Archiwum

The Sims 4: Spotkajmy się

 • Kategoria gra PC
 • Wersja językowa polska
 • Gatunek symulacja
 • PEGI (wiek gracza) 12+
 • Wersja pudełkowa
 • Tryb Multiplayer nie
Kup teraz 79 116,37 zł

Oszczędzasz aż 37,37rabat 32%

RTV EURO AGD

37910 opinii

Gra nowa, w folii.

Język: Polski
Gatunek: Symulacja/Sims
PEGI: 12+

The Sims 4: Spotkajmy się (The Sims 4: Get Together) - kolejne zwiększenie do PC-towej gry The Sims 4, która ukazała się na rynku na początku września 2014 roku. Dodatek nie zmienia formuły rozgrywki, lecz za to dostarcza świeże formy aktywności, skupiające się na aspektach społecznościowych. Gracze trafiają wraz ze swoimi Simami do nowej lokacji Windenburg, która jest inspirowana europejską architekturą. Na miejscu czeka na nich mnóstwo atrakcji, w tym ogromny labirynt z żywopłotu, stare ruiny i efektowne stawy. Wszystko to sprzyja integracji wirtualnych ludzi, którzy oprócz wymienionych już miejsc mogą udać się do kafejki, pubu czy też dyskoteki, gdzie z całą pewnością uda im się poznać nowych Simów.

Oprócz dodatkowych lokacji zatroszczono się także o zróżnicowane aktywności. Deweloperzy umożliwi chociażby rozgrywanie meczów w piłkarzyki, palenie ognisk, czy również branie udziału w ukrytych imprezach tanecznych, dostępnych tylko dla wybrańców. Nic nie stoi także na przeszkodzie, aby samodzielnie zorganizować własną potańcówkę. Wystarczy udać się w wybrane miejsce, przygotować miejsce dla DJ-a i czekać na gości, którzy na pewno się zjawią.

Co ciekawe, w Windenburgu żyją różne typy Simów, mających przeróżne zainteresowania i charaktery. W związku z tym, jeżeli nie odpowiada nam żadna z poznanych grup, możemy założyć i spersonalizować własną. Wszystko to uzupełniane jest przez nową garderobę, dzięki której mamy możliwość przywdziania przeróżnych strojów. Na dodatek garderoba służy także do minimalnych figli z innymi Simami.


Główne właściwości:

 • Zwiedź nowy świat! Odkryj atrakcyjny świat: Windenburg! Zwiedzaj jego malownicze otoczenie: uroczą, tradycyjną wieś, gwarny rynek miejski, supernowoczesną dzielnicę biznesową i ekskluzywną, prywatną wyspę.
 • Poznawaj nowych Simów! Simowie z Windenburga aż proszą się o bliższe poznanie. Przyłączaj się do różnorodnych grup towarzyskich, z których każda cechuje się własnymi zainteresowaniami, charakterem i stylem. Nie możesz znaleźć genialnej grupy? Stwórz i spersonalizuj własną. Granie z różnymi grupami odblokowuje specyficzne nagrody grupowe dla Simów.
 • Rządź na parkiecie tanecznym! Rozkręć imprezę przy pomocy nowych umiejętności didżejskich i tanecznych. Podgrzej atmosferę, wykonując nadzwyczajny miks na podium didżeja, a następnie wskocz na parkiet i popisz się nowymi krokami tanecznymi.
 • Imprezuj gdzie się da! Urządzaj przyjęcia, kiedy chcesz i gdzie chcesz! Wybierz się do ruin albo dowolnego z lokalnych miejsc spotkań. Przygotuj podium didżeja, by rozpocząć imprezę. Rozpal ognisko, aby podgrzać atmosferę. Rzucaj wyzwania innymi Simom, wywołując zabawne sytuacje. Wymknij się na krótkie figle w krzakach z tym wyjątkowym Simem.
 • Stwórz swój styl! Korzystaj z nowej garderoby, aby wypróbowywać różne stroje i badać reakcje Simów – pozytywne i negatywne. Wybierz stroje dla wszystkich swych Simów i przygotuj się na wielką, wieczorną imprezę. Masz ochotę na figle? Zakradnij się do garderoby na niewiele znaczące bara-bara, gdy nikt nie patrzy.


Gra do działania wymaga posiadania podstawowej wersji The Sims 4.

Podobne oferty - 5 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Desperados 3 - Windows - Taktyczne
Desperados 3 - Windows - Taktyczne
Kup teraz 99 190 zł

Oszczędzasz aż 91rabat 48 %

ELECTRO.pl

73589 opinii

szczegóły
Farming Simulator 22 Edycja Kolekcjonerska Gra PC CENEGA
Farming Simulator 22 Edycja Kolekcjonerska Gra PC CENEGA
Kup teraz 180 329 zł

Oszczędzasz aż 149,01rabat 45 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
The Sims 4
The Sims 4
Kup teraz 79 134,42 zł

Oszczędzasz aż 55,42rabat 41 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
Farming Simulator 2019 PL PC +DLC -Darmowa wysyłka-
Farming Simulator 2019 PL PC +DLC -Darmowa wysyłka-
Kup teraz 90 170 zł

Oszczędzasz aż 80,00rabat 47 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Gra PC CDP.PL Dungeons (T)
Gra PC CDP.PL Dungeons (T)
Kup teraz 70 119 zł

Oszczędzasz aż 49,03rabat 41 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły