Archiwum

The Sims 4 Zestaw 2 (PC)

  • Kategoria gra PC
  • Wersja językowa polska
  • Gatunek symulacja
  • Wersja cyfrowa
Oferta tymczasowo niedostępna

Gra The Sims™ powraca po pięciu latach!Gra The Sims™ 4 to nieszablonowa symulacja życia, w której będziesz mógł pogrywać życiem Simów i kreować szalone historie. Czwarta odsłona najlepiej sprzedającej się kolekcji na komputery PC zostanie wydana w polskiej wersji językowej na komputery PC.

Polska wersja językowaGracze w najróżniejszym wieku mogą zagłębić się w skomplikowany świat relacji pomiędzy Simami, ich emocji i życiowych historii. Dzięki polskiej wersji językowej lepiej zrozumieją przebieg rozgrywki w The Sims ™ 4.

nowe narzędzia tworzenia – Możesz kształtować swoich Simów z niezwykłą precyzją. łatwo stworzysz dom Twoich marzeń dzięki kompletnie nowemu trybowi budowania całych pomieszczeń. Żywe otoczenie – Poznawaj świeże możliwości gry w żywym i dynamicznym otoczeniu.

Wybieraj spośród efektownych i przeróżnych parceli, na których będziesz stwarzać domy dla swych Simów. Nowi Simowie są sprytni, mają trudną osobowość i emocjeW aplikacji Stwórz Sima i w trybie budowania wyzwolisz swoją kreatywność.

Kontroluj umysły, ciała i serca swych Simów. Poznawaj nieograniczone możliwości gry w energicznym sąsiedztwie, w którym ożyją Twoje historie. Oglądaj, udostępniaj i dodawaj do swej gry części z galerii.

zwiększaj krąg swych znajomychWchodź w interakcje z innymi Simami w otoczeniu i spędzaj czas w lokalach i parkach. System nagród – Zdobywaj nowe obiekty, stroje i atrybuty, biorąc udział w wydarzeniach, odkrywając okazy kolekcjonerskie, a także odblokowując osiągnięcia.

Publikuj swoje dzieła – Oglądaj, udostępniaj i dodawaj do swojej gry nową zawartość z Galerii w The Sims™ 4. Inspiruj się bogatą zawartością stworzoną poprzez społeczność The Sims, a także wprowadzaj do swej gry nowe elementy.

The Sims™4 zestaw 2 zawiera 1 komplet rozgrywki i 2 pakiety akcesoriów - The Sims™ 4 Ucieczka w Plener - komplet Rozgrywki- The Sims™ 4 Kuchnia na Wypasie - Akcesoria- The Sims™ 4 Upiorności - AkcesoriaThe Sims™ 4 Ucieczka w Plener.W dziczy na Twoich Simów czekają nowe nieprzewidzianki.

Wyrusz na wyprawę w głęboki las. Zabierz swoich Simów na biwak, odkrywaj świeże zioła i gatunki ryb, okropne insekty i nie tylko.The Sims™ 4 Kuchnia na Wypasie Akcesoria.Stwórz najlepszą kuchnię, korzystając z nowych, perfekcyjnie zaprojektowanych składników aranżacji.

Przekonaj się, jakie nowe, zaskakujące smaki stworzą Twoi Simowie w nowej maszynce do lodów!The Sims™ 4 Upiorności Akcesoria.Rzeźb w dyniach, by ozdobić upiorne przyjęcie swego Sima, przebieraj go w świeże, potworne kostiumy i przestrasz swych gości nie na żarty.

Podobne oferty - 9 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Civilization 5 Bogowie i Królowie (PC)
Civilization 5 Bogowie i Królowie (PC)
Kup teraz 78 128 zł

Oszczędzasz aż 50rabat 39 %

InBook.pl

15252 opinii

szczegóły
Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint (PC)
Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint (PC)
Kup teraz 100 199 zł

Oszczędzasz aż 99,10rabat 50 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Need for Speed Heat (PC)
Need for Speed Heat (PC)
Kup teraz 119 209 zł

Oszczędzasz aż 90rabat 43 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
FIFA 20 (PC)
FIFA 20 (PC)
Kup teraz 109 209 zł

Oszczędzasz aż 100rabat 48 %

ELECTRO.pl

73589 opinii

szczegóły
Red Faction Guerrilla (PC)
Red Faction Guerrilla (PC)
Kup teraz 60 100 zł

Oszczędzasz aż 40rabat 40 %

ELECTRO.pl

73589 opinii

szczegóły
The Elder Scrolls Online Morrowind (PC)
The Elder Scrolls Online Morrowind (PC)
Kup teraz 135 229 zł

Oszczędzasz aż 94,01rabat 41 %

szczegóły
Kingdom Come Deliverance (PC)
Kingdom Come Deliverance (PC)
Kup teraz 100 199,22 zł

Oszczędzasz aż 99,32rabat 50 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Driftland The Magic Revival (PC)
Driftland The Magic Revival (PC)
Kup teraz 60 99 zł

Oszczędzasz aż 39,10rabat 39 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Yooka-Laylee (PC)
Yooka-Laylee (PC)
Kup teraz 59 159 zł

Oszczędzasz aż 100rabat 63 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły