Archiwum

Lords of the Fallen Edycja Deluxe Gra PC PLAION

  • Kategoria gra PC
  • Wersja językowa polska
Kup teraz 219
OleOle!

29739 opinii

ZAWARTOŚĆ EDYCJI DELUXE:

Gra - czeka na ciebie rozległy świat zupełnie nowej mrocznej gry fantasy z pogranicza gatunków akcji i RPG.

Mroczny krzyżowiec (klasa startowa)* - wyrusz w epicką podróż w pełnym rynsztunku jednego ze znanych mrocznych krzyżowców, znanych z pobożności i wściekłości.

Zbroja i zestaw broni mrocznego krzyżowca* - wyposaż się w ikoniczny pancerz i uzbrojenie mrocznego krzyżowca, w tym niszczycielski długi miecz Isaaca, bomby świętego światła i amulet paladyna

100-stronicowy cyfrowy artbook - obejrzyj 100 stron z błyskotliwymi i upiornymi wytwornymi grafikami demonstrującymi zróżnicowane części świata Lords of the Fallen.

Cyfrowa ścieżka dźwiękowa - zatrać się w niepokojących melodiach z Mournstead dzięki oficjalnej ścieżce dźwiękowej skomponowanej przez cenionych twórców: Crisa Velasco i Knuta Avenstroupa Haugena.

przeglądarka trójwymiarowych modeli - obejrzyj szczegółowy model każdej postaci z gry w wysokiej rozdzielczości.

zestaw przedsprzedażowy - zamów przed premierą,dostać ponadto elitarne brązowe, srebrne i złote odcienie dla zbroi oraz 5 przedmiotów HP, 5 przedmiotów MP i 3 przedmioty XP.

* Natychmiastowy dostęp do części, które można uzyskać na późnym etapie rozgrywki we wszystkich wersjach gry.

OPIS GRY:

Lords of the Fallen demonstruje zupełnie nową, epicką przygodę RPG w ogromnym, połączonym świecie, ponad pięć razy pokaźniejszym aniżeli w oryginalnej grze.

Po epoce okrutnej tyranii demoniczny bóg Adyr w końcu został pokonany. Lecz bogowie… nie giną na zawsze. Minęły wieki. Adyr ma wkrótce odrodzić się na nowo. Jako jeden z solidnych mrocznych krzyżowców, ruszaj do krain żywych i umarłych, w tym ogromnym RPG, zawierającym solidne walki z bossami, szybką i całkowitą wyzwań walkę, emocjonujące starcia i progresywną, immersyjną fabułę. Czy twoja legenda zostanie napisana poprzez światło... Czy przez mrok?

Odważ się mieć nadzieję.

parametry GRY:

Odkryj ogromne, połączone światy - Wyrusz na epicką przygodę i podróżuj pomiędzy dwoma ogromnymi, równoległymi krainami, żeby obalić Adyra. Choć wśród żywych zmierzysz się z brutalnymi wyzwaniami, w królestwie zmarłych czyhają na ciebie niewypowiedziane okropieństwa.

Zdefiniuj własną legendę - W pełni spersonalizuj wygląd swojej postaci przez szereg dostępnych opcji graficznych, a następnie wybierz jedną z dziewięciu klas postaci. Niezależnie od podjętej ścieżki początkowej, rozwiń swoją postać i fason gry, udoskonalając parametry, uzbrojenie, pancerz i zaklęcia.

Opanuj szybką, całkowitą wyzwań, płynną walkę taktyczną - Tylko mistrzowie złożonego, taktycznego systemu walki mogą mieć nadzieję na przetrwanie. Wybierz jedną z setek wyjątkowych, brutalnych broni lub zrezygnuj z oręża na rzecz niszczycielskich ataków tajemnej magii.

Połącz siły albo walcz z innymi w wieloosobowym trybie online - Zagraj w ogromną kampanię dla jednego gracza solo albo zaproś znajomego, który dołączy do twojej przygody w nieustannym trybie współpracy online. Uważaj jednak – bohaterowie z innych krain mogą... I będą najeżdżać twoją rozgrywkę.

Posługuj się urządzeniem o bezbożnej mocy - Latarnia pozwoli ci przekraczać granicę pomiędzy światami. Posługuj się tą mroczną sztuką, aby docierać do zapomnianych miejsc, odnajdywać legendarne skarby, a nawet manipulować duszami wrogów.

Pokonaj śmierć - Gdy zginiesz w świecie żywych, odrodzisz się na nowo… w krainie umarłych. Otrzymasz ostatnią szansę na powrót do śmiertelnego ciała, ale staniesz się celem zróżnicowanych piekielnych pomiotów.

Podobne oferty - 8 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Tekken 8 - Gra na PC
Tekken 8 - Gra na PC
Kup teraz 200 320 zł

Oszczędzasz aż 120rabat 38 %

Avans.pl szczegóły
Elden Ring PC
Elden Ring PC
Kup teraz 130 215 zł

Oszczędzasz aż 85,01rabat 40 %

Avans.pl szczegóły
Immortals of Aveum
Immortals of Aveum
Kup teraz 116,11 229 zł

Oszczędzasz aż 112,43rabat 49 %

sklepzgrami.pl szczegóły
EA SPORTS FC 24 - Gra na PC
EA SPORTS FC 24 - Gra na PC
Kup teraz 100 189 zł

Oszczędzasz aż 89,01rabat 47 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
The Sims 4: Ranczo - Gra na PC
The Sims 4: Ranczo - Gra na PC
Kup teraz 79 149 zł

Oszczędzasz aż 70,01rabat 47 %

Avans.pl szczegóły
The Sims 4: Razem Raźniej Gra na PC
The Sims 4: Razem Raźniej Gra na PC
Kup teraz 79 149 zł

Oszczędzasz aż 70,01rabat 47 %

Avans.pl szczegóły
Star Wars Jedi Ocalały Gra na PC
Star Wars Jedi Ocalały Gra na PC
Kup teraz 120 239 zł

Oszczędzasz aż 119,01rabat 50 %

Avans.pl szczegóły