Archiwum

FIFA 23 Gra na PC

  • Kategoria gra PC
Kup teraz 50 70 zł

Oszczędzasz aż 20rabat 29%

Avans.pl

Gra EA SPORTS™ FIFA 23 wnosi na boisko jeszcze więcej energii i realizmu piłki nożnej. Dzięki rozbudowie technice HyperMotion2, uzyskanej dzięki dwa razy obszerniejszej bazie motion capture, w każdym meczu zobaczysz więcej autentycznych animacji aniżeli kiedykolwiek przedtem.

Zagraj w najważniejszych turniejach piłkarskich, w tym w nadchodzących pucharach mistrzostw świata (FIFA World Cup™) mężczyzn i kobiet. Po raz pierwszy w historii kolekcji FIFA 23 będzie można zagrać w kobiecą piłkę klubową, ponadto wykorzystującą animację HyperMotion2.

na dodatek wdrożyliśmy sporo funkcji crossplay, które ułatwią grę ze znajomymi. Poznaj nowy sposób gry i budowania zespołu marzeń dzięki Chwilom FUT i przebudowanym systemie zgrania w FIFA Ultimate Team™ – albo spełnij swoje piłkarskie aspiracje w trybie kariery i zdefiniuj swoją osobowość jako piłkarz albo zarządzaj największymi sławami jako menedżer.

W VOLTA FOOTBALL i wirtualnych klubach otrzymasz więcej okazji do wyrażenia się dzięki nowym możliwościom personalizacji, a także poprawionej rozgrywce ulicznej i stadionowej. Niezależnie od stylu gry, w FIFA 23 znajdziesz ponad 19 000 wiernie odtworzonych piłkarzy, przeszło 700 zespołów, ponad 100 stadionów i więcej aniżeli 30 lig, w tym realistycznie odtworzone rozgrywki UEFA Champions League, Premier League, nową Barclays FA Women’s Super League i francuską D1 Arkema..technika ROZGRYWKI HYPERMOTION2Powered by Football – postępy w bezprecedensowej technice rozgrywki HyperMotion w EA SPORTS FIFA powodują, że do gry trafiło ponad 6000 realistycznych animacji piłkarek i piłkarzy, co gwarantuje realizm każdego meczu FIFY 23:progresywna rejestracja meczu 11 na 11: Stroje Xsens pozwalają zarejestrować ogromne ilości danych od zawodowych piłkarzy grających prawdziwy, ekscytujący mecz 11 na 11.

Gra FIFA 23 gromadzi dane z nowoczesnej rejestracji meczów 11 na 11, pozyskane w dwóch zarejestrowanych w całości meczów zawodowych drużyn – w tym z pierwszego zarejestrowanego w FIFIE meczu pań – oraz dane z pięciu sesji treningowych.

wynikiem jest wierniejsza i bardziej realistyczna animacja niż w jakiejkolwiek wcześniejszej odsłonie linii EA SPORTS FIFA.Uczenie maszynowe: Rozbudowa naszego własnego, nowoczesnego algorytmu uczenia maszynowego na dodatek powiększa realizm piłki nożnej w grze FIFA 23.

Algorytm analizuje informacje z łącznie 9,2 miliona klatek materiału meczowego wysokiej jakości oraz stwarza na bieżąco świeże animacje, by uzyskać naturalny i realistyczny ruch piłki i piłkarzy w rozmaitych sytuacjach boiskowych w grze FIFA 23.w wyniku czego FIFA 23 jeszcze bardziej przybliża grę zawodową piłki mężczyzn i kobiet do tej, którą obserwujemy na stadionach całego świata.

nowe możliwości technice rozgrywki HyperMotion2 niezrównaną dotąd jakość animacji jednocześnie przy piłce, jak i bez niej:Realistyczny ruch całego zespołu: informacje ruchu piłkarzy zarejestrowane w dwóch intensywnych meczach 11 na 11 przy użyciu strojów Xsens gwarantują jeszcze bardziej naturalną anim...

Podobne oferty - 8 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Tekken 8 - Gra na PC
Tekken 8 - Gra na PC
Kup teraz 200 290 zł

Oszczędzasz aż 90,01rabat 31 %

Avans.pl szczegóły
Elden Ring PC
Elden Ring PC
Kup teraz 130
Avans.pl szczegóły
Immortals of Aveum
Immortals of Aveum
Kup teraz 116,11 229 zł

Oszczędzasz aż 112,43rabat 49 %

sklepzgrami.pl szczegóły
EA SPORTS FC 24 - Gra na PC
EA SPORTS FC 24 - Gra na PC
Kup teraz 100 189 zł

Oszczędzasz aż 89,01rabat 47 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
The Sims 4: Ranczo - Gra na PC
The Sims 4: Ranczo - Gra na PC
Kup teraz 79 149 zł

Oszczędzasz aż 70,01rabat 47 %

Avans.pl szczegóły
The Sims 4: Razem Raźniej Gra na PC
The Sims 4: Razem Raźniej Gra na PC
Kup teraz 79 149 zł

Oszczędzasz aż 70,01rabat 47 %

Avans.pl szczegóły
Star Wars Jedi Ocalały Gra na PC
Star Wars Jedi Ocalały Gra na PC
Kup teraz 120 239 zł

Oszczędzasz aż 119,01rabat 50 %

Avans.pl szczegóły