Archiwum

Farming Simulator 2019 PL PC +DLC -Darmowa wysyłka-

  • Kategoria gra PC
  • Wersja językowa polska
  • Wersja pudełkowa
Kup teraz 169
OleOle!

29739 opinii

Farming Simulator 19 to kolejna odsłona kolekcji, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom graczy szukających realistycznej rozgrywki. Wraz z nowym silnikiem graficznym dziewiętnasta część procesu niesamowitych, imitujących rzeczywistość gier Farming Simulator wprowadzi Cię w zupełnie nowy rozmiar zbierania plonów. Dzisiaj możesz na własnej skórze doświadczyć pracy na roli w najwyższej możliwej jakości!

Farming Simulator 19 wprowadzi Cię, młody farmerze, w świat realizmu elektronicznej rozrywki, jakiego dotąd nie widziałeś. Oto przed Twoimi oczami staną dziesiątki licencjonowanych sprzętów. Znajdziesz tu traktory pomiędzy innymi od takich firm, jak Challenger, New Holland, Fendt, Case IH, Massey Ferguson, a po raz pierwszy w linii pojawi się legendarna amerykańska marka John Deere.

Jak sam tytuł wskazuje, w Farming Simulator 19 zajmiesz się wszystkim tym, co robi prawdziwy rolnik. Obsiewaj rozległe pola, wsiądź do swego lśniącego od nowości traktora i zbieraj owoce swojej ciężkiej pracy. Mamy nadzieję, że w tym roku ziemia obrodziła, bo czekają na Ciebie takie dobra jak kukurydza, zboża, rzepak, buraki i kartofle. Tym razem developerzy ze studia Giants Software oddali Ci pod uprawę także pola bawełny i owsa!

A może masz dość plonów? Jeżeli tak, to może warto zająć się hodowlą żywego inwentarza. Pamiętaj, że od tego, jak zadbana jest Twoja trzoda chlewna, zależy to, jaką sumę dostaniesz za poszczególnie zwierzęta. Jednak Farming Simulator 19 idzie o krok dalej od swoich poprzedniczek i tym razem w grze znajdziesz także konie. Jednak te parzystokopytne posłużą Ci nie tylko jako żywy inwentarz, ale także jako wierne rumaki, na których grzbiecie będziesz dzikim galopem przemierzać swoje włości. I jak tu nie poczuć się jak panisko na swej własnej ziemi?

Jednak to nie grafika, owies ani koń nie stanową najważniejszej nowinki. Fani od lat upraszali developerów o możliwość kupowania i customizowania swej własnej farmy i wreszcie się doczekali! Tym razem nie będziesz niczyim wyrobnikiem ani nie będziesz przywiązany do jednego nieznacznego kawałka zasuszonej ziemi. W Farming Simulator 19 możesz kupować zupełnie świeże ziemie i rozwijać je według własnego widzimisię. Ustaw budynki tak, jak sobie tego życzysz. Budynki także można z czasem rozwijać, więc pamiętaj o tym, bo dom dodatkowo jest prawdziwą wizytówką rolnika. Pokaż wszystkim, że w tym roku ziemia ponownie Ci obrodziła.

Podobne oferty - 4 oferty

Nowe oferty co 30 minut
Immortals of Aveum
Immortals of Aveum
Kup teraz 96,23 216,05 zł

Oszczędzasz aż 120rabat 55 %

sklepzgrami.pl szczegóły