Archiwum

Kingdom Come Deliverance (PC)

  • Kategoria gra PC
  • Wersja językowa polska
  • Gatunek RPG
  • PEGI (wiek gracza) 18+
  • Wersja pudełkowa
Kup teraz 139 277,25 zł

Oszczędzasz aż 138,25rabat 50%

MediaMarkt.pl

11955 opinii

Royal EditionTo nie jest zwykła kompozycja czy edycja GOTY. To zupełnie nowa pozycja, będąca wersją, jaką ta gra miała być od samego początku.posiada pełną wersję gry oraz wszystkie DLC (W tym DLC pre-orderowe -TREASURES OF THE PAST; 4 DLC będzie do bezpłatnego pobrania) DLC dla zamówień przedpremierowych -TREASURES OF THE PAST zbroja dla Henryka i mapa skarbów - FROM THE ASHES: odbudowa osady i zarządzanie nią jako nowy rządca Przybysławic – gracze decydują o kolejności odbudowy, nakłaniają ludzi do przeprowadzki i rozstrzygają wielki między mieszkańcami.

- AMOROUS ADVENTURES: gracze pomagają Sir Hansowi Caponowi w zdobyciu serca błyskotliwej Karoliny. -BAND OF BASTARDS: gracze towarzyszą grupie najemników w patrolowaniu dróg, podczas misji toczy się sporo walk, a linia fabularna ma kilka zakończeń.

-A WOMAN’S LOT: „Kickstarter DLC", gracze mogą kierować kobiecą postacią, której towarzyszy pies. Rok 1403, region Czech, położony w samym sercu Europy, bogaty w kulturę, srebro i ruiny zamków. Gra oparta jest na prawdziwej historii - historii królów, spadkobierców, królestwa, oblężeń zamków i krwawych walk.

Rozwścieczony przyrodni brat Wacława, Zygmund, więzi go i najeżdża na kraj wraz ze swoją mocną armią. Niestety, pośród tego chaosu, cierpi twoja postać, Henryk. Bezlitosna armia niszczy twój dom i zabija całą twoją rodzinę, a ty jesteś jedynym, któremu udało się ujść z życiem.

Właśnie w tym momencie początkuje się twoja droga zemsty. Podziwiaj szczegółową rekonstrukcję piętnastowiecznego krajobrazu. Walcz bronią, która była stosowana przez rycerzy. Weź udział w epickich bitwach historycznych i oblężeniach zamków, które miały miejsce w Europie Środkowej.

Rozpoczynasz swoją przygodę jako skromny syn kowala, który jako jedyny przeżył okrucieństwo napaści na swój dom i rodzinę. Po tym jak twoje życie zostało wywrócone do góry nogami, poprzysięgasz zemstę na oprawcach.

Przygotuj się na niesamowitą podróż przez zrekonstruowany w najdrobniejszych szczegółach krajobraz przeciętniewiecznych Czech. Do twojej dyspozycji oddany zostaje świat nieograniczonych wprost możliwości: wykorzystuj swoją reputację i charyzmę do prowadzenia śledztwa i wpływania na mieszkańców okolicy tak, by ci prowadzili ciebie przez kolejne pojawiające się na twojej drodze zadania.

Możesz uciec się do swoich umiejętności dyplomatycznych lub swojej siły fizycznej. Masz do swojej dyspozycji rozmaite warianty broni i narzędzi, będziesz brał udział w historycznych potyczkach, uczestniczył w oblężeniach zamków albo szkolił się w walce mieczem.

Droga, którą musisz przebyć jest pełna dylematów, nie za każdym razem zgodnych z prawem zadań, niespodzianych zwrotów akcji, krwawych konfliktów i dużo więcej. Zadecyduj o sposobie w jaki chcesz, by poznało cię otoczenie: możesz być miłosierny, wybaczać przeciwnikom lub poddać się w walce.

Możesz ponadto siać postrach wśród okolicznych mieszkańców...

Podobne oferty - 8 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Battlefield 1 Rewolucja (PC)
Battlefield 1 Rewolucja (PC)
Kup teraz 55 109 zł

Oszczędzasz aż 54rabat 50 %

Media Expert

5112 opinii

szczegóły
Mass Effect Andromeda (PC)
Mass Effect Andromeda (PC)
Kup teraz 55 99 zł

Oszczędzasz aż 44,10rabat 45 %

MediaMarkt.pl

11955 opinii

szczegóły
Spike Volleyball (PC)
Spike Volleyball (PC)
Kup teraz 99 180 zł

Oszczędzasz aż 81rabat 45 %

RTV EURO AGD

37317 opinii

szczegóły
Darksiders 3 (PC)
Darksiders 3 (PC)
Kup teraz 125 200 zł

Oszczędzasz aż 75rabat 37 %

Media Expert

5112 opinii

szczegóły
Assassin's Creed Odyssey (PC)
Assassin's Creed Odyssey (PC)
Kup teraz 139 225 zł

Oszczędzasz aż 86rabat 38 %

MediaMarkt.pl

11955 opinii

szczegóły
Call of Duty WWII (PC)
Call of Duty WWII (PC)
Kup teraz 129 209 zł

Oszczędzasz aż 80rabat 38 %

MediaMarkt.pl

11955 opinii

szczegóły
ELEX (PC)
ELEX (PC)
Kup teraz 80 149 zł

Oszczędzasz aż 69,10rabat 46 %

Media Expert

5112 opinii

szczegóły
Need for Speed Payback (PC)
Need for Speed Payback (PC)
Kup teraz 58 105 zł

Oszczędzasz aż 47rabat 45 %

ELECTRO.pl

73530 opinii

szczegóły