Archiwum

Bugatti Diva

  • Kategoria ekspres do kawy
  • Kolor zielony
Kup teraz 2803,10 4840 zł

Oszczędzasz aż 2037rabat 42%

Barokko.pl

8 opinii

Stylowy, oryginalny i wysokiej jakości – znany włoski projektant Andrea Seegatz stworzył prawdziwe arcydzieło dla kawy! Ekspres ciśnieniowy Diva to elegancja, progresywność i najwyższa jakość połączona w jedno urządzenie, które oprócz zaparzenia świetnej kawy jest prawdziwą ozdobą naszego domu.

przy pomocy ekspresu zaparzysz przepyszne espresso o przeróżnej dynamiczności i spienisz mleko do stworzenia włoskiego cappuccino. Ekspres ma ręczną regulację ilości wody przepływającej w trakcie parzenia, co umożliwi dobór optymalnej aktywności kawy od niewielkiego, potężnego ristretto po obszerniejsze, delikatniejsze lungo.

Z jego pomocą rutynowy rytuał parzenia ulubionej kawy będzie bardzo miły, łatwy i prędki. Ekspres Diva oprócz tego, iż jest najoryginalniejszym i najatrakcyjniejszym ekspresem na rynku, to do tego jest również najłatwiejszy w obsłudze.

Ekspres sterowany jest trzema przyciskami znajdującymi się po lewej stronie. Przyciski oznaczone są obrazkami aby ułatwić parzenie kawy. Po prawej stronie widoczna jest gałka, która utrzymuje stałą temperaturę (15 barów) i grzałka przeznaczona do spieniania mleka.

Diva parzy kawę mieloną jak i saszetkowaną, co zezwala na kolba, w której możemy wymieniać siteczka. Niepokaźne siteczko używamy do kawy z saszetki natomiast obszerne do kawy sypanej. Aby kawa mogła być ciepła a jej aromat uraczyć cały dom, filiżankę możemy postawić na górnej płycie ekspresu, która jest podgrzewana.Wprowadź do swego domu prawdziwie włoski klimat z najlepszą domową kawę w całej okolicy!FUNKCJE EKSPRESU:- ręczna regulacja ilości wody przepływającej podczas parzenia umożliwia wybór energiczności kawy – od śladowego, konkretnego ristretto po pokaźniejsze, subtelniejsze lungo,- dysza parowa dedykowana do spieniania mleka,- zaraz po włączeniu urządzenia, ekspres inicjuje podgrzewanie wody, gdy wskaźnik osiągnie na zegarze poziom zaznaczony filiżanką, urządzenie będzie gotowe do zaparzenia świeżej kawy,- podgrzewana górna półka na filiżanki,- kolba zaopatrzona jest w trzy filtry (sitka)– do pojedynczego albo podwójnego espresso z mielonej kawy albo do saszetek zgodnych ze standardem E.S.E.,- ekspres posiada dwa wkłady do zaparzania kawy.

Pierwszy z nich przypasowany pozostał na koliste saszetki. W drugim przygotować można równocześnie dwie filiżanki mielonej kawy,- ciśnienie wyświetlane jest na szykownym zegarze, znajdującym się z przodu urządzenia,- czas parzenia kawy to zaledwie 25 - 30 sekund.cechy:- dane technicznE:- napięcie: 220-240 V / 50 Hz,- moc: 950 W,- rozmiary:- średnica: 24 cm,- wysokość: 36,5 cm,- objętość zbiornika na wodę: 0,8 l,- długość kabla: 1,2 m,- waga: 7, 6 kg- Materiał: stal nierdzewna, aluminium- towar posiada instrukcję obsługi w języku polskim,- artykuł posiada 2 lata gwarancji.firma Bugatti to unikatowe i postępowe akcesoria kuchenne, a także sprzęt AGD.

Stawia na funkcjonalizm połączony z oryginalnym designem na miarę XXI wieku.Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem producenta Bugatti w Polsce. Nabywając w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu.

Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz też martwić się dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz albo zadzwoń!tel. 660 56 57 58e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Podobne oferty - 2 oferty

Nowe oferty co 30 minut
Siemens TE515201
Siemens TE515201
Kup teraz 2050 4017 zł

Oszczędzasz aż 1967rabat 49 %

Mall.pl

82830 opinii

szczegóły
Smeg ECF01
Smeg ECF01
Kup teraz 1884 3399 zł

Oszczędzasz aż 1515rabat 45 %

FabrykaForm.pl

2359 opinii

szczegóły