Archiwum

Iron Harvest (PC)

 • Kategoria gra PC
 • Wersja językowa polska
Kup teraz 189 389 zł

Oszczędzasz aż 200rabat 51%

MediaMarkt.pl

12288 opinii

ZAWARTOŚĆ EDYCJI KOLEKCJONERSKIEJ

 • Iron Harvest Edycja Kolecjonerska zawiera:
 • Grę Iron Harvest w limitowanym wydaniu pudełkowym
 • unikatową figurkę Pkp 17 Eisenhans
 • Ścieżkę dźwiękową z gry na płycie CD, napisaną przez legendarnego kompozytora Adama Skorupę (znanego m.in. Z pracy przy grach Wiedźmin® oraz Shadow Warrior®)
 • Artbook - 80 stron grafik autora uniwersum 1920+, Jakuba Różalskiego
 • Steelbook
 • Dwustronny plakat z oryginalną grafiką

OPIS GRY:

Iron Harvest to strategia czasu rzeczywistego osadzona w alternatywnej rzeczywistości 1920+, tuż po zakończeniu sporej Wojny. Gra pozwala kontrolować duże dieselpunkowe roboty i łączy ekscytujące kampanie dla pojedynczego gracza (dostępne także w kooperacji) z zaciekłymi potyczkami, które zachwycą entuzjastów trybu wieloosobowego. Iron Harvest to całkiem nowa strategia czasu rzeczywistego,produkowana w konwencjonalnym stylu. Taka, na jaką od lat czekali fani gatunku!

W Europie, która dochodzi do siebie z wolna po wyczerpujących bitwach dużej Wojny, tradycja ściera się z postępem naukowym i technicznym. Miasta są odbudowywane, a na terenach wiejskich początkuje się epoka żelaznych żniw. Rolnicy znajdują pozostałości majestatycznych kroczących robotów, które walczyły w bitwach sporej Wojny.

Pośród tego chaosu pojawia się nowe niebezpieczeństwo, które może zagrozić istnieniu Europy. Ukryte siły dokładają wszystkich starań w celu zdestabilizowania całych państw, by ponownie rozpalić świat ogniem wojny i ostatecznie przejąć nad nim władzę.

Gra zostanie wydana z polskimi napisami. Dostępna będzie także do wyboru specjalna wersja dubbingu, w której jednostki każdej ze stron konfliktu oraz przypisani do nich bohaterowie, w tym ci reprezentujący Republikę Polanii, wygłaszają swoje kwestie w ojczystych językach.

atrybuty GRY:

 • klasyczna strategia czasu rzeczywistego w najlepszym wydaniu - Prowadź do bitwy dziesiątki jednostek najróżniejszego typu, wykorzystuj osłony i burz całe budynki. Skrupulatnie używaj całego wachlarza taktyk, w tym działania w ukryciu. Roboty. Mamy je. I to DUŻO.
 • Długa rozgrywka dla pojedynczego gracza z wciągającą historią - Poznaj porywającą, rozbudowaną fabułę, przedstawioną na przestrzeni 20 misji w trzech kampaniach. Dołącz do dziewięciu charyzmatycznych bohaterów i ich zwierzęcych towarzyszy przeżywających przygody w całej Europie. Połącz siły z przyjacielem, żeby ukończyć wspólnie wszystkie kampanie w trybie kooperacji.
 • Pełna kontrola w twoich rękach - Dowódź trzema rozmaitymi frakcjami z ponad 40 rodzajami jednostek oraz 9 bohaterami o wyjątkowych zdolnościach. Konfiguruj potyczki i starcia wieloosobowe zgodnie z własnymi preferencjami. Dostosuj interfejs gry do swych potrzeb i wybierz ulubiony sposób sterowania.
 • Angażujący tryb współpracy i intensywny tryb wieloosobowy - Tryb dla wielu graczy z drabinkami, meczami rankingowymi i ligami. Wybierz spomiędzy wielu map z potyczkami i wyzwaniami, na których można grać w pojedynkę, a także w trybie kooperacji.
 • Zbuduj i umocnij swoją bazę - Zdobywaj punkty zasobów, rozwijaj bazę i rozmieszczaj umocnienia, żeby ochronić ośrodki badawcze i produkcję jednostek ofensywnych.

Podobne oferty - 9 ofert

Nowe oferty co 30 minut
The Sims 4 Psy i Koty (PC)
The Sims 4 Psy i Koty (PC)
Kup teraz 110 177 zł

Oszczędzasz aż 67,01rabat 38 %

Neonet.pl szczegóły
LEGO Przygoda (PC)
LEGO Przygoda (PC)
Kup teraz 80 130 zł

Oszczędzasz aż 50,00rabat 38 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Total War Three Kingdoms (PC)
Total War Three Kingdoms (PC)
Kup teraz 128 259 zł

Oszczędzasz aż 131rabat 51 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
The Falconeer (PC)
The Falconeer (PC)
Kup teraz 85 169 zł

Oszczędzasz aż 84,10rabat 50 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Borderlands (PC)
Borderlands (PC)
Kup teraz 130 259 zł

Oszczędzasz aż 129,01rabat 50 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
Microsoft Flight Simulator (PC)
Microsoft Flight Simulator (PC)
Kup teraz 288 548 zł

Oszczędzasz aż 260rabat 47 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Farming Simulator 2019 (PC)
Farming Simulator 2019 (PC)
Kup teraz 89 169 zł

Oszczędzasz aż 80rabat 47 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Warhammer Chaosbane (PC)
Warhammer Chaosbane (PC)
Kup teraz 117 220 zł

Oszczędzasz aż 103rabat 47 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Seven The Days Long Gone (PC)
Seven The Days Long Gone (PC)
Kup teraz 99 165 zł

Oszczędzasz aż 66rabat 40 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły