Archiwum

Gorenje KR1800

  • Kategoria grill elektryczny
  • Moc 1800 W
  • Regulacja temperatury tak
Kup teraz 246 399 zł

Oszczędzasz aż 153rabat 38%

Mall.pl

82830 opinii

Grill

Trzy pozycje grillowania Dla pasjonatów grillowania

niedługi czas podpiekania, obfita moc i równomierne rozprowadzanie ciepła, bezpośredni kontakt powierzchni grzewczych na górze i dole podgrzewanej żywności czynią ten grill idealnym do swego zastosowania. Możliwość podniesienia górnej pokrywy sprawia, że sprawdza się na dodatek przy zapiekankach czy podgrzewaniu kanapek. Przy potrzebie obszerniejszej powierzchni można go kompletnie otworzyć uzyskując podwójną powierzchnię podgrzewania.

Ustawiana temperatura genialne i powtarzalne rezultaty

dokładnie ustawianie termostatem temperatury pozwala na powtarzanie grilowania z rewelacyjnym efektem za każdym razem. Wyboru temperatury możemy dokonać w 4 stopniach. Po uzyskaniu docelowej temperatury sygnalizacja pracy wyłącza się. Ekspresowo rozgrzewające się powierzchnie na których grillujemy oszczędzają nasz cenny czas.

powłoka nieprzywierająca Zdrowe grillowanie bez tłuszczu

Specjalne pokrycie nieprzywieralną powłoką zabezpiecza podgrzewaną żywność przed przyklejaniem się do powierzchni płyt grzewczych. Dzięki czemu nie musimy używać tłuszczy i w zdrowy sposób podgrzewamy żywność zachowując aromat, odcień i elementy odżywcze. Po użyciu po prostu przetrzyj bawełnianą szmatką.

Naturalnie zamknięte przy podgrzewaniu za każdym razem doskonały smak

Gwarancja szybkiego i smacznego posiłku z mięsem, rybą czy delikatnym panini. Krótki czas przygotowania, intensywne i równo rozprowadzone ciepło poprzez dolną i górną pokrywę zamyka naturalny smak w przygotowywanych daniach i pozostawia wysoką zawartość komponentów odżywczych.

towar
producent
Kod producenta
KR1800SM
EAN
3838782070044
dane podstawowe
Czarny
Zamykany
technologiczne
Szerokość [cm]
29
Długość [cm]
22
powłoka nieprzywierająca
Tacka ociekowa
Nie
samoczynne programy
Nie
Wyjmowane płyty
Nie
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
wariant gwarancji
Producenta (ograniczenie do stosowania domowego)
dane o gwarancji producenta
Telefony:
801 002 350
Opis:
Serwis i wsparcie:Centrum obsługi klienta801 002 350Infolinia czynna w dni powszednie pn. – czw. Od 8:30 od 17:00, pt. Od 8:30 do 14:30Warunki gwarancji na urządzenia sprzedawane w Polsce:Urządzenia o wadze do 20 kg takie jak kuchenka mikrofalowa, odkurzacz, robot kuchenny, opiekacz itp. (z wyjątkiem urządzeń do zabudowy np. Okap kuchenny, płyta ceramiczna), Nabywca ma obowiązek dostarczyć do wyodrębnionego poprzez Gwaranta Autoryzowanego Punktu Serwisowego we własnym zakresie i na własny koszt, wraz z certyfikatem Gwarancyjnym (Kartą Gwarancyjną) i dowodem zakupu. Termin naprawy biegnie od dnia dostarczenia urządzenia do serwisu.Link do regulaminu: https://www.gorenje.pl/serwis-i-wsparcie/gwarancja

Podobne oferty - 1 oferta

Nowe oferty co 30 minut