Archiwum

The Sims 4 Psy i Koty (PC)

  • Kategoria gra PC
  • Wersja językowa polska
  • Gatunek strategia
  • PEGI (wiek gracza) 12+
  • Wersja pudełkowa
Kup teraz 109 179 zł

Oszczędzasz aż 70rabat 39%

Neonet.pl

Twórz rozmaite rasy psów i kotów, zmieniaj życie swoich Simów dzięki przyjaźni zwierzęcych pupili i dbaj o zdrowie miejscowych zwierzaków jako weterynarz w The Sims™ 4 Psy i koty.
nowe, solidne narzędzie Stwórz Zwierzaka pozwala Ci dopasować wszystkie atrybuty psów i kotów – od unikatowego wyglądu po cechy zachowania. Po raz pierwszy w historii serii możesz także ubierać zwierzaki w wyraziste stroje! Ci wspaniali, wierni towarzysze odmienią życie Twoich Simów na dużo nowych sposobów. Ale zwierzęce dolegliwości i prowadź własną klinikę weterynaryjną w spektakularnym nadmorskim świecie, w którym na Twoich Simów i ich zwierzaki czeka sporo nowych atrakcji.

GŁÓWNE parametry:
- Twórz psy i koty. Za pomocą potężnego narzędzia Stwórz Zwierzaka możesz jednoczyć cechy psów, kotów, szczeniaków i kociąt do preferencji Twoich Simów. Wybieraj podopiecznych spomiędzy wielu przeróżnych ras, dawaj im wyjątkową osobowość i modyfikuj ich wygląd. Dowolnie zmieniaj wzory na ich sierści, aby odtworzyć wygląd swoich własnych zwierzaków, powołać do życia wymarzonych pupili lub po prostu zaszaleć z fantazyjnymi kombinacjami. Po raz pierwszy w historii kolekcji możesz także uzupełniać wygląd swoich czworonogów za pomocą wyraźnych strojów i akcesoriów.

- Buduj więź ze zwierzakami. Doświadczaj zwierzęcej przyjaźni i radości, którą futrzaści towarzysze wnoszą do życia Twoich Simów. Psy i koty podążają własnymi ścieżkami i tworzą z Simami nieszablonowe więzi w oparciu o codzienne interakcje. Simowie opiekują się zwierzakami, szkolą je i bawią się z nimi. Podopieczni za to potrafią dokazywać i niejednokrotnie zachowują się naprawdę dziwacznie!

- Zostań weterynarzem i prowadź klinikę. Zbuduj lecznicę weterynaryjną, zatrudnij oddany pracy personel i rozwijaj karierę jako najistotniej obiecujący weterynarz w mieście. Masz całkowitą kontrolę nad działalnością kliniki – od typu świadczonych usług po koszty leczenia. Twoi Simowie mogą diagnozować i leczyć choroby zwierzaków. Pchły i inne nieduże przypadłości można zwalczyć za pomocą odpowiednich lekarstw, ale czasem trzeba się uciec do nieprzystępnych operacji.

- Zwiedzaj Brindleton Bay. Odkryj nadmorski krajobraz Brindleton Bay – nowy świat, w którym na Twoich Simów i ich zwierzaki czeka niemało plenerowych atrakcji. Bawcie się w aportowanie w dokach portowych, urządzajcie sobie spacery do latarni morskiej lub odwiedźcie park, by poćwiczyć na torze przeszkód i spotkać się z innymi miłośnikami czworonogów. Miej oczy szeroko otwarte – w okolicy błąkają się bezdomne zwierzaki, którym Twoi Simowie mogą zapewnić kochający dom.

WYMAGA GRY THE SIMS 4 (SPRZEDAWANEJ OSOBNO) I wszelkich JEJ AKTUALIZACJI.


wymagania sprzętowe

- System operacyjny: Windows XP SP3 / Vista SP2 / Windows 7 SP1 / Windows 8, 8.1
- Procesor: Intel Core 2 Duo 1,8 GHz lub AMD Athlon 64 Dual-Core 4000+ lepszy
- Pamięć RAM: 2 GB
- Karta graficzna: zgodna z DirectX 9.0c, posiadająca 128 MB VRAM i sprzętową obsługę Pixel Shader 3.0 (Nvidia GeForce 6600 GT lub ATI Radeon x1300)
- Karta dźwiękowa: zgodna z DirectX

Podobne oferty - 8 ofert

Nowe oferty co 30 minut
The Sims 4 (PC)
The Sims 4 (PC)
Kup teraz 86 158 zł

Oszczędzasz aż 72,20rabat 46 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Iron Harvest (PC)
Iron Harvest (PC)
Kup teraz 219 389 zł

Oszczędzasz aż 170rabat 44 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Warhammer Chaosbane (PC)
Warhammer Chaosbane (PC)
Kup teraz 107 177 zł

Oszczędzasz aż 70,01rabat 40 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
The Crew 2 (PC)
The Crew 2 (PC)
Kup teraz 99 174,47 zł

Oszczędzasz aż 75,47rabat 43 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Diablo 3 (PC)
Diablo 3 (PC)
Kup teraz 69 120 zł

Oszczędzasz aż 51,19rabat 43 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Red Faction Guerrilla (PC)
Red Faction Guerrilla (PC)
Kup teraz 60 100 zł

Oszczędzasz aż 40rabat 40 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
The Elder Scrolls Online Morrowind (PC)
The Elder Scrolls Online Morrowind (PC)
Kup teraz 135 228 zł

Oszczędzasz aż 93,01rabat 41 %

Neonet.pl szczegóły
Call of Duty Black Ops 4 (PC)
Call of Duty Black Ops 4 (PC)
Kup teraz 209 248 zł

Oszczędzasz aż 39rabat 16 %

Neonet.pl szczegóły