Archiwum

ANTHEM (PC)

 • Kategoria gra PC
 • Wersja językowa polska
 • Gatunek akcja
 • PEGI (wiek gracza) 18+
 • Wersja pudełkowa
Kup teraz 55 108 zł

Oszczędzasz aż 53,01rabat 49%

Neonet.pl

W niedokończonym przez bogów świecie nieodgadniona grupa zagraża istnieniu całej ludzkości. Między złoczyńcami a starożytną technologią, której pragną, stoją tylko freelancerzy.

Połącz siły z maksymalnie trzema innymi graczami i załóżcie zaawansowane, indywidualnie przygotowane i niesamowicie konkretne egzopancerze. Będziecie wspólnie badać rozległe ruiny, stawiać czoła groźnym wrogom i odnajdywać artefakty nie z tego świata. Z każdą stworzoną misją będziesz zyskiwać nowe umiejętności, a Twój javelin będzie coraz potężniejszy. Stawicie czoła niebezpieczeństwom wiecznie zmieniającego się świata. Staniecie zjednoczeni w obliczu zła. I zjednoczeni zwyciężycie.

Anthem™ to gra z gatunku Action RPG wykonana z myślą o trybie współpracy i osadzona w nowym zagadkowym świecie wytwarzanym przez BioWare™ i EA.


NAJWAŻNIEJSZE parametry

Bohaterowie łączą siły, żeby razem zwyciężyć: sercem gry Anthem jest wspólna, społecznościowa zabawa. Kiedy wyruszasz na przygodę, może do Ciebie dołączyć do trzech innych graczy. Gra nagradza zarówno współdziałanie, jak i indywidualne umiejętności. Dobór potężnego typu egzopancerza, nazywanego w świecie gry javelinem, zdeterminuje możliwości i rolę poszczególnych osób w drużynie. Możecie wyruszyć wspólnie na ekspedycję albo przyjąć zlecenie i wezwać znajomych na pomoc, by wspólnie sprostać poważnym wyzwaniom. W miarę odkrywania świata poznasz wciągającą opowieść pełną unikatowych i zapadających w pamięć postaci. Płynny i inteligentny matchmaking zagwarantuje szybkie i proste wyszukiwanie kompanów do wspólnych przygód.

Cały arsenał realnych do modyfikowania egzopancerzy: za każdym razem, gdy wkroczysz do świata gry jako freelancer, uzyskasz dostęp do całej swojej kolekcji mocnych javelinów – egzopancerzy gwarantujących pilotowi niesamowite możliwości ofensywne i defensywne i zezwalające poruszać się z niesamowitą prędkością – czy to mknąc po niebie, czy również przemierzając wodne głębiny. Z upływem czasu będziesz nieprzerwanie rozwijać swoje umiejętności jako pilota javelina i możliwości bojowe i motoryczne swego pancerza.

Personalizuj swoje javeliny, by pochwalić się przed innymi swoimi osiągnięciami: Egzopancerze javelin – a także ich wyposażenie i uzbrojenie – można dalece modyfikować i personalizować. W miarę zdobywania kolejnych szlifów w starciach z potężnymi wrogami będziesz gromadzić liczne łupy i osiągać kolejne punkty bezprecedensowe, dzięki temu zyskasz dostęp do niesamowitych możliwości personalizacji swych javelinów. Stopniowo Twoje pancerze staną się świadectwem Twoich umiejętności i osiągnięć.

Badaj nieprzerwanie zmieniający się świat pełny niebezpieczeństw i tajemnic: Gra Anthem wykorzystuje silnik Frostbite™, dzięki temu w atrakcyjnym, nieprzerwanie ewoluującym, otwartym świecie gry będziesz na każdym kroku napotykać niespodziane warunki i niebezpieczeństwa i nieoczekiwanych wrogów. Ponieważ gra Anthem jest stałą usługą, jej świat będzie się z czasem zmieniał i powiększał o świeże opowieści, wyzwania i katastrofalne w skutkach wydarzenia. Czekająca na Ciebie kraina jest równocześnie piękna i śmiertelnie groźna. Podczas każdej nowej ekspedycji Twoja drużyna freelancerów będzie stawała w obliczu wymagających przeciwności.
Zamów grę Anthem w przedsprzedaży, a otrzymasz pancerza Legionu Świtu klasy Łowca, legendarną broń, sztandar założycielski i wcześniejszy dostęp do publicznych przedpremierowych wersji demonstracyjnych .

 • zestaw pancerza Legionu Świtu klasy Łowca i legendarną broń
  • Dołącz do swoich znajomych w świecie gry Anthem w zmienionym egzopancerzu klasy Łowca i z unikatową bronią – oba komponenty zestawu przedsprzedażowego nawiązują do Legionu Świtu, prekursorów freelancerów.
 • Sztandar założycielski
  • Sztandar, po którym wszyscy poznają, że jesteś jednym z pierwszych graczy w Anthem.

Podobne oferty - 8 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Call of Duty Black Ops 4 (PC)
Call of Duty Black Ops 4 (PC)
Kup teraz 139 248 zł

Oszczędzasz aż 109rabat 44 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Frostpunk (PC)
Frostpunk (PC)
Kup teraz 25 118 zł

Oszczędzasz aż 93,01rabat 79 %

Neonet.pl szczegóły
Far Cry 5 (PC)
Far Cry 5 (PC)
Kup teraz 100 109 zł

Oszczędzasz aż 9,20rabat 8 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Dirt Rally 2.0 (PC)
Dirt Rally 2.0 (PC)
Kup teraz 80 159 zł

Oszczędzasz aż 79,20rabat 50 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Dungeons (PC)
Dungeons (PC)
Kup teraz 89 171 zł

Oszczędzasz aż 82rabat 48 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
F1 2019 (PC)
F1 2019 (PC)
Kup teraz 117 197 zł

Oszczędzasz aż 80rabat 41 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Football Manager 2019 (PC)
Football Manager 2019 (PC)
Kup teraz 80 159 zł

Oszczędzasz aż 79,10rabat 50 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły