Archiwum

Gra PC CDP.PL Dungeons (T)

  • Kategoria gra PC
  • Wersja językowa angielska
  • Gatunek RPG
  • Wersja pudełkowa
Kup teraz 85
RTV EURO AGD

37910 opinii

Pokonaj legendarne potwory w Dungeons & Dragons: Dark Alliance! Połącz siły z grupą do czterech znajomych i walcz z kultowymi potworami z Dungeons & Dragons w nowej grze akcji RPG Dungeons & Dragons: Dark Alliance.

Dark Alliance ożywia świat Dungeons & Dragons w niesamowitej grze akcji RPG, wypełnionej dynamiczną współpracą i walkami w czasie rzeczywistym. Mroźne olbrzymy i mściwe smoki panoszą się bez kontroli po Dolinie Lodowego Wichru, a armie zła z każdym dniem stają się coraz silniejsze.

dzisiaj czterech bohaterów musi odpierać ataki potworów i bronić świata przed mrokiem. Wybierz bohatera i dołącz do maksymalnie czworga znajomych, żeby walczyć z legendarnymi potworami. Eksploruj mroźny świat Doliny Lodowego Wichru, pokonując konkretnych bossów, zdobywając perfekcyjny sprzęt i odblokowując świeże umiejętności, które pomogą w podejmowaniu jeszcze pokaźniejszych wyzwań.

Uzbrój drużynę. Walcz jak diabli. Parametry GRY: Pokonaj niepokonane potwory - Dark Alliance stawia graczy przeciwko niektórym z najbardziej legendarnych potworów ze świata Dungeons & Dragons. Mroźne Olbrzymy, Obserwatorzy, Białe Smoki - zbierz siłę, aby pokonać ich wbrew wszelkim przeciwnościom.

Walcz u boku znajomych - dołącz do maksymalnie czworga znajomych i walczcie razem w dynamicznym trybie współpracy z ekscytującymi walkami w czasie rzeczywistym. Stań naprzeciwko niepowstrzymanym potworom, zbyt solidnym, by dało się je pokonać w pojedynkę i daj im posmakować niszczycielskich ataków.

Wybierz swego bohatera - Graj jako jedno z czworga najróżniejszych bohaterów, każde z własnym, niepowtarzalnym stylem gry i regulowanymi umiejętnościami. Wykonuj misje i pokonuj bossów, odblokowując nowe umiejętności i zdobywając mocny sprzęt, który pozwoli graczom podjąć jeszcze pokaźniejsze wyzwania.

Przemierzaj mroźną krainę - Dark Alliance ożywia świat Dungeons & Dragons, jak nigdy dotąd. Eksploruj mroźny i niebezpieczny świat Doliny Lodowego Wichru, broniąc swojej ojczyzny przed armiami odrażających potworów.

Ułatwione zebranie drużyny - klienci Dark Alliance na PlayStation 4 dostaną kod umożliwiający aktualizację do wersji na PlayStation 5 i vice versa. Posiadacze konsoliXbox One lub Xbox Series X|S będą musieli nabyć grę tylko raz, po czym otrzymają ją na obie z tych platform dzięki usłudze Smart Delivery.

Podobne oferty - 6 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Lords of the Fallen Edycja Deluxe Gra PC PLAION
Lords of the Fallen Edycja Deluxe Gra PC PLAION
Kup teraz 110 219 zł

Oszczędzasz aż 109,01rabat 50 %

Avans.pl szczegóły
The Sims 4
The Sims 4
Kup teraz 80 139 zł

Oszczędzasz aż 59,01rabat 42 %

Avans.pl szczegóły
The Sims 4: Ranczo - Gra na PC
The Sims 4: Ranczo - Gra na PC
Kup teraz 155 159 zł

Oszczędzasz aż 4,01rabat 3 %

Avans.pl szczegóły
The Sims 4: Razem Raźniej Gra na PC
The Sims 4: Razem Raźniej Gra na PC
Kup teraz 149 150 zł

Oszczędzasz aż 1rabat 1 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły