Archiwum

Civilization 6 (PC)

  • Kategoria gra PC
  • Wersja językowa polska
  • Gatunek strategia
  • PEGI (wiek gracza) 12+
  • Wersja pudełkowa
  • Tryb Multiplayer tak
Kup teraz 64 432,26 zł

Oszczędzasz aż 368,26rabat 85%

REDGAME

Wersja językowa: polska

Wydanie: PL

Nośnik: DVD


Pierwotnym twórcą tytułu jest legendarny projektant gier, Sid Meier, a jego dzieło to turowa gra strategiczna stawiająca gracza na czele imperium, które ma pod jego wodzą przetrwać próbę czasu. Zostań władcą świata, zakładając swoją cywilizację i przewodząc jej od epoki kamienia aż po informacyjną. Tocz wojny, paraj się dyplomacją, rozwijaj kulturę i stawiaj czoła największym przywódcom historii na swej drodze ku stworzeniu najwspanialszej cywilizacji, jaką znały wieki.

Civilization VI proponuje całkiem nowe sposoby na interakcję ze światem: teraz miasta w widoczny sposób rozprzestrzeniają się po mapie, intensywny wkład w badania technologiczne i kulturowe otwiera zupełnie świeże możliwości, a konkurujący ze sobą władcy dążą do realizacji agend opartych o przypisywane im historyczne atrybuty, ścigając się ku jednemu z pięciu dostępnych w grze laurów zwycięstwa.
Civilization VI gwarantuje całkiem świeże możliwości interakcji ze światem, poszerzania granic swego imperium, rozwoju kultury i konkurowania z największymi przywódcami historii w walce o stworzenie cywilizacji, która wytrzyma próbę czasu.

BEZKRESNE IMPERIA: Dzięki nowej mapie możesz podziwiać cuda swego imperium w nieznany wcześniej sposób. Każde miasto rozprzestrzenia się na mnóstwo pól, więc można kierować ich rozwojem tak, aby w pełni zastosować otaczający je teren.


aktywnE BADANIA: Odblokowuj wzmocnienia przyspieszające historyczny rozwój twojej cywilizacji.dodatkowo wspierać ten proces, używaj jednostek do czynnej eksploracji, przebudowy otoczenia i odkrywania nowych kultur.


DYNAMICZNA DYPLOMACJA: Natura interakcji z innymi cywilizacjami zmienia się podczas gry: od pierwszych, niejednokrotnie splamionych krwią kontaktów aż po sojusze i negocjacje w późniejszych etapach.


ŁĄCZENIE JEDNOSTEK: Rozbudowano system "jednej jednostki na pole", co umożliwia łączenie jednostek wsparcia z innymi oddziałami, jak na przykład wzmacnianie piechoty siłami przeciwpancernymi, czy także ochronę osadników przez grupy wojowników. Można też jednoczyć podobne jednostki, stwarzając adekwatnie mocnojsze "korpusy".


ulepszonA GRA WIELOOSOBOWA: Oprócz korzystania z klasycznych trybów gry wieloosobowej można będzie współpracować i współzawodniczyć ze znajomymi w licznych scenariuszach zaprojektowanych tak, by dało się je ukończyć w trakcie jednej sesji gry.


CYWILIZACJA DLA KAŻDEGO GRACZA: Civilization VI daje doświadczonym graczom nowe możliwości rozbudowy i kontrolowania cywilizacji w ich zmaganiach o tron zwycięstwa. Nowy system samouczków natomiast wyjaśnia mniej doświadczonym przywódcom zawiłości rozgrywki, co pozwala im momentalnie zagłębić się w grze.

Podobne oferty - 9 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Aliens vs Predator (PC)
Aliens vs Predator (PC)
Kup teraz 56 95 zł

Oszczędzasz aż 39rabat 41 %

REDGAME szczegóły
Dying Light The Following (PC)
Dying Light The Following (PC)
Kup teraz 59 120 zł

Oszczędzasz aż 61rabat 51 %

Media Expert

4906 opinii

szczegóły
Northgard (PC)
Northgard (PC)
Kup teraz 66 108 zł

Oszczędzasz aż 42rabat 39 %

REDGAME szczegóły
Monster Hunter World (PC)
Monster Hunter World (PC)
Kup teraz 152 305 zł

Oszczędzasz aż 153rabat 50 %

REDGAME szczegóły
Wiedźmin 3 Dziki Gon (PC)
Wiedźmin 3 Dziki Gon (PC)
Kup teraz 89 163 zł

Oszczędzasz aż 74rabat 45 %

REDGAME szczegóły
Trackmania Turbo (PC)
Trackmania Turbo (PC)
Kup teraz 89 160 zł

Oszczędzasz aż 71rabat 44 %

Proshop

266 opinii

szczegóły
Borderlands The PreSequel Season Pass (PC)
Borderlands The PreSequel Season Pass (PC)
Kup teraz 64,45 129 zł

Oszczędzasz aż 64,45rabat 50 %

Sferis.pl

2911 opinii

szczegóły
One Piece Unlimited World Red (PC)
One Piece Unlimited World Red (PC)
Kup teraz 75 150 zł

Oszczędzasz aż 75rabat 50 %

Sferis.pl

2911 opinii

szczegóły
BLACK CLOVER QUARTET KNIGHTS (PC)
BLACK CLOVER QUARTET KNIGHTS (PC)
Kup teraz 117 234 zł

Oszczędzasz aż 117rabat 50 %

Sferis.pl

2911 opinii

szczegóły