Archiwum

Farming Simulator 22 Edycja Kolekcjonerska Gra PC CENEGA

  • Kategoria gra PC
  • Wersja językowa polska
Kup teraz 180 329 zł

Oszczędzasz aż 149,01rabat 45%

MediaMarkt.pl

12288 opinii

Gra PC Farming Simulator 22 Wciąż doskonalona, niesamowita, sprzedająca się w milionach symulacja rolnicza powraca w tym roku! Gra będzie nie tylko tworzona,również wydana poprzez GIANTS Software. Międzynarodowa producent, mająca swoją siedzibę w Szwajcarii, podwyższa jakość poprzez pełne samostanowienie.

nowe mapy, marki, maszyny, funkcje i o mnóstwo więcej Gospodarka w śniegu - nachodzą pory roku! Poprawiona produktywność, immersja, zwierzęta Po raz kolejny ta kolekcja rodzinnych gier idzie o krok do przodu. Dzięki nowym funkcjom i ulepszeniom Farming Simulator 22 pozwoli każdemu początkującemu farmerowi na kreatywne budowanie swej farmy - bez względu na wiek i prawdziwy zawód.

Można to robić samodzielnie lub współpracując z innymi graczami w trybie wieloosobowym, przystępnym dla maksymalnie 8 graczy na konsolach i 16 graczy na komputerach PCNowe uprawy, nowe mapy, nowe maszyny i nowe producenta to dopiero początek wszystkiego, czego mogą się spodziewać gracze.

Do tego rozpoczyna padać śnieg! Gracze powinni być przygotowani na ekscytujący dodatek, jakim jest zmiana pór roku, a także inne funkcje, które niedługo zostaną ujawnione! Zwiastun CGI pozwala nam rzucić okiem na nadchodzącą grę.Odśnieżanie i odkrywanie głębin rolniczej symulacji!Farming Simulator 22 zapewni pokaźniejszą głębię dzięki szeregowi nowych dodatków, a tym samym największą swobodę gracza w historii tej serii.

Dwie nowe mapy oraz zaktualizowana mapa alpejska Erlengrat położą nacisk na różnice w działalności rolniczej w różnych porach roku.Dzięki zestawowi ponad 400 urządzeń i narzędzi od ponad 100 autentycznych marek rolniczych gracze mogą spodziewać się ulepszonej i, jak zawsze, realistycznej symulacji.

nawet nowym graczom łatwo jednak będzie zagłębić się w rolnictwo, hodowlę zwierząt (w tym zwierząt domowych) i leśnictwo.Rozwijamy się razem z naszymi grami, komentuje dyrektor generalny GIANTS Software, Christian Ammann, a nadchodzący efekt pielęgnowanych poprzez nas ambicji będzie kamieniem milowym w historii kolekcji, lecz także naszej marki, która przekształciła się w samodzielnego wydawcę, posiadającego całkowitą kontrolę nad swoim produktem.

Tworzenie coraz bardziej immersyjnych światów rolnictwaOparty na silniku GIANTS Engine 9 Farming Simulator 22 ma sporo ulepszeń technologicznych, takich jak bardziej realistyczne zachowanie sztucznej inteligencji i bogatsze światy.

Dzięki tym światom gracze zostaną wciągnięci jeszcze głębiej w wirtualny, rolniczy styl życia: na przykład dźwięki silników traktorów wydają się jeszcze bardziej realistyczne dzięki akustycznemu wyborowi biegów i stopniowanemu pogłosowi.Lepsza wydajność na wszystkich platformach: Dzięki obsłudze DirectX 12 w systemie Windows, streamowaniu tekstur, optymalizacji wielowątkowej, eliminacji okluzji i czasowemu wygładzaniu krawędzi pośród wielu innych optymalizacji, wydajność najnowszego symulatora wzrośnie we wszelkich systemach, stanowiąc podstawę dla choćby bardziej złożonego regulowania modyfikacji, które pozwolą radować się jeszcze bogatszą zawartością.liczba graczy: DLC w komplecie: Akcesoria w komplecie: oczekiwania sprzętowe: Video:...

Podobne oferty - 1 oferta

Nowe oferty co 30 minut
FIFA 23 Gra na PC
FIFA 23 Gra na PC
Kup teraz 120 236,37 zł

Oszczędzasz aż 116,38rabat 49 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły