Archiwum

FIFA 23 Gra na PC

  • Kategoria gra PC
Kup teraz 120 236,37 zł

Oszczędzasz aż 116,38rabat 49%

MediaMarkt.pl

12288 opinii

Gra EA SPORTS™ FIFA 23 wnosi na boisko jeszcze więcej energii i realizmu piłki nożnej. Dzięki rozbudowie technice HyperMotion2, uzyskanej dzięki dwa razy obszerniejszej bazie motion capture, w każdym meczu zobaczysz więcej autentycznych animacji aniżeli kiedykolwiek przedtem.

Zagraj w najważniejszych turniejach piłkarskich, w tym w nadchodzących pucharach mistrzostw świata (FIFA World Cup™) mężczyzn i kobiet. Po raz pierwszy w historii kolekcji FIFA 23 będzie można zagrać w kobiecą piłkę klubową, ponadto wykorzystującą animację HyperMotion2.

na dodatek wdrożyliśmy sporo funkcji crossplay, które ułatwią grę ze znajomymi. Poznaj nowy sposób gry i budowania zespołu marzeń dzięki Chwilom FUT i przebudowanym systemie zgrania w FIFA Ultimate Team™ – albo spełnij swoje piłkarskie aspiracje w trybie kariery i zdefiniuj swoją osobowość jako piłkarz albo zarządzaj największymi sławami jako menedżer.

W VOLTA FOOTBALL i wirtualnych klubach otrzymasz więcej okazji do wyrażenia się dzięki nowym możliwościom personalizacji, a także poprawionej rozgrywce ulicznej i stadionowej. Niezależnie od stylu gry, w FIFA 23 znajdziesz ponad 19 000 wiernie odtworzonych piłkarzy, przeszło 700 zespołów, ponad 100 stadionów i więcej aniżeli 30 lig, w tym realistycznie odtworzone rozgrywki UEFA Champions League, Premier League, nową Barclays FA Women’s Super League i francuską D1 Arkema..technika ROZGRYWKI HYPERMOTION2Powered by Football – postępy w bezprecedensowej technice rozgrywki HyperMotion w EA SPORTS FIFA powodują, że do gry trafiło ponad 6000 realistycznych animacji piłkarek i piłkarzy, co gwarantuje realizm każdego meczu FIFY 23:progresywna rejestracja meczu 11 na 11: Stroje Xsens pozwalają zarejestrować ogromne ilości danych od zawodowych piłkarzy grających prawdziwy, ekscytujący mecz 11 na 11.

Gra FIFA 23 gromadzi dane z nowoczesnej rejestracji meczów 11 na 11, pozyskane w dwóch zarejestrowanych w całości meczów zawodowych drużyn – w tym z pierwszego zarejestrowanego w FIFIE meczu pań – oraz dane z pięciu sesji treningowych.

wynikiem jest wierniejsza i bardziej realistyczna animacja niż w jakiejkolwiek wcześniejszej odsłonie linii EA SPORTS FIFA.Uczenie maszynowe: Rozbudowa naszego własnego, nowoczesnego algorytmu uczenia maszynowego na dodatek powiększa realizm piłki nożnej w grze FIFA 23.

Algorytm analizuje informacje z łącznie 9,2 miliona klatek materiału meczowego wysokiej jakości oraz stwarza na bieżąco świeże animacje, by uzyskać naturalny i realistyczny ruch piłki i piłkarzy w rozmaitych sytuacjach boiskowych w grze FIFA 23.w wyniku czego FIFA 23 jeszcze bardziej przybliża grę zawodową piłki mężczyzn i kobiet do tej, którą obserwujemy na stadionach całego świata.

nowe możliwości technice rozgrywki HyperMotion2 niezrównaną dotąd jakość animacji jednocześnie przy piłce, jak i bez niej:Realistyczny ruch całego zespołu: informacje ruchu piłkarzy zarejestrowane w dwóch intensywnych meczach 11 na 11 przy użyciu strojów Xsens gwarantują jeszcze bardziej naturalną anim...

Podobne oferty - 2 oferty

Nowe oferty co 30 minut
Farming Simulator 22 Edycja Kolekcjonerska Gra PC CENEGA
Farming Simulator 22 Edycja Kolekcjonerska Gra PC CENEGA
Kup teraz 180 329 zł

Oszczędzasz aż 149,01rabat 45 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
The Chant - Edycja Limitowana Gra na PC
The Chant - Edycja Limitowana Gra na PC
Kup teraz 90 159 zł

Oszczędzasz aż 69,01rabat 43 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły