Archiwum

Assassin's Creed: Valhalla Gra PC DARMOWY TRANSPORT

  • Kategoria gra PC
  • Wersja językowa polska
Oferta tymczasowo niedostępna
Opis towaru

Dziewiąty rok naszej ery. Wiking Eivor, stojąc na czele swego klanu, opuszcza umęczoną niekończącymi się wojnami i kurczącymi się zasobami Norwegię i wyrusza poprzez Morze Północne ku bogatym ziemiom zwaśnionych angielskich królestw. Zadanie wikingów: założyć nową, stałą osadę, nie zważając na koszty.

W Assassin’s Creed® Valhalla grasz jako Eivor, zaciekły wiking, który wychowywał się wśród opowieści o bitwach i chwale. Eksploruj enigmatyczny, ładny, otwarty świat ukształtowany w brutalnych czasach angielskich mrocznych wieków. Najeżdżaj na swych wrogów, rozwijaj osadę i wzmacniaj swoje wpływy polityczne, walcząc o miejsce wśród bogów w Walhalli.

Wojny będą wybuchać. Królestwa będą upadać. Oto era wikingów.

Wersja PC w pudełku zawiera kod do pobrania gry.

Kluczowe elementy

STWÓRZ WŁASNĄ SAGĘ WIKINGÓW – zaawansowane mechanizmy RPG pozwalają ci na kształtowanie rozwoju swej postaci i wpływanie na otaczający ją świat. Wraz z każdym podjętym wyborem – od sojuszy politycznych przez strategię walki po dialogi i dobór sprzętu – wyznaczysz własną drogę ku chwale.

instynktownY SYSTEM WALKI – Walcz dwoma rodzajami broni jednocześnie – wywijaj toporami, mieczami, a nawet tarczami i odtwórz zaciekły styl walki wikingów. Ścinaj głowy przeciwnikom, eliminuj ich z daleka lub dyskretnie pozbawiaj ich życia dzięki swojemu ukrytemu ostrzu. Zmierz się z wyzwaniem w postaci najszczególniej rozmaitych, zabójczych wrogów, jacy kiedykolwiek pojawili się w grze z serii Assassin's Creed.

OTWARTY, średnioWIECZNY ŚWIAT – Żegluj od bezkompromisowych, enigmatycznych wybrzeży Norwegii ku błyskotliwym, ale bezlitosnym królestwom Anglii, a nawet jeszcze dalej. Zanurz się w stylu życia wikinga łowiąc ryby, polując, biorąc udział w zabawach pijackich i wielu innych czynnościach.

PROWADŹ EPICKIE NAJAZDY – Poprowadź solidne szturmy na saksońskich żołnierzy i ich fortece w całej Anglii. Prowadź swój klan podczas zaskakujących ataków z pokładu swej łodzi i plądruj tereny wroga, by przywieźć swojemu ludowi bogactwa i zasoby.

ROZWIJAJ SWOJĄ OSADĘ – Buduj i udoskonalaj obiekty, dzięki którym przystosujesz swoją rozgrywkę – czekają na ciebie koszary, kuźnia, warsztat tatuażysty i mnóstwo więcej. Werbuj nowych członków do swego klanu i własnoręcznie kształtuj swoją przygodę w świecie wikingów.

WIKINGOWIE DO WYNAJĘCIA – Stwórz i dostosuj wyjątkowego wikinga w swoim klanie, a potem podziel się nim online ze znajomymi, którzy będą mogli używać go w trakcie swych najazdów.

Bonus Pre-Orderowy

Zamawiając grę przed premierą otrzymasz dopełniające zadanie "Droga Berserka"!

Podobne oferty - 3 oferty

Nowe oferty co 30 minut
Immortals of Aveum
Immortals of Aveum
Kup teraz 110 219 zł

Oszczędzasz aż 109rabat 50 %

sklepzgrami.pl szczegóły
EA SPORTS FC 24 - Gra na PC
EA SPORTS FC 24 - Gra na PC
Kup teraz 110 129 zł

Oszczędzasz aż 19,02rabat 15 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły