Archiwum

Auta 3 Wysokie obroty (PS3)

  • Kategoria gra PS3
  • Wersja językowa polska
  • Gatunek dla dzieci
Kup teraz 99 175 zł

Oszczędzasz aż 76rabat 43%

Gamefinity - Gry i Konsole

rewelacyjna gra wyścigowa inspirowana filmem Auta 3 produkcji Disney Pixar pozwoli przeżywać pełne akcji przygody z ulubionymi bohaterami!
Auta 3: Wysokie obroty to rewelacyjna gra wyścigowa w zupełnie nowym, interaktywnym wydaniu zawierającym ulubionych bohaterów nadchodzącego filmu Disney Pixar, Auta 3. Za produkcję gry Auta 3: Wysokie obroty odpowiada firma Avalanche Software, otwarta ponownie pod szyldem Warner Bros. Interactive Entertainment.
„Ponowna możliwość współpracy z zespołem Pixar nad nową grą z tak cenionej kolekcji Aut była niesamowitym doświadczeniem" – mówi John Blackburn, wiceprezes i dyrektor naczelny Avalanche Software. „Staraliśmy się, aby Auta 3: Wysokie obroty były grą zezwalającą fanom i całym rodzinom na dopełniającą zabawę w świecie filmu i poczucie emocji związanych z wyścigami na torach, uczestnictwem w zawodach oraz opanowywaniem trików i technik jazdy".

Auta 3: Wysokie obroty przedstawia kontynuację fabuły Aut 3 tuż po ostatecznym wielkim wyścigu, rozbudowując historię z filmu o zupełnie nowe, pełne akcji przygody i gwarantując graczom możliwość wzięcia udziału w prędkich zawodach pełnych znanych i całkiem nowych postaci.
Użytkownicy będą mogli dołączyć do Zygzaka McQueena, a także Cruz Ramirez w ich przygotowaniach do starcia z Jacksonem Sztormem, a także zagrać innymi spomiędzy ponad 20 przystępnych do personalizacji bohaterów, jednocześnie z uniwersum Aut, jak i nowej generacji samochodów wyścigowych, w swych ulubionych lokacjach z filmu, od Chłodnicy Górskiej po autostradę międzynarodową na Florydzie – w sumie na ponad 20 specyficznych torach w 13 najróżniejszych miejscach. Auta 3: Wysokie obroty to produkcja stawiająca na rozwój umiejętności jazdy graczy w zawodach wyścigowych – dzięki sześciu emocjonującym trybom mogą oni szlifować swoje zdolności i rozbudowywać postać podczas treningów oraz testów odblokowujących świeże tryby, tory, bohaterów i o niemało więcej. Użytkownicy mają do wyboru całą gamę umiejętności do ulepszenia, w tym drift, turbo, jazdę na dwóch kołach, jazdę do tyłu czy taranowanie z boku. Każdy z specyficznych trybów i zdolności zagwarantuje zaś możliwość odkrycia bardziej niełatwych mechanik gry i zdobycia nagród za postępy.

Gra Auta 3: Wysokie obroty gwarantuje ekscytujące, pełne akcji wrażenia i rozgrywkę stawiającą na trening i umiejętności, dzięki którym każdy ma szansę na osiągnięcie wygranej.

Gracze w przystępnych już w przedsprzedaży Autach 3: Wysokie obroty będą mogli polepszać swoje wyniki w przeróżnych trybach i stylach jazdy samodzielnie lub w lokalnym trybie kooperacji na podzielonym ekranie zezwalającym na domową współpracę albo rywalizację, do której znajomi czy rodzina będą mogli dołączyć w dowolnym momencie.


kryteria sprzętowe

- Konsola PlayStation 3
- Gra sieciowa wymaga opłacania abonamentu PlayStation Plus

Podobne oferty - 0 ofert

Nowe oferty co 30 minut