Archiwum

FIFA 19 (PC)

  • Kategoria gra PC
  • Wersja językowa polska
  • Gatunek sportowa
  • PEGI (wiek gracza) 3+
  • Wersja pudełkowa
Kup teraz 20 109 zł

Oszczędzasz aż 89,01rabat 82%

Neonet.pl

Gra EA SPORTS™ FIFA 19 wykorzystuje silnik Frostbite, żeby zapewnić fachowe wrażenia tak na boisku, jak i poza nim. Dodatkowo zawiera prestiżowe rozgrywki UEFA Champions League i nowości w rozgrywce dające większą kontrolę nad wszystkimi wydarzeniami na murawie.

Gracze poznają dramatyczny finał przygód Alexa Huntera w trybie „Droga do sławy: Mistrzowie”, nowy sposób rozgrywki w modnym trybie FIFA Ultimate Team, będą mogli korzystać z nowych lig w trybie kariery… a to nie koniec nowości.

Gra jest dostępna w pełnej polskiej wersji językowej z komentarzem Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego.UEFA CHAMPIONS LEAGUE / UEFA EUROPA LEAGUE / UEFA SUPER CUP

Najważniejsze turnieje klubowe - UEFA Champions League, Europa League i Super Cup - są dostępne w grze FIFA 19 w najróżniejszych trybach z oficjalnym kompletem prezentacyjnym i nowym komentarzem Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego.

Tryby gry: UEFA Champions League, Europa League i Super Cup ożywają w grze EA SPORTS FIFA 19 w zróżnicowanych trybach. Niezależnie od tego, jak uwielbiasz grać, w grze FIFA 19 możesz zakosztować piłki klubowej w najkorzystniejszym wydaniu - od walki o puchar w trybie Droga do sławy: Mistrzowie poprzez regularne aktualizacje w FIFA 19 Ultimate Team i realistyczną integrację rozgrywek z trybami szybki mecz i kariery po zupełnie nowy samodzielny tryb Champions League.

Tryb Champions League:
Zakosztuj emocji towarzyszących rozgrywkom UEFA Champions League od fazy grupowej po pokaźny finał. Możesz również rozegrać własną wersję turnieju i dodać do niego dowolny przystępny w grze europejski klub.

Rozbudowany komentarz: Dariusz Szpakowski i Jacek Laskowski nagrali mnóstwo nowych kwestii, aby mecze w UEFA Champions League, Europa League i Super Cup miały oprawę godną tych rozgrywek.

Oficjalny zestaw UEFA: Dzięki oficjalnemu zestawowi transmisyjnemu, naszywkom na koszulki, piłkom meczowym i popularnym pucharom UEFA Champions League, Europa League i Super Cup każdy gracz poczuje się jak podczas transmisji prawdziwego meczu.ROZGRYWKA

Od taktyki po każdy kontakt z piłką - dzięki nowym funkcjom rozgrywki w grze EA SPORTS FIFA 19 gracz ma kontrolę nad każdym aspektem meczu.

System aktywnego prowadzenia piłki: Ten nowy system gruntownie zmienia sposób przyjmowania i uderzania futbolówki. Gracz zyskuje udoskonalone panowanie nad piłką, gra staje się płynniejsza i bardziej kreatywna, a poszczególni piłkarze zyskują na wyrazistości. Gracze dostają do użycia świeże narzędzia takie jak markowanie przyjęcia, podbijanie piłki w celu uderzenia z woleja, a także świeże animacje sztuczek technicznych takich jak typowy zwód Neymara. W ten sposób łatwiej będzie spektakularnie minąć rywala i przygotować sobie okazję bramkową.

Dynamiczna taktyka: Zbudowany od podstaw system daje graczom narzędzia do przygotowania zawczasu różnych planów na mecz, które później może wykorzystać w meczu przy użyciu przycisków kierunkowych. Każda zapisana taktyka mieści oddzielne ustawienia formacji, nastawienia oraz ofensywnych i defensywnych stylów gry, dzięki czemu można łatwo się przystosować do każdej sytuacji w meczu.

Walka o bezpańską piłkę: teraz o tym, kto dopadnie bezpańskiej piłki, będą w obszerniejszym stopniu decydowały prędkość reakcji gracza i cechy piłkarzy. Dzięki obszerniejszej inteligencji i ulepszonemu przeglądowi pola innych piłkarzy każda decyzja w walce o piłkę będzie miała znaczenie.

Wyczucie czasu przy strzałach: Przy każdym typu uderzenia podwójne stuknięcie przycisku strzału spowoduje aktywowanie skrupulatnego wykończenia, dzięki temu teraz to od gracza zależy, jak prawidłowo zostanie uderzona piłka. Naciśnięcie przycisku drugi raz we właściwym czasie powiększy precyzję i siłę strzału. Z kolei zrobienie tego w niewłaściwym momencie powiększy ryzyko kiksu i nietrafienia w bramkę. Czy chodzi o uderzenie z dystansu, dokładną główkę czy finezyjny strzał, nasz nowy system daje większą kontrolę nad zachowaniem piłkarzy przy uderzaniu na bramkę.

technologia Real Player Motion: System animacji, który odmienił całą grę EA SPORTS FIFA, nadał jednostkowy rys najlepszym piłkarzom i dał graczom pokaźniejszą kontrolę nad zachowaniem zawodników, dzisiaj jest pod wieloma względami jeszcze lepszy. Lepsze animacje taktycznego zasłaniania piłki, walki o zachowanie równowagi i starć bark w bark powiększają realizm poruszania się piłkarzy, dają płynniejszą kontrolę nad zawodnikami i jeszcze lepiej uwidaczniają standardowy fason gry największych boiskowych sław.DROGA DO SŁAWY: MISTRZOWIE

Trzecia odsłona trybu fabularnego „Droga do sławy” mieści dramatyczny finał opowieści o Aleksie Hunterze. Tylko w grze FIFA 19 na platformy PlayStation 4, Xbox One i PC. Młody Anglik spróbuje zrealizować swoje marzenia i powalczy o chwałę w UEFA Champions League.FIFA 19 ULTIMATE TEAM (FUT)
Zbuduj zespół swoich marzeń z tysięcy piłkarzy dostępnych w najpopularniejszym trybie w serii FIFA. Najistotniej prestiżowe rozgrywki klubowe - UEFA Champions League i Europa League - ożywają w FIFA 19 Ultimate Team dzięki regularnie aktualizowanej zawartości.

Podobne oferty - 9 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Sinking City (PC)
Sinking City (PC)
Kup teraz 79 139 zł

Oszczędzasz aż 60rabat 43 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
Need for Speed Heat (PC)
Need for Speed Heat (PC)
Kup teraz 129 209 zł

Oszczędzasz aż 80rabat 38 %

ELECTRO.pl

73589 opinii

szczegóły
The Sims 4 Uniwersytet (PC)
The Sims 4 Uniwersytet (PC)
Kup teraz 75 139 zł

Oszczędzasz aż 64,01rabat 46 %

ELECTRO.pl

73589 opinii

szczegóły
Crossroads Inn (PC)
Crossroads Inn (PC)
Kup teraz 59 101 zł

Oszczędzasz aż 42rabat 41 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
FIA European Truck Racing Championship (PC)
FIA European Truck Racing Championship (PC)
Kup teraz 99 159 zł

Oszczędzasz aż 60rabat 38 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Tom Clancy's The Division (PC)
Tom Clancy's The Division (PC)
Kup teraz 79 139 zł

Oszczędzasz aż 60rabat 43 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
Everspace (PC)
Everspace (PC)
Kup teraz 68,28 123,41 zł

Oszczędzasz aż 55,13rabat 45 %

InBook.pl

15252 opinii

szczegóły
Fallout 4 (PC)
Fallout 4 (PC)
Kup teraz 80 129 zł

Oszczędzasz aż 49,10rabat 38 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
The Elder Scrolls Online Morrowind (PC)
The Elder Scrolls Online Morrowind (PC)
Kup teraz 135 229 zł

Oszczędzasz aż 94,01rabat 41 %

Neonet.pl szczegóły