Archiwum

Call of Duty Black Ops 4 (PC)

  • Kategoria gra PC
  • Wersja cyfrowa
Kup teraz 139 248 zł

Oszczędzasz aż 109rabat 44%

OleOle!

29739 opinii

Call of Duty: Black Ops 4

Czas się uzbroić, ponieważ Black Ops powraca! seria, która stała się najchętniej ogrywaną w całej historii firmy Call of Duty, a także kulturowym fenomenem na całym świecie, wróci już 12 października wraz z pojawieniem się Call of Duty: Black Ops 4 ze swoją realistyczną, osadzoną twardo na ziemi, całkowitą masowych starć rozgrywką. Black Ops 4 wznosi poprzeczkę dla trybu rozgrywek wieloosobowych, jeszcze wyżej stawiając rozgrywkę taktyczną i wybory dokonywane przez gracza, wraz z największym do tej pory doświadczeniem trybu Zombie, oferującym od samego początku trzy pełne modele rozgrywki, oraz Blackout – trybem, w którym całe uniwersum Black Ops powraca do życia w rozbudowanym doświadczeniu w stylu battle royale, z charakterystycznymi postaciami oraz mapami ze wszelkich czterech odsłon linii Black Ops połączonymi w jedną, specyficzną całość. Wydane przez Activision i tworzone przez wielokrotnie nagradzane studio Treyarch Call of Duty: Black Ops 4 przekształci prawidłowo wszystkim znane i uwielbiane przez miliony zwolenników uniwersum w największe do tej pory doświadczenie gamingowe w historii linii.

Call of Duty: Black Ops 4 oferuje brudną, mocno realistyczną walkę, wzbogaconą o zupełnie nowe opcje dopasowania i taktycznego planowania rozgrywki, wraz z gamą różnych nowych broni, map i trybów, stanowiąc tym samym definitywne sieciowe doświadczenie w stylu Black Ops. W grze wraca ikoniczny system Pick 10, poszerzony o szereg innowacji w kontroli broni, przebiegu walki, regeneracji zdrowia i poruszaniu się gracza. Black Ops 4 zanurza się głębiej niżeli kiedykolwiek w narrację osnutą wokół rozgrywek wieloosobowych, dając graczom szansę na odkrywanie świata Specjalistów – dowiedzenia się kim są, czemu istnieją, jakie walki toczą razem – dając tym samym możliwość opanowania do perfekcji gry nimi przez przeróżne doświadczenia na polu bitwy rozgrywane solo i z innymi graczami. W Black Ops 4 dostępna będzie kompilacja nowych i powracających Specjalistów, a każdy z nich zaopatrzony będzie w unikatową broń, ekwipunek i wynikający z tego styl rozgrywki. Gracze są potężni w pojedynkę, ale staną się dewastującą siłą, gdy zaczną współpracować jako drużyna.

Z okazji 10. Rocznicy wydania oryginalnego Call of Duty Zombies, Black Ops 4 wprowadza całkowicie nowy i przełomowy tryb Zombie, oferując graczom więcej niż kiedykolwiek wcześniej w historii serii, już w dniu premiery. Mowa tu o aż trzech misjach Zombie - IX, Voyage of Despair oraz Blood of the Dead. Razem z wciągającymi przygodami, w całości nowymi bohaterami i nikczemnym przeciwnikiem, Black Ops 4 Zombies dostarczy głęboką rozgrywkę, a także renomowane poprzez entuzjastów easter eggi. Gra proponuje także najistotniej rozbudowane możliwości dostosowania rozgrywki, nowe systemy tworzenia i kończenia wyzwań społecznościowych, a także systemy społecznościowe, zaprojektowane tak, by dopasowywać graczy. Black Ops 4 przywraca tutorial, wprowadzający nowych graczy do świata Zombie, a także stopnie trudności, zapewniając hardkorowym graczom coraz bardziej wymagające wyzwania. Obok tego wprowadzony zostanie także zupełnie nowy tryb Zombie Rush, który gromadzi w pigułce wszystko to, co najkorzystniejsze w rozgrywce Zombie – prezentuje nowe, kuszące wyzwania nienasyconym weteranom, proponując nowicjuszom grę w zupełnie nowym tempie.

Oprócz trybu wieloosobowego i Zombie, twórcy zaprezentowali w dodatku Blackout - świeże doświadczenie battle royale, które łączy błyskawiczną i płynną walkę z ikonicznymi lokacjami znanymi z Black Ops, przeprojektowanymi specjalnie na potrzeby rozwałki na ogromną skalę. Blackout to całkowicie świeże doświadczenie, niespotykane do tej pory w żadnej grze lub trybie Call of Duty, które zmusi graczy do gromadzenia zasobów, planowania i ciągłej rywalizacji w celu przetrwania. Blackout zaoferuje największą mapę w historii Call of Duty – 1500 razy obszerniejszą od Nuketown – a uczestnikom przyjdzie rzucić się w wir walki wcielając się w klasycznych bohaterów serii Black Ops, jak w dodatku postacie kojarzone z Zombies Origins. Zbierając się w drużynę bądź w pojedynkę, gracze trafią na przeróżne pole bitwy o nieprzeciętnej skali, dostając do dyspozycji szereg pojazdów lądowych, powietrznych i wodnych. Na miejscu czekają docenione poprzez społeczność Black Ops mapy i rozległy arsenał, co przekłada się na zupełnie nowy sposób grania w Call of Duty.

Podobne oferty - 8 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Frostpunk (PC)
Frostpunk (PC)
Kup teraz 25 118 zł

Oszczędzasz aż 93,01rabat 79 %

Neonet.pl szczegóły
Far Cry 5 (PC)
Far Cry 5 (PC)
Kup teraz 100 109 zł

Oszczędzasz aż 9,20rabat 8 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Dirt Rally 2.0 (PC)
Dirt Rally 2.0 (PC)
Kup teraz 80 159 zł

Oszczędzasz aż 79,20rabat 50 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Dungeons (PC)
Dungeons (PC)
Kup teraz 89 171 zł

Oszczędzasz aż 82rabat 48 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
F1 2019 (PC)
F1 2019 (PC)
Kup teraz 117 197 zł

Oszczędzasz aż 80rabat 41 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Football Manager 2019 (PC)
Football Manager 2019 (PC)
Kup teraz 80 159 zł

Oszczędzasz aż 79,10rabat 50 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
ANTHEM (PC)
ANTHEM (PC)
Kup teraz 55 108 zł

Oszczędzasz aż 53,01rabat 49 %

Neonet.pl szczegóły