Archiwum

Gra PC The Sims 4 Miejskie Życie

  • Kategoria gra PC
  • Wersja językowa polska
  • Gatunek symulacja
Kup teraz 110
RTV EURO AGD

37910 opinii

Gra PC The Sims 4 Miejskie Życie - dodatek Zabierz swoich Simów do miasta i pozwól im odkryć wszystkie uroki miejskiego życia – od ruchliwych ulic po nieszablonowe sytuacje związane z życiem w mieszkaniu.* Spełniaj marzenia swych Simów w tętniącym życiem mieście San Myshuno.

Odkrywaj zróżnicowane otoczenia i bierz udział w festiwalach kulturowych. Twoi Simowie mogą podziwiać artystów ulicznych, próbować szczęścia w konkursach i poznawać różne ścieżki życia. Znajdź dla swoich Simów pierwsze mieszkanie i przygotuj się na wyzwania związane z dzieleniem przestrzeni z innymi mieszkańcami.

Wprowadź się do urodziwego, ale podniszczonego mieszkania początkowego, a następnie spełnij marzenia swoich Simów o przeprowadzce do luksusowego apartamentu. Dodatek w polskiej wersji językowej. Wkrocz na nowe, miejskie ścieżki kariery!

NAJWAŻNIEJSZE cechy • Odkryj tętniące życiem miasto – San Myshuno: Poznaj gęsto zaludnione, ruchliwe miasto, w którym czeka na Ciebie dużo niebanalnych otoczeń o niepowtarzalnym charakterze. Namaluj (lub zamaż) mural w Dzielnicy Sztuki.

Śpiewaj, ile dusza zapragnie w nowym barze karaoke w Dzielnicy Mody. Zagraj w koszykówkę na boisku na Targu Smaków. Zaproś znajomych do wspólnego odpoczynku przy grach wideo w biurze na zamożnych przedmieściach.

• Odwiedzaj pełne życia festiwale kulturowe: Wzbogacaj życie swych Simów i pomóż im się rozwijać, biorąc udział w różnorodnych festiwalach w całym mieście, w trakcie których będą mogli podziwiać artystów ulicznych, brać udział w konkursach i poznawać najróżniejsze ścieżki życia.

Zabierz swych Simów na Festiwal Smaków, gdzie będą mogli spróbować sił w wyzwaniu curry i zostać mistrzami jedzenia pikantnych potraw. Pomóż Simom przeżyć naprawdę wystrzałową randkę, urządzając pokaz fajerwerków w trakcie Festiwalu Miłości.

Zarabiaj simoleony, sprzedając rękodzieło swych Simów na pchlim targu. • Wprowadź się do mieszkania i zacieśniaj więzi z sąsiadami: Gdy wielu Simów mieszka wspólnie na niepokaźnej przestrzeni, nie można narzekać na nudę!

Twoi Simowie będą kreować z nowymi sąsiadami najróżniejszego rodzaju relacje, co zaowocuje mnóstwem niebanalnych interakcji. Przygotuj się na nowe przyjaźnie i romanse. Być może wkrótce staniesz przed decyzją, czy podarować klucz do mieszkania komuś bliskiemu? Zastanów się także, jak podejdziesz do problemu całonocnych imprez i głośnej muzyki.

Wypowiesz sąsiadom wojnę czy się do nich przyłączysz? • Spełnij marzenie o przeprowadzce z mieszkania początkowego do elitarnego apartamentu: Wybierz mieszkanie, które spełni Twoje wymogi – każde specyficzne parametry, które wpływają na przebieg rozgrywki.

Ciesz się urokiem życia w swym pierwszym mieszkaniu, lecz pamiętaj, że mogą Cię w nim spotkać przykre nieprzewidzianki, takie jak karaluchy, nieszczelne rury czy problemy z elektrycznością. Pamiętaj jednak, iż marzenia się spełniają.

Dzięki Twojej pomocy Twoi Simowie mogą zamieszkać w wytwornym apartamencie na najwyższym piętrze wieżowca, ze nieprzeciętnym widokiem na miasto i... Gadającym sedesem! • Rozwijaj nowe, miejskie ścieżki kariery: Wkrocz na świeże ścieżki kariery i wyślij Simów do pracy w tętniącym życiem mieście!

Wygłaszaj porywające przemowy, walcząc o powodzenie wybranej sprawy jako polityk. Wykaż się wyrafinowanym gustem jako krytyk sztuki albo krytyk kulinarny. Inspiruj tłumy i zdobywaj wiernych entuzjastów, pracując w mediach społecznościowych.

Podobne oferty - 4 oferty

Nowe oferty co 30 minut
Immortals of Aveum
Immortals of Aveum
Kup teraz 96,23 216,05 zł

Oszczędzasz aż 120rabat 55 %

sklepzgrami.pl szczegóły