Archiwum

Dead Space Gra na PC

  • Kategoria gra PC
  • Wersja językowa polska
Kup teraz 219
RTV EURO AGD

37910 opinii

UWAGA! W PUDEŁKU ZNAJDUJE SIĘ KOD DO AKTYWACJI GRY, NIE PŁYTA! WYMAGANE POŁĄCZENIE Z INTERNETEM!

klasyczny survival horror science fiction Dead Space™ powraca w zupełnie nowej odsłonie, oferując jeszcze bardziej wciągającą rozrywkę. Nowa wersja gry zapewni niesłychaną grafikę, trzymającą w napięciu, klimatyczną oprawę dźwiękową i ulepszenia rozgrywki, jednocześnie zachowując wierność emocjonującej idei oryginału.

Isaac Clark jest zwyczajnym inżynierem, któremu powierzono naprawę olbrzymiego statku górniczego USG Ishimura. Sprawy przybierają jednak tragiczny obrót: Załoga statku została wymordowana, a Nicole – partnerka Isaaca – zaginęła gdzieś na pokładzie.

Osamotniony Isaac, uzbrojony tylko w swoje narzędzia i umiejętności, stara się jak najszybciej odkryć koszmarną tajemnicę zdarzeń na pokładzie Ishimury i odnaleźć Nicole. Uwięziony pośród wrogo nastawionych istot nazywanych nekromorfami Isaac staje do walki o przetrwanie – nie tylko z coraz straszniejszymi niebezpieczeństwami na statku, lecz też z powoli nadciągającym szaleństwem.

ZANURZ SIĘ W HORRORZE SCIENCE FICTION NOWEJ GENERACJI

Klasyka horroru science fiction powraca, przebudowana od podstaw, z poprawioną grafiką i klimatycznym trójwymiarowym dźwiękiem. Od przerażająco szczegółowych pomieszczeń i przestrzeni roboczych pomordowanych członków załogi po upiorne odgłosy opuszczonego statku kosmicznego – dzisiaj nic ci nie przerwie eksploracji idealnego otoczenia sci-fi i doświadczania nieprzewidywalnych chwil pełnych napięcia.

ROZWIKŁAJ TAJEMNICĘ NA POKŁADZIE USG ISHIMURA

Rutynowa misja naprawcza inżyniera Isaaca Clarke’a i reszty załogi USG Kellion błyskawicznie zmienia się w walkę o przetrwanie i ujawnienie prawdy o koszmarnej sytuacji na pokładzie. Rozbudowane doświadczenie fabularne pozwoli ci odkryć mroczne tajemnice kryjące się za fasadą zdarzeń na USG Ishimura dzięki nagraniom pechowych członków załogi statku i spotkaniom z nielicznymi z nich, którzy zdołali przetrwać.

IMPROWIZUJ, by PRZETRWAĆ

Zmierz się z koszmarem na pokładzie USG Ishimura dzięki systemowi strategicznego rozczłonkowywania wrogów, który wyznaczył świeże ramy gatunku. Przebudowuj i udoskonalaj narzędzia Isaaca, żeby twórczo unieruchamiać wrogów, oddzierając ich ciało od kości.

Podobne oferty - 4 oferty

Nowe oferty co 30 minut
FIFA 23 Gra na PC
FIFA 23 Gra na PC
Kup teraz 129 236,37 zł

Oszczędzasz aż 107,37rabat 45 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
Lords of the Fallen Edycja Deluxe Gra PC PLAION
Lords of the Fallen Edycja Deluxe Gra PC PLAION
Kup teraz 110 219 zł

Oszczędzasz aż 109,01rabat 50 %

Avans.pl szczegóły
The Sims 4
The Sims 4
Kup teraz 80 139 zł

Oszczędzasz aż 59,01rabat 42 %

Avans.pl szczegóły