Archiwum

Assassin's Creed: Valhalla Gra PC DARMOWY TRANSPORT

  • Kategoria gra PC
  • Wersja językowa polska
Kup teraz 180
MediaMarkt.pl

12288 opinii

Opis towaru

Dziewiąty rok naszej ery. Wiking Eivor, stojąc na czele swego klanu, opuszcza umęczoną niekończącymi się wojnami i kurczącymi się zasobami Norwegię i wyrusza poprzez Morze Północne ku bogatym ziemiom zwaśnionych angielskich królestw. Zadanie wikingów: założyć nową, stałą osadę, nie zważając na koszty.

W Assassin’s Creed® Valhalla grasz jako Eivor, zaciekły wiking, który wychowywał się wśród opowieści o bitwach i chwale. Eksploruj enigmatyczny, ładny, otwarty świat ukształtowany w brutalnych czasach angielskich mrocznych wieków. Najeżdżaj na swych wrogów, rozwijaj osadę i wzmacniaj swoje wpływy polityczne, walcząc o miejsce wśród bogów w Walhalli.

Wojny będą wybuchać. Królestwa będą upadać. Oto era wikingów.

Wersja PC w pudełku zawiera kod do pobrania gry.

Kluczowe elementy

STWÓRZ WŁASNĄ SAGĘ WIKINGÓW – zaawansowane mechanizmy RPG pozwalają ci na kształtowanie rozwoju swej postaci i wpływanie na otaczający ją świat. Wraz z każdym podjętym wyborem – od sojuszy politycznych przez strategię walki po dialogi i dobór sprzętu – wyznaczysz własną drogę ku chwale.

instynktownY SYSTEM WALKI – Walcz dwoma rodzajami broni jednocześnie – wywijaj toporami, mieczami, a nawet tarczami i odtwórz zaciekły styl walki wikingów. Ścinaj głowy przeciwnikom, eliminuj ich z daleka lub dyskretnie pozbawiaj ich życia dzięki swojemu ukrytemu ostrzu. Zmierz się z wyzwaniem w postaci najszczególniej rozmaitych, zabójczych wrogów, jacy kiedykolwiek pojawili się w grze z serii Assassin's Creed.

OTWARTY, średnioWIECZNY ŚWIAT – Żegluj od bezkompromisowych, enigmatycznych wybrzeży Norwegii ku błyskotliwym, ale bezlitosnym królestwom Anglii, a nawet jeszcze dalej. Zanurz się w stylu życia wikinga łowiąc ryby, polując, biorąc udział w zabawach pijackich i wielu innych czynnościach.

PROWADŹ EPICKIE NAJAZDY – Poprowadź solidne szturmy na saksońskich żołnierzy i ich fortece w całej Anglii. Prowadź swój klan podczas zaskakujących ataków z pokładu swej łodzi i plądruj tereny wroga, by przywieźć swojemu ludowi bogactwa i zasoby.

ROZWIJAJ SWOJĄ OSADĘ – Buduj i udoskonalaj obiekty, dzięki którym przystosujesz swoją rozgrywkę – czekają na ciebie koszary, kuźnia, warsztat tatuażysty i mnóstwo więcej. Werbuj nowych członków do swego klanu i własnoręcznie kształtuj swoją przygodę w świecie wikingów.

WIKINGOWIE DO WYNAJĘCIA – Stwórz i dostosuj wyjątkowego wikinga w swoim klanie, a potem podziel się nim online ze znajomymi, którzy będą mogli używać go w trakcie swych najazdów.

Bonus Pre-Orderowy

Zamawiając grę przed premierą otrzymasz dopełniające zadanie "Droga Berserka"!

Podobne oferty - 6 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Farming Simulator 22 Edycja Kolekcjonerska Gra PC CENEGA
Farming Simulator 22 Edycja Kolekcjonerska Gra PC CENEGA
Kup teraz 180 329 zł

Oszczędzasz aż 149,01rabat 45 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Farming Simulator 2019 PL PC +DLC -Darmowa wysyłka-
Farming Simulator 2019 PL PC +DLC -Darmowa wysyłka-
Kup teraz 90 170 zł

Oszczędzasz aż 80,00rabat 47 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Gra PC CDP.PL Dungeons (T)
Gra PC CDP.PL Dungeons (T)
Kup teraz 70 119 zł

Oszczędzasz aż 49,03rabat 41 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
It Takes Two PC
It Takes Two PC
Kup teraz 149 150 zł

Oszczędzasz aż 1rabat 1 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
The Sims 4
The Sims 4
Kup teraz 111 140 zł

Oszczędzasz aż 29,34rabat 21 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
Dodatek do gry Electronic Arts The Sims 4 Licealne lata na PC/MAC
Dodatek do gry Electronic Arts The Sims 4 Licealne lata na PC/MAC
Kup teraz 139 140 zł

Oszczędzasz aż 1rabat 1 %

Avans.pl szczegóły