Archiwum

Farming Simulator 2019 PL PC +DLC -Darmowa wysyłka-

  • Kategoria gra PC
  • Wersja językowa polska
  • Wersja pudełkowa
Kup teraz 90 170 zł

Oszczędzasz aż 80,00rabat 47%

MediaMarkt.pl

12288 opinii

Farming Simulator 19 to kolejna odsłona serii, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom graczy szukających realistycznej rozgrywki. Wraz z nowym silnikiem graficznym dziewiętnasta część cyklu niesamowitych, imitujących rzeczywistość gier Farming Simulator wprowadzi Cię w zupełnie nowy wymiar zbierania plonów. Dzisiaj możesz na własnej skórze doznać pracy na roli w najwyższej osiągalnej jakości!

Farming Simulator 19 wprowadzi Cię, młody farmerze, w świat realizmu elektronicznej rozrywki, jakiego dotąd nie widziałeś. Oto przed Twoimi oczami staną dziesiątki licencjonowanych maszyn. Wynajdziesz tu traktory pomiędzy innymi od takich firm, jak Challenger, New Holland, Fendt, Case IH, Massey Ferguson, a po raz pierwszy w serii pojawi się legendarna amerykańska marka John Deere.

Jak sam tytuł wskazuje, w Farming Simulator 19 zajmiesz się wszystkim tym, co robi prawdziwy rolnik. Obsiewaj rozległe pola, wsiądź do swego połyskującego od nowości traktora i zbieraj owoce swojej ciężkiej pracy. Mamy nadzieję, że w tym roku ziemia obrodziła, bo czekają na Ciebie takie dobra jak kukurydza, zboża, rzepak, buraki i kartofle. Tym razem developerzy ze studia Giants Software oddali Ci pod uprawę także pola bawełny i owsa!

A może masz dość plonów? Jeżeli tak, to może warto zająć się hodowlą żywego inwentarza. Pamiętaj, że od tego, jak zadbana jest Twoja trzoda chlewna, zależy to, jaką sumę dostaniesz za poszczególnie zwierzęta. Jednak Farming Simulator 19 idzie o krok dalej od swoich poprzedniczek i tym razem w grze wynajdziesz także konie. Jednak te parzystokopytne posłużą Ci nie tylko jako żywy inwentarz, lecz także jako wierne rumaki, na których grzbiecie będziesz dzikim galopem przemierzać swoje włości. I jak tu nie poczuć się jak panisko na swej własnej ziemi?

Jednak to nie grafika, owies ani koń nie stanową najważniejszej nowinki. Fani od lat upraszali developerów o możliwość kupowania i customizowania swej własnej farmy i wreszcie się doczekali! Tym razem nie będziesz niczyim wyrobnikiem ani nie będziesz przywiązany do jednego niewielkiego kawałka zasuszonej ziemi. W Farming Simulator 19 możesz kupować zupełnie nowe ziemie i rozwijać je według własnego widzimisię. Ustaw budynki tak, jak sobie tego życzysz. Budynki też można z czasem rozwijać, więc pamiętaj o tym, bo dom w dodatku jest prawdziwą wizytówką rolnika. Pokaż wszystkim, iż w tym roku ziemia ponownie Ci obrodziła.

Podobne oferty - 4 oferty

Nowe oferty co 30 minut
Gra PC Deathloop
Gra PC Deathloop
Kup teraz 229 380 zł

Oszczędzasz aż 151rabat 40 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Gra PC Cyberpunk 2077
Gra PC Cyberpunk 2077
Kup teraz 109 200 zł

Oszczędzasz aż 91rabat 45 %

Neonet.pl szczegóły
City Interactive Sniper Ghost Warrior Gold
City Interactive Sniper Ghost Warrior Gold
Kup teraz 61 110 zł

Oszczędzasz aż 49,23rabat 45 %

szczegóły
Borderlands 3 - Deluxe Edition
Borderlands 3 - Deluxe Edition
Kup teraz 207 344 zł

Oszczędzasz aż 137rabat 40 %

szczegóły