Archiwum

Dodatek do gry Electronic Arts The Sims 4 Licealne lata na PC/MAC

  • Kategoria gra PC
  • Wersja językowa polska
Kup teraz 139
RTV EURO AGD

37910 opinii

Wydanie nie posiada płyty z grą. W pudełku znajduje się wyłącznie klucz aktywacyjny.

*WYMAGANA JEST GRA THE SIMS 4 (SPRZEDAWANA OSOBNO) i WSZYSTKIE AKTUALIZACJE DO NIEJ. ZOB. Niepokaźne wymagania SYSTEMOWE DLA zestawU.

The Sims™ 4 Licealne lata

Bądź prawidłowym (lub kiepskim) uczniem, bierz udział w aktywnościach pozaszkolnych, odkrywaj własną estetykę i tożsamość i żyj pełnią nastoletniego życia dzięki The Sims 4 Licealne lata Dodatek. Przeżyj nieśmiertelne doświadczenia nastolatków, takie jak udział w szkolnym balu, robienie psikusów, eksperymentowanie z własną tożsamością i trendami, a także poznawanie przyjaciół i rywali w trakcie dodatkowych aktywności. Jest dużo do zrobienia, zanim nastolatkowie skończą szkołę – będą chodzić na zajęcia, rozmawiać z nauczycielami, a nawet zarabiać jako influencerzy czy streamerzy!

Poznaj licealne życie

Czekają na Ciebie wszystkie wzloty i upadki licealnych lat. Będziesz osobiście uczestniczyć w zajęciach, poznawać swych nauczycieli, spędzać czas w kafeterii, a nawet dekorować swoją szkolną szafkę. Najcenniejsze chwile możesz przeżyć w trakcie obijania się razem z paczką znajomych po lekcjach.

nieśmiertelne nastoletnie chwile

Przetańcz całą noc na szkolnym balu i świętuj ceremonię wręczenia dyplomów razem z rodziną i znajomymi (jeśli nadążysz z odrabianiem zadań domowych). Poza tymi ważnymi chwilami Simowie będą także poznawać przyjaciół na całe życie czy brać udział w pozaszkolnych aktywnościach, a to wszystko podczas burzliwego okresu dojrzewania.

Nie bój się zmian

Liceum to czas odkrywania siebie. Zdobądź się na zaproszenie swojej sympatii na randkę albo pójście na wagary (tylko nie daj się złapać dyrektorowi). Nastoletni Simowie będą kształtować swoje gusta i odkrywać świeże okazje do robienia zamieszania. Robienie psikusów i wymykanie się z domu po zmroku grozi konsekwencjami, więc uważaj, by nikt Cię nie przyłapał.

Odkryj własny styl

Udekoruj sypialnię po swojemu, dobieraj strój z wykorzystaniem ciuchów oferowanych poprzez sprzedawców z Depop i zostań Simfluencerem. Nastoletni Simowie mogą zarabiać simoleony dzięki sprzedawaniu strojów i promowaniu zaprojektowanych stylizacji w Trendi, gdy siedzą w swym pokoju – dzisiaj bardziej interaktywnym niż kiedykolwiek. Używaj tabletu, czytaj książkę w łóżku albo rozpocznij bitwę na poduszki!

Podobne oferty - 4 oferty

Nowe oferty co 30 minut
Immortals of Aveum
Immortals of Aveum
Kup teraz 96,23 216,05 zł

Oszczędzasz aż 120rabat 55 %

sklepzgrami.pl szczegóły