Archiwum

Tefal EY201815

  • Kategoria frytownica
  • Moc 1500 W
  • Minutnik tak
  • Pojemność misy na olej 4.2 l
  • Sterowanie mechaniczne
  • Kolor czarny
Kup teraz 419
OleOle!

29739 opinii

TEFAL EASY FRY CLASSIQUEZdrowy sposób na codzienne smażenie Ciesz się chrupkimi i smacznymi potrawami przygotowywane z niewielką ilością lub bez tłuszczu. Dzięki obszernej obszerności możesz przygotować do 5 porcji (4,2 l) pysznego jedzenia - perfekcyjnie, gdy gotuje się dla przyjaciół i rodziny.

W urządzeniu Easy Fry można nie tylko smażyć,dodatkowo grillować, opiekać i piec wszystkie Twoje ulubione potrawy w wyjątkowo krótkim czasie! pojemność XL Przygotuj do 5 porcji jednocześnie dzięki pojemności 4,2 l.

Gotowanie na 4 sposoby Frytkownica zezwala na smażenie, opiekanie, grillowanie i pieczenie. Uzyskasz dzięki czemu szeroką gamę potraw! Wysoka precyzja regulacji temperatury Możesz z łatwością dostosować temperaturę z dużą skrupulatnością, od 80°C do 200°C.

Pozwala to osiągnąć wyśmienite rezultaty zawsze. Genialna czystość Możliwość mycia w zmywarce samoczynny wyłącznik Frytkownica wyłącza się sama przy pomocy timera z sygnałem dźwiękowym. Potrawy bez tłuszczu teraz możesz smażyć, grillować, opiekać i piec wszystkie ulubione potrawy z niewielką ilością albo bez tłuszczu.

Wybierz dowolne danie, od chrupiących kawałków kurczaka po muffiny z kawałkami czekolady, domowe frytki albo pyszne krewetki. Spraw sobie przyjemność! komfortowa w użyciu bez problemu wyjmiesz kratkę z koszyka, co pozwoli wychwycić tłuszcz na dnie.

Wszystko to dla zdrowszych potraw i przystępnego czyszczenia....

Podobne oferty - 2 oferty

Nowe oferty co 30 minut