Archiwum

The Sims 4 Miejskie Życie (PC)

  • Kategoria gra PC
  • Wersja językowa polska
  • Gatunek symulacja
Kup teraz 75 106 zł

Oszczędzasz aż 31rabat 29%

konsoleigry.pl

49 opinii

Gra PC The Sims 4 Miejskie Życie - dodatek Zabierz swoich Simów do miasta i pozwól im odkryć wszystkie uroki miejskiego życia – od ruchliwych ulic po unikatowe sytuacje związane z życiem w mieszkaniu.* Spełniaj marzenia swych Simów w tętniącym życiem mieście San Myshuno.

Odkrywaj zróżnicowane otoczenia i bierz udział w festiwalach kulturowych. Twoi Simowie mogą podziwiać artystów ulicznych, próbować szczęścia w konkursach i poznawać najróżniejsze ścieżki życia. Znajdź dla swoich Simów pierwsze mieszkanie i przygotuj się na wyzwania związane z dzieleniem przestrzeni z innymi mieszkańcami.

Wprowadź się do uroczego, ale podniszczonego mieszkania początkowego, a następnie spełnij marzenia swoich Simów o przeprowadzce do luksusowego apartamentu. Dodatek w polskiej wersji językowej. Wkrocz na świeże, miejskie ścieżki kariery!

NAJWAŻNIEJSZE parametry • Odkryj tętniące życiem miasto – San Myshuno: Poznaj gęsto zaludnione, ruchliwe miasto, w którym czeka na Ciebie dużo niebanalnych otoczeń o specyficznym charakterze. Namaluj (lub zamaż) mural w Dzielnicy Sztuki.

Śpiewaj, ile dusza zapragnie w nowym barze karaoke w Dzielnicy Mody. Zagraj w koszykówkę na boisku na Targu Smaków. Zaproś znajomych do wspólnego odpoczynku przy grach wideo w biurze na zamożnych przedmieściach.

• Odwiedzaj pełne życia festiwale kulturowe: Wzbogacaj życie swoich Simów i pomóż im się rozwijać, biorąc udział w różnych festiwalach w całym mieście, w trakcie których będą mogli podziwiać artystów ulicznych, brać udział w konkursach i poznawać najróżniejsze ścieżki życia.

Zabierz swoich Simów na Festiwal Smaków, gdzie będą mogli spróbować sił w wyzwaniu curry i zostać mistrzami jedzenia pikantnych potraw. Pomóż Simom przeżyć naprawdę wystrzałową randkę, urządzając pokaz fajerwerków w trakcie Festiwalu Miłości.

Zarabiaj simoleony, sprzedając rękodzieło swych Simów na pchlim targu. • Wprowadź się do mieszkania i zacieśniaj więzi z sąsiadami: Gdy wielu Simów mieszka wspólnie na małej przestrzeni, nie można narzekać na nudę!

Twoi Simowie będą generować z nowymi sąsiadami rozmaitego rodzaju relacje, co zaowocuje mnóstwem ciekawych interakcji. Przygotuj się na świeże przyjaźnie i romanse. Być może wkrótce staniesz przed decyzją, czy podarować klucz do mieszkania komuś bliskiemu? Zastanów się dodatkowo, jak podejdziesz do problemu całonocnych imprez i głośnej muzyki.

Wypowiesz sąsiadom wojnę czy się do nich przyłączysz? • Spełnij marzenie o przeprowadzce z mieszkania początkowego do ekskluzywnego apartamentu: Wybierz mieszkanie, które spełni Twoje wymagania – każde specyficzne właściwości, które wpływają na przebieg rozgrywki.

Ciesz się urokiem życia w swoim pierwszym mieszkaniu, ale pamiętaj, iż mogą Cię w nim spotkać przykre nieoczekiwanki, takie jak karaluchy, nieszczelne rury czy problemy z elektrycznością. Pamiętaj jednak, iż marzenia się spełniają.

Dzięki Twojej pomocy Twoi Simowie mogą zamieszkać w luksusowym apartamencie na najwyższym piętrze wieżowca, ze nadzwyczajnym widokiem na miasto i... Gadającym sedesem! • Rozwijaj świeże, miejskie ścieżki kariery: Wkrocz na nowe ścieżki kariery i wyślij Simów do pracy w tętniącym życiem mieście!

Wygłaszaj porywające przemowy, walcząc o powodzenie wybranej sprawy jako polityk. Wykaż się wyrafinowanym gustem jako krytyk sztuki albo krytyk kulinarny. Inspiruj tłumy i zdobywaj wiernych miłośników, pracując w mediach społecznościowych.

Podobne oferty - 9 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Sniper Ghost Warrior 3 (PC)
Sniper Ghost Warrior 3 (PC)
Kup teraz 53 98 zł

Oszczędzasz aż 45,17rabat 46 %

konsoleigry.pl

49 opinii

szczegóły
Shadowrun Returns (PC)
Shadowrun Returns (PC)
Kup teraz 53 88,19 zł

Oszczędzasz aż 35,28rabat 40 %

konsoleigry.pl

49 opinii

szczegóły
Cyberdimension Neptunia 4 Goddesses Online (PC)
Cyberdimension Neptunia 4 Goddesses Online (PC)
Kup teraz 66 106 zł

Oszczędzasz aż 40,27rabat 38 %

konsoleigry.pl

49 opinii

szczegóły
Overwatch (PC)
Overwatch (PC)
Kup teraz 149 282,16 zł

Oszczędzasz aż 133,16rabat 47 %

konsoleigry.pl

49 opinii

szczegóły
Europa Universalis 4 Collection (PC)
Europa Universalis 4 Collection (PC)
Kup teraz 228,33 353 zł

Oszczędzasz aż 124,46rabat 35 %

konsoleigry.pl

49 opinii

szczegóły
Civilization 5 Bogowie i Królowie (PC)
Civilization 5 Bogowie i Królowie (PC)
Kup teraz 78 128 zł

Oszczędzasz aż 50rabat 39 %

InBook.pl

15152 opinii

szczegóły
The Sinking City (PC)
The Sinking City (PC)
Kup teraz 96 180 zł

Oszczędzasz aż 84,05rabat 47 %

konsoleigry.pl

49 opinii

szczegóły
Kozacy 3 (PC)
Kozacy 3 (PC)
Kup teraz 69,48 109 zł

Oszczędzasz aż 40rabat 36 %

konsoleigry.pl

49 opinii

szczegóły
Diablo 3 (PC)
Diablo 3 (PC)
Kup teraz 70 130,24 zł

Oszczędzasz aż 60,34rabat 46 %

MediaMarkt.pl

12156 opinii

szczegóły