Archiwum

The Sims 4 Miejskie Życie (PC)

  • Kategoria gra PC
  • Wersja językowa polska
  • Gatunek symulacja
Kup teraz 75 98,33 zł

Oszczędzasz aż 23,43rabat 24%

MediaMarkt.pl

12288 opinii

Gra PC The Sims 4 Miejskie Życie - dodatek Zabierz swoich Simów do miasta i pozwól im odkryć wszystkie uroki miejskiego życia – od ruchliwych ulic po unikatowe sytuacje związane z życiem w mieszkaniu.* Spełniaj marzenia swych Simów w tętniącym życiem mieście San Myshuno.

Odkrywaj zróżnicowane otoczenia i bierz udział w festiwalach kulturowych. Twoi Simowie mogą podziwiać artystów ulicznych, próbować szczęścia w konkursach i poznawać najróżniejsze ścieżki życia. Znajdź dla swoich Simów pierwsze mieszkanie i przygotuj się na wyzwania związane z dzieleniem przestrzeni z innymi mieszkańcami.

Wprowadź się do uroczego, ale podniszczonego mieszkania początkowego, a następnie spełnij marzenia swoich Simów o przeprowadzce do luksusowego apartamentu. Dodatek w polskiej wersji językowej. Wkrocz na świeże, miejskie ścieżki kariery!

NAJWAŻNIEJSZE parametry • Odkryj tętniące życiem miasto – San Myshuno: Poznaj gęsto zaludnione, ruchliwe miasto, w którym czeka na Ciebie dużo niebanalnych otoczeń o specyficznym charakterze. Namaluj (lub zamaż) mural w Dzielnicy Sztuki.

Śpiewaj, ile dusza zapragnie w nowym barze karaoke w Dzielnicy Mody. Zagraj w koszykówkę na boisku na Targu Smaków. Zaproś znajomych do wspólnego odpoczynku przy grach wideo w biurze na zamożnych przedmieściach.

• Odwiedzaj pełne życia festiwale kulturowe: Wzbogacaj życie swoich Simów i pomóż im się rozwijać, biorąc udział w różnych festiwalach w całym mieście, w trakcie których będą mogli podziwiać artystów ulicznych, brać udział w konkursach i poznawać najróżniejsze ścieżki życia.

Zabierz swoich Simów na Festiwal Smaków, gdzie będą mogli spróbować sił w wyzwaniu curry i zostać mistrzami jedzenia pikantnych potraw. Pomóż Simom przeżyć naprawdę wystrzałową randkę, urządzając pokaz fajerwerków w trakcie Festiwalu Miłości.

Zarabiaj simoleony, sprzedając rękodzieło swych Simów na pchlim targu. • Wprowadź się do mieszkania i zacieśniaj więzi z sąsiadami: Gdy wielu Simów mieszka wspólnie na małej przestrzeni, nie można narzekać na nudę!

Twoi Simowie będą generować z nowymi sąsiadami rozmaitego rodzaju relacje, co zaowocuje mnóstwem ciekawych interakcji. Przygotuj się na świeże przyjaźnie i romanse. Być może wkrótce staniesz przed decyzją, czy podarować klucz do mieszkania komuś bliskiemu? Zastanów się dodatkowo, jak podejdziesz do problemu całonocnych imprez i głośnej muzyki.

Wypowiesz sąsiadom wojnę czy się do nich przyłączysz? • Spełnij marzenie o przeprowadzce z mieszkania początkowego do ekskluzywnego apartamentu: Wybierz mieszkanie, które spełni Twoje wymagania – każde specyficzne właściwości, które wpływają na przebieg rozgrywki.

Ciesz się urokiem życia w swoim pierwszym mieszkaniu, ale pamiętaj, iż mogą Cię w nim spotkać przykre nieoczekiwanki, takie jak karaluchy, nieszczelne rury czy problemy z elektrycznością. Pamiętaj jednak, iż marzenia się spełniają.

Dzięki Twojej pomocy Twoi Simowie mogą zamieszkać w luksusowym apartamencie na najwyższym piętrze wieżowca, ze nadzwyczajnym widokiem na miasto i... Gadającym sedesem! • Rozwijaj świeże, miejskie ścieżki kariery: Wkrocz na nowe ścieżki kariery i wyślij Simów do pracy w tętniącym życiem mieście!

Wygłaszaj porywające przemowy, walcząc o powodzenie wybranej sprawy jako polityk. Wykaż się wyrafinowanym gustem jako krytyk sztuki albo krytyk kulinarny. Inspiruj tłumy i zdobywaj wiernych miłośników, pracując w mediach społecznościowych.

Podobne oferty - 9 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Warhammer Chaosbane (PC)
Warhammer Chaosbane (PC)
Kup teraz 107 177 zł

Oszczędzasz aż 70,01rabat 40 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
The Crew 2 (PC)
The Crew 2 (PC)
Kup teraz 99 174,47 zł

Oszczędzasz aż 75,47rabat 43 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
Overwatch (PC)
Overwatch (PC)
Kup teraz 156 306 zł

Oszczędzasz aż 150rabat 49 %

ELECTRO.pl

73589 opinii

szczegóły
The Sims 4 (PC)
The Sims 4 (PC)
Kup teraz 75 139 zł

Oszczędzasz aż 64,10rabat 46 %

ELECTRO.pl

73589 opinii

szczegóły
Call of Duty Black Ops 4 (PC)
Call of Duty Black Ops 4 (PC)
Kup teraz 139 248 zł

Oszczędzasz aż 109rabat 44 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
Red Faction Guerrilla (PC)
Red Faction Guerrilla (PC)
Kup teraz 60 100 zł

Oszczędzasz aż 40rabat 40 %

ELECTRO.pl

73589 opinii

szczegóły
Fallout 4 (PC)
Fallout 4 (PC)
Kup teraz 80 129 zł

Oszczędzasz aż 49,10rabat 38 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
The Elder Scrolls Online Morrowind (PC)
The Elder Scrolls Online Morrowind (PC)
Kup teraz 135 228 zł

Oszczędzasz aż 93,01rabat 41 %

Neonet.pl szczegóły
The Sims 4 Psy i Koty (PC)
The Sims 4 Psy i Koty (PC)
Kup teraz 75 182,47 zł

Oszczędzasz aż 108rabat 59 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły