Archiwum

EA FIFA 22 PC

  • Kategoria gra PC
Kup teraz 74 149 zł

Oszczędzasz aż 75rabat 50%

RTV EURO AGD

37910 opinii

Powered by Football™ – EA SPORTS™ FIFA 22 jeszcze bardziej przybliża grę do tego, co widzimy na prawdziwych boiskach, dzięki fundamentalnym ulepszeniom w rozgrywce i nowemu sezonowi innowacji we wszystkich trybach. Świeże cechy rozgrywki w grze FIFA 22 dają obszerniejszą przewidywalność w zachowaniu bramkarzy, aby można było posiadać obszerniejsze zaufanie do ostatniej linii obrony, wprowadzają nową fizykę piłki oraz system nagłego zrywania się do biegu lepiej oddający przyśpieszenie najszybszych piłkarzy i dodają świeże taktyki ofensywne zezwalające przejąć kontrolę nad sposobem gry zespołu. W trybie kariery możesz spełnić swoje piłkarskie marzenia, stworzyć własny klub od podstaw i poprowadzić go do chwały. VOLTA FOOTBALL nagradza za popisową grę dzięki przebudowanej rozgrywce. Do tego wprowadzamy świeże sposoby zabawy i robienia postępów w kolejnych sezonach. Połącz siły z innymi w wirtualnych klubach, w których rozbudowaliśmy możliwości personalizacji zespołu i przebudowaliśmy system postępów, dzięki temu każdy będzie miał pełną kontrolę nad kierunkiem rozwoju swej wirtualnej gwiazdy. W FIFA Ultimate Team™ powitamy ponownie wybranych spomiędzy najsłynniejszych piłkarzy w postaci Bohaterów FUT. Ponadto zmieniliśmy strukturę rozgrywek online, by łatwiej było rywalizować z innymi graczami. Jakkolwiek uwielbiasz grać, wszędzie znajdziesz nieporównany realizm – ponad 17 000 piłkarzy z przeszło 700 zespołów i ponad 30 lig, w tym UEFA Champions League, CONMEBOL Libertadores i nowe rozgrywki UEFA Europa Conference League – przystępne tylko w FIFA 22.

ROZGRYWKA

Przebudowana mechanika rozgrywki wprowadza fundamentalne ulepszenia, które odczujesz we wszystkich trybach gry w FIFA 22. Obszerniejsza przewidywalność w zachowaniu bramkarzy pozwala mieć obszerniejsze zaufanie do ostatniej linii obrony, nowa fizyka piłki zmienia zachowanie futbolówki po każdym podaniu i strzale, a system nagłego zrywania się do biegu lepiej oddaje przyśpieszenie najszybszych piłkarzy.

- Gruntowne zmiany w grze bramkarzy - Nowy system zachowania bramkarzy sprawia, że ostatnia linia obrony będzie się zachowywała inteligentniej, częściej będzie zatrzymywać strzały i będzie podejmować mądrzejsze decyzje. W grze FIFA 22 indywidualny sposób ustawiania się bramkarzy odzwierciedla przeróżne style gry prawdziwych bramkarzy i pozwala odwzorować niezwłoczny refleks światowej klasy golkiperów.

- Realistyczna fizyka piłki - Wykorzystane w grze FIFA 22 informacje z prawdziwych boisk pozwoliły nam wynieść fizykę zachowania piłki w grze na zupełnie nowy poziom. Zmieniliśmy takie cechy jak szybkość ruchu, rotacja, znoszenie, opór powietrza, tarcie na ziemi i wpływ każdego trącenia, przyjęcia, strzału, woleja czy podania, aby piłka w naszej grze wyglądała, zachowywała się i latała jak prawdziwa.

- Nagłe zrywanie się do biegu - Nowa mechanika rozgrywki zmienia dynamikę pojedynków jeden na jednego poprzez zapewnienie obszerniejszej kontroli nad przyśpieszeniem w trakcie dryblingu i w obronie. Odciągaj przeciwników z pozycji
i decyduj, kiedy rozwiniesz pełną prędkość, żeby uciec obrońcy i wyprowadzić zabójczy atak.

- nowe taktyki ofensywne - świeże taktyki ofensywne dają pokaźniejszą kontrolę nad sposobem gry zespołu. Decyduj o zachowaniu swoich piłkarzy na własnej połowie i na połowie przeciwnika: możesz utrzymywać piłkę po swej stronie, aby potem nagle przyśpieszyć
i długą piłką rozpocząć groźny atak, albo prowadzić otwartą grę od jednego do drugiego pola karnego, czy też wypracować własny, oryginalny fason.

TRYB KARIERY

Spełnij swoje piłkarskie marzenia w trybie kariery FIFA 22. Stwórz klub i poprowadź swoich zawodników od drużyny w grupie spadkowej do statusu jednego z najlepszych zespołów świata. W dodatku przebudowaliśmy karierę piłkarza, w której wyszukasz więcej sposobów na rozwój swej wirtualnej gwiazdy i towarzyszenie jej poprzez całą karierę.

VOLTA FOOTBALL

VOLTA FOOTBALL powraca z jeszcze bardziej popisową grą oraz nowymi sposobami na wyrażenie swojego stylu poprzez personalizację swego składu na ulicznych boiskach na całym świecie.

FIFA ULTIMATE TEAM

Zbuduj zespół swoich marzeń i rywalizuj w najpopularniejszym trybie gry w FIFA z tysiącami piłkarzy, których możesz dodać do swojego klubu, i niezliczonymi sposobami personalizowania klubu na boisku i poza nim. Czy chcesz grać samodzielnie w Squad Battles, razem we współpracy w trybie FUT, online w Division Rivals, czy przeciwko najlepszym graczom w Mistrzostwach FUT, FIFA Ultimate Team™ (FUT) poprzez cały sezon łączy Cię ze światem piłki nożnej dzięki bogatej zawartości pod wpływem występów na prawdziwych boiskach, w tym w rozgrywkach, w tym UEFA Champions League, UEFA Europa League i CONMEBOL Libertadores.

FIFA 22 Ultimate Team to nowy sposób rywalizacji w Division Rivals i Mistrzostwach FUT usprawniający rywalizację z innymi graczami. W dodatku dzięki nowym i rozbudowanym sposobom personalizacji klubu możesz naprawdę wyszczególnić się z tłumu tak na murawie, jak i na trybunach. Wprowadziliśmy także Bohaterów FUT – wielu spośród ukochanych przez kibiców piłkarzy

z dawnych lat.

- Bohaterowie FUT - Dzięki Bohaterom FUT – nowym kartom odzwierciedlającym niezapomniane chwile, które zmieniły zwykłych piłkarzy w bożyszcza kibiców – możesz cieszyć się wybranymi spomiędzy najszczególniej pamiętnych zawodników. Czy to Robbie Keane wygrywający puchar ligi w 2008 roku, czy Diego Milito strzelający dwa gole w finale UEFA Champions League w 2010 roku, czym dał Interowi potrójną koronę, czy Mario Gomez strzelający bramkę, która zadecydowała o tytule mistrza Niemiec w 2007 roku – Bohaterowie FUT to nowe możliwości budowania składu ze zgraniem zależnym od ligi

i szansą odtworzenia pamiętnych występów, którymi zapewnili sobie miejsce w składzie Bohaterów FUT 22.

WIRTUALNE KLUBY

świeże możliwości personalizacji pozwalają wyróżnić się na trybunach i na boisku, nowy system postępów daje całkowitą kontrolę nad kierunkiem rozwoju swej wirtualnej gwiazdy, a usprawnione tryby gry społecznościowej pozwalają jeszcze łatwiej znaleźć rywali do następnego meczu. To świetny czas na zebranie zespołu i rozegranie nowego sezonu wirtualnych klubów.

niezrównanY REALIZM

Ciesz się niespotykanym realizmem świata piłki w FIFA 22 z największymi gwiazdami

i najsilniejszymi zespołami. Mamy ponad 17 000 piłkarzy z przeszło 700 zespołów grających na ponad 90 stadionach i przeszło 30 ligach. FIFA 22 to jedyna gra, w której można rozgrywać mecze UEFA Champions League, UEFA Europa League, nowego turnieju UEFA Europa Conference League, CONMEBOL Libertadores, CONMEBOL Sudamericana, Premier League, Bundesligi oraz LaLiga Santander.

Podobne oferty - 5 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Gra PC Cyberpunk 2077
Gra PC Cyberpunk 2077
Kup teraz 109 200 zł

Oszczędzasz aż 91rabat 45 %

Neonet.pl szczegóły
City Interactive Sniper Ghost Warrior Gold
City Interactive Sniper Ghost Warrior Gold
Kup teraz 61 110 zł

Oszczędzasz aż 49,23rabat 45 %

szczegóły
Farming Simulator 2019 PL PC +DLC -Darmowa wysyłka-
Farming Simulator 2019 PL PC +DLC -Darmowa wysyłka-
Kup teraz 90 170 zł

Oszczędzasz aż 80,00rabat 47 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Borderlands 3 - Deluxe Edition
Borderlands 3 - Deluxe Edition
Kup teraz 207 344 zł

Oszczędzasz aż 137rabat 40 %

szczegóły
Gra PC Deathloop
Gra PC Deathloop
Kup teraz 229 380 zł

Oszczędzasz aż 151rabat 40 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły