Archiwum

The Elder Scrolls Online Morrowind (PC)

  • Kategoria gra PC
  • Wersja językowa angielska
  • Gatunek RPG
  • PEGI (wiek gracza) 16+
  • Wersja pudełkowa
  • Tryb Multiplayer tak
Kup teraz 127 228 zł

Oszczędzasz aż 101rabat 44%

MediaMarkt.pl

12288 opinii

The Elder Scrolls Online: Morrowind
to kolejny rozdział nagradzanego sieciowego RPG produkcji ZeniMax Online Studios, The Elder Scrolls Online (ESO). Ta nowa przygoda pozwoli fanom Elder Scrolls wrócić na legendarną wyspę Vvardenfell, to samo ikoniczne miejsce, które pojawiło się w definiującym gatunek RPG otwartym świecie The Elder Scrolls III: Morrowind, produkcji Bethesda Game Studios.

The Elder Scrolls Online: Morrowind
wprowadza do gry ogromną nową strefę, nową klasę gracza, ponad 30 godzin głównego wątku fabularnego, nową próbę i nowy tryb gracz kontra gracz 4 na 4 na 4 dla trzech drużyn. Będzie to największy w historii dodatek do The Elder Scrolls Online, oferujący nową przygodę dla weteranów ESO oraz świeżą sagę Elder Scrolls dla nowych graczy.

GŁÓWNE cechy:
- Nowy rozdział sieciowego Elder Scrolls dla każdego. The Elder Scrolls Online: Morrowind na nowo definiuje konwencjonalny dodatek do MMO, dostarczając sporo nowej zawartości i funkcji, które są jednocześnie przystępne i interesujące, zarówno dla obecnych, jak i nowych graczy w ESO.
- Nowi gracze: Nowi gracze mogą przenieść się do świata The Elder Scrolls Online: Morrowind i stworzyć nową postać bez konieczności zaliczania jakiejkolwiek przeszłej zawartości z ESO. Jako że oryginalne ESO jest dołączone do The Elder Scrolls Online: Morrowind, nowi gracze będą mieli dostęp do setek godzin dodatkowych przygód w Tamriel.
- Istniejący gracze: Weterani ESO będą mogli zwiększyć świat gry i natychmiast wyruszyć do Vvardenfell, żeby rozpocząć nową idealną przygodę. Dzięki październikowej aktualizacji One Tamriel, istniejący gracze znajdą zawartość przypasowaną do ich poziomu natychmiast po postawieniu stopy na wyspie Vvardenfell. Obecni gracze będą mogli też wybrać, czy chcą stworzyć nową postać i zacząć wszystko od nowa.
- Jeśli od jakiegoś czasu nie grasz w ESO: The Elder Scrolls Online: Morrowind to wyśmienity sposób na powrót do istniejących postaci albo rozpoczęcie przygody z nową. Ponieważ ESO nie wymaga opłacania abonamentu, możesz po prostu ponownie zainstalować grę, zalogować się i zacząć grać od nowa.

Powrót do Morrowind

Vvardenfell to największa strefa, jaka pozostała dodana do The Elder Scrolls Online od czasu premiery. Korzysta ona z tych samych obszarów geograficznych co The Elder Scrolls III, w tym ze wszystkich miejsc godnych zwiedzenia z tej klasycznej gry. Gracze wyruszą w niebezpieczną podróż po legendarnych lokacjach w Vvardenfell, na 700 lat przed wydarzeniami z The Elder Scrolls III, począwszy od doków Seyda Neen, poprzez wulkaniczne Ashlands, aż po gęste, pełne grzybów lasy i efektowne miasto Vivec, które w tym czasie jest dopiero wznoszone.

Nowa klasa – The Warden (Strażnik)
Gracze będą musieli okiełznać moc magii przyrody i nową mocną klasę – The Warden. To pierwsza nowa klasa od czasu premiery ESO, a zgodnie z kanonem ESO i całej linii Elder Scrolls, gracz będzie mógł dowolnie wybrać szereg umiejętności, formując tym samym własny fason gry. The Warden ma też do dyspozycji konkretnego nowego sojusznika – War Bear (niedźwiedzia bojowego) – który nigdy nie unika walki i podczas bitew zawsze wiernie towarzyszy swojemu panu.

Niesamowita historia Elder Scrolls
Akcja The Elder Scrolls Online: Morrowind toczy się około 700 lat przed wydarzeniami z The Elder Scrolls III. Gracze wyruszą na niesamowitą przygodę po legendarnym Vvardenfell, odwiedzą ikoniczne lokacje, poznają popularne postacie i będą świadkami wydarzeń, które wywołają nostalgię u doświadczonych wielbicieli Elder Scrolls. Dodatek zwiększy równocześnie fabułę ESO i doda do niej nowy rozdział. Morrowind pogrążył się w chaosie, a gracz musi pomóc Vivecowi, legendarnemu wojownikowi-poecie i strażnikowi Vvardenfell w rozwiązaniu tajemnicy dziwnej choroby, odzyskaniu mocy i ocaleniu świata od ostatecznego zniszczenia.

Nowy tryb gracz kontra gracz – Battlegrounds (Pola bitew)
The Elder Scrolls Online znane jest ze starć gracz kontra gracz w otwartym świecie, stawiając setki graczy przeciwko sobie w potężnej bitwie o dominację w Cyrodiil. The Elder Scrolls Online: Morrowind wprowadzi nowy tryb gracz kontra gracz – Battlegrounds – zapewniający dynamiczne starcia 4 na 4 na 4 w lokacjach kształtem zbliżonych do areny. Gracze przeniosą się do Ashlands i zajmą należne im miejsce wśród najdzielniejszych weteranów w Tamriel.


Pre-order / Edycja Kolekcjonerska

DODATEK PRZEDPREMIEROWY – THE DISCOVERY PACK:
Fani, którzy zamówią The Elder Scrolls Online: Morrowind przed premierą, otrzymają serię unikatowych premii w grze, w tym:
Exclusive Warden Costume (unikatowy kostium strażnika) – niepowtarzalny kostium dostępny dla wszystkich klas, odpowiadający strojowi The Warden, pokazanemu w zwiastunie ujawniającym. Dwarven War Dog Pet (Krasnoludzki chowaniec – ogar bojowy) – niepowtarzalny opancerzony chowaniec w grze, który jednak nie bierze udziału w walkach.
Treasure Maps (Mapy skarbów) – mapy opisujące miejsce ukrycia największych łupów w Vvardenfell. Dwarven Crown Crate (Krasnoludzka skrzynia koronna) – specjalna Crown Crate, która może zawierać wierzchowce w stylu krasnoludzkim, chowańce, kostiumy i nie tylko. Experience Scrolls (Zwoje doświadczenia) – podróżuj po Vvardenfell zyskując o 50% więcej punktów doświadczenia przez dwie godziny.

Podobne oferty - 9 ofert

Nowe oferty co 30 minut
MX vs. ATV All Out (PC)
MX vs. ATV All Out (PC)
Kup teraz 64 127 zł

Oszczędzasz aż 63rabat 50 %

Sferis.pl szczegóły
Tom Clancy's The Division (PC)
Tom Clancy's The Division (PC)
Kup teraz 90 148 zł

Oszczędzasz aż 58,10rabat 39 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
The Sims 4 (PC)
The Sims 4 (PC)
Kup teraz 115 179 zł

Oszczędzasz aż 64,01rabat 36 %

Neonet.pl szczegóły
The Sims 4 Psy i Koty (PC)
The Sims 4 Psy i Koty (PC)
Kup teraz 119 178 zł

Oszczędzasz aż 59rabat 33 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Vampyr (PC)
Vampyr (PC)
Kup teraz 80 157 zł

Oszczędzasz aż 77rabat 49 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Dungeons (PC)
Dungeons (PC)
Kup teraz 89 159 zł

Oszczędzasz aż 70rabat 44 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Overwatch (PC)
Overwatch (PC)
Kup teraz 178 306 zł

Oszczędzasz aż 128rabat 42 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
FIFA 20 (PC)
FIFA 20 (PC)
Kup teraz 80 149 zł

Oszczędzasz aż 69,01rabat 46 %

Neonet.pl szczegóły
Railway Empire (PC)
Railway Empire (PC)
Kup teraz 100 180 zł

Oszczędzasz aż 80,09rabat 44 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły