Archiwum

Battlefield 2042 Gra PC ELECTRONIC ARTS

  • Kategoria gra PC
Kup teraz 79 150 zł

Oszczędzasz aż 71rabat 47%

RTV EURO AGD

37910 opinii

Battlefield™ 2042 to pierwszoosobowa strzelanka będąca powrotem do wojny totalnej, z której słynie ta kultowa kolekcja gier. W niedalekiej przyszłości porządek na świecie został zachwiany. Dynamicznie zmieniające się pola bitew będą wymagały od Ciebie adaptacji i przezwyciężania trudności przy pomocy Twojego oddziału i progresywnego arsenału.

Battlefield™ 2042 oddaje w wasze ręce globalne pola bitew o niezrównanej dotąd skali dzięki wsparciu rozgrywki dla 128* graczy. Na graczy czeka tu ogromna moc wrażeń, od zaktualizowanych trybów gry wieloosobowej, takich jak Podbój czy Przełamanie, po zupełnie nową Strefę Zagrożenia.Świat pogrążony w chaosieRok 2042 – ekstremalne wydarzenia klimatyczne i walki o zasoby zmieniły układ sił na świecie.

Stany Zjednoczone i Rosja stoją u progu wojny, w trakcie gdy bezpaństwowi weterani tworzą niezależne grupy zwane oddziałami specjalnymi. Walcz, by kształtować przyszłość w tym nieznanym dotąd teatrze wojny.128 graczy równocześniePo raz pierwszy w historii Battlefield do wojny totalnej może dołączyć 128 graczy równocześnie*.

Ta niesamowita ilość graczy zapewnia zupełnie nowe możliwości rozgrywki i pozwala brać udział w atrakcyjnych wydarzeniach. Poczuj jeszcze wyraźniej aniżeli wcześniej emocje towarzyszące prowadzonym na wielką skalę bitwom, w trakcie których wszystko może się zdarzyć.*Tylko na Xbox Series X|S, PlayStation®5 oraz PC.

W wersjach na Xbox One i PlayStation®4 maksymalna ilość graczy to 64.Rozległe i dynamiczne terenySiedem ogromnych, zaprojektowanych w nowatorski sposób map pozwoli Ci w jeszcze pokaźniejszym stopniu poczuć skalę olbrzymiego konfliktu zbrojnego.

Każde pole bitwy to osobna przestrzeń gry, mieszcząca przeróżne obszary walki, co zezwala na istotnie różnorodną rozgrywkę, w tym przy użyciu urządzeń – zarówno czołgi, jak i myśliwce mają więcej miejsca na prowadzenie działań.

świeże mapy generujeją bezustannie zmieniające się warunki bojowe i stawiają przeróżne wyzwania. Na bieżąco reaguj na dynamiczne wydarzenia i kataklizmy, przykładowo na burzę piaskową na pustyniach Kataru, rakietę wystrzeloną z centrum kosmicznego Gujany Francuskiej czy tornada zagrażające betonowym dżunglom Korei Południowej.Najnowocześniejszy arsenałWykaż się bojową kreatywnością, używając całej gamy ultranowoczesnych typów broni, pojazdów, odrzutowców, śmigłowców i nieznanego wcześniej sprzętu z 2042 r.

Wzywaj na pole bitwy robotycznego psa, strzelajz pistoletu służącego do reanimowania towarzyszy na odległość, przemieszczaj się przy pomocy haka z liną, zakładaj wingsuit, używaj drona zwiadowczego i innego sprzętu.SpecjaliściWybierz swoją rolę na polu bitwy i twórz wyjątkowe oddziały, korzystając z nowego systemu specjalistów.

Specjaliści zostali oparci na czterech prawidłowo znanych klasach i każdyz nich posiada własną specjalizację oraz cechę, a całą resztę wyposażenia można w pełni spersonalizować. Wybranie i wyposażenie specjalisty pozwolą dopasować go do pozostałych członków drużyny i reagowaćw każdej sytuacji na p...

Podobne oferty - 8 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Star Wars Jedi Upadły Zakon
Star Wars Jedi Upadły Zakon
Kup teraz 79 150 zł

Oszczędzasz aż 71rabat 47 %

Neonet.pl szczegóły
Need For Speed
Need For Speed
Kup teraz 75 122 zł

Oszczędzasz aż 47rabat 38 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
City Interactive Sniper Ghost Warrior Gold
City Interactive Sniper Ghost Warrior Gold
Kup teraz 57,46 110 zł

Oszczędzasz aż 53rabat 48 %

szczegóły
Farming Simulator 2019 PL PC +DLC -Darmowa wysyłka-
Farming Simulator 2019 PL PC +DLC -Darmowa wysyłka-
Kup teraz 90 170 zł

Oszczędzasz aż 80,00rabat 47 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
EA FIFA 22 PC
EA FIFA 22 PC
Kup teraz 79 149 zł

Oszczędzasz aż 70rabat 47 %

Neonet.pl szczegóły
The Sims 4: Spotkajmy się
The Sims 4: Spotkajmy się
Kup teraz 73 120 zł

Oszczędzasz aż 47rabat 39 %

szczegóły
Gra PC Cyberpunk 2077
Gra PC Cyberpunk 2077
Kup teraz 119 209 zł

Oszczędzasz aż 90rabat 43 %

Neonet.pl szczegóły
Mass Effect - Remastered: Legendary Edition
Mass Effect - Remastered: Legendary Edition
Kup teraz 90 153 zł

Oszczędzasz aż 63,07rabat 41 %

szczegóły