com/yields.*** Nagroda przyznana na podstawie informacji z Europy Zachodniej.właściwości skanowania: parametry kopiowania: parametry faksowania: Procesor drukarki: Dual Core, 1000 MHzPodajnik papieru: Podajnik na 250 arkuszyOdbiornik papieru: Odbiornik na 125 arkuszyMateriały eksploatacyjne oryginalne: Startowa zwrotna kaseta z kolorowym tonerem (CMY) na 750 stron0, Startowa zwrotna kaseta z czarnym tonerem na 1400 stronWydajność mat.

eksploatacyjnych: Kasety z tonerem czarnym i barwnym (CMYK) na 1 000* stron średnia produktywność ciągłego wkładu jest przekazana jako liczba standardowych stron, jak przekazano. Deklarowana wartość skuteczności zgodnie z normą ISO / IEC 19798.

Kaseta z czarnym tonerem o ekstra wysokiej produktywności 6 000* stron Kasety kolorowe (CMY) o wysokiej efektywności 2 300* stron Kaseta z czarnym tonerem o wysokiej wydajności 3000* stron Kolorowe (CMY) kasety z tonerem o ekstra wysokiej produktywności 3 500* stron oczekiwania sprzętowe: Akcesoria w komplecie: Opcje rozbudowy: informacje o gwarancji: rozszerzenia gwarancji: Pozostałe cechy:...

Podobne oferty - 1 oferta

Nowe oferty co 30 minut
HP 1000a
HP 1000a
Kup teraz 929 999 zł

Oszczędzasz aż 70rabat 7 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły