Archiwum

Assassin's Creed 3 Liberation Remaster (PS4)

  • Kategoria gra PS4
  • PEGI (wiek gracza) 18+
  • Wersja językowa polska
Kup teraz 69 138 zł

Oszczędzasz aż 69rabat 50%

Gamefinity - Gry i Konsole

Jest rok 1775. Amerykańskie kolonie są o krok od wzniecenia buntu. Wcielasz się w postać Connora, asasyna, który poprzysiągł strzec wolności swego ludu i narodu. Aby sprostać temu wyzwaniu, musisz polować na wrogów rozsianych w niesamowicie rozległym i otwartym świecie.

Będziesz wykorzystywać swoje śmiercionośne umiejętności, wykonując skrytą misję, która poprowadzi cię od zatłoczonych miejskich ulic, aż po skąpane we krwi pola bitew. Spotkasz legendarnych bohaterów amerykańskiej historii i wspólnie z nimi zaplanujesz, jak pozbyć się tych, którzy zagrażają samej wolności.

W grze Assassin’s Creed® III Remastered wcielasz się w postać Connora, wojownika, którego matką była rdzenna Amerykanka, a ojcem Brytyjczyk. Gdy wielkimi krokami zbliża się krwawa rewolucja, twojemu plemieniu zaczyna zagrażać solidna organizacja, której celem jest zdławienie amerykańskiego ruchu przełomowego i objęcie kontroli nad wszystkimi trzynastoma koloniami.

Rozwścieczony zniszczeniem twojej wioski, postanawiasz poświęcić się obronie wolności i rozpoczynasz trwającą niemało lat misję, która pozwoli ci zrealizować ten cel. Assassin’s Creed® III Remastered również grę Assassin’s Creed Liberation Remastered, która opowiada o niezapomnianej podróży, jaka zawiodła Aveline od zatłoczonych ulic Nowego Orleanu, aż po tętniące magią voodoo bagna i starożytne ruiny Majów.

Oprócz tego gra obejmuje także wszystkie dodatki DLC znane z oryginału, czyli „Misje Benedicta Arnolda", „Ukryte tajemnice" i „Tyranię króla Waszyngtona". Najatrakcyjniejsza wersja gry Zagraj w Assassin’s Creed III w szacie graficznej poprawionej z myślą o urządzeniach nowej generacji: o zwiększona rozdzielczość pozwala grać w 4K i HDR na PS4 Pro, Xbox One X i komputerach PC, a także w full HD (1080p) na PS4 i Xbox One o rozszerzona rozdzielczość tekstur o nowe modele postaci o Nowy system renderowania oświetlenia: renderowanie oparte na fizyce świata gry o Gęstsze tłumy, poprawione otoczenie, a także efekty graficzne Assassin’s Creed® III Remastered posiada: Assassin’s Creed Liberation Remastered: Także w rozdzielczości 4K na konsolach Xbox One X i PS4 Pro, a także w rozdzielczości 1080p na konsolach Xbox One i PS4 z poprawionym oświetleniem, środowiskiem i efektami wizualnymi.

Wszystkie dodatki dla trybu jednoosobowego: o Misje Benedicta Arnolda: proces czterech wspomnień opowiadających o tym jak Asasyn Connor próbował zdemaskować spisek, dzięki któremu Benedict Arnold zamierzał przekazać West Point pod kontrolę brytyjskiej armii.

o Ukryte tajemnice: Trzy misje gwarantujące dodatkową godzinę rozgrywki, podczas której wyruszysz w morze i odwiedzisz zapomniane ruiny Majów. Za każdą ukończoną misje otrzymasz nową broń! Na graczy czekają też dwie skórki dla trybu jednoosobowego, w tym oryginalny mundur kapitana Aquili i klasyczny strój kolonialnego Asasyna.

o Tyrania Króla Waszyngtona: Trzyczęściowa opowieś...

Podobne oferty - 9 ofert

Nowe oferty co 30 minut
MediEvil (PS4)
MediEvil (PS4)
Kup teraz 55 108 zł

Oszczędzasz aż 53,10rabat 49 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Tom Clancy's The Division 2 (PS4)
Tom Clancy's The Division 2 (PS4)
Kup teraz 60 148 zł

Oszczędzasz aż 88,12rabat 60 %

Neonet.pl szczegóły
Maneater (PS4)
Maneater (PS4)
Kup teraz 99 159 zł

Oszczędzasz aż 60rabat 38 %

Gamefinity - Gry i Konsole szczegóły
Red Dead Redemption 2 (PS4)
Red Dead Redemption 2 (PS4)
Kup teraz 109 189 zł

Oszczędzasz aż 80rabat 42 %

Gamefinity - Gry i Konsole szczegóły
Elex (PS4)
Elex (PS4)
Kup teraz 100 168,32 zł

Oszczędzasz aż 68,42rabat 41 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Sekiro Shadows Die Twice (PS4)
Sekiro Shadows Die Twice (PS4)
Kup teraz 159 288 zł

Oszczędzasz aż 129rabat 45 %

Gamefinity - Gry i Konsole szczegóły
NiOh 2 (PS4)
NiOh 2 (PS4)
Kup teraz 139 259 zł

Oszczędzasz aż 120rabat 46 %

Gamefinity - Gry i Konsole szczegóły
Terminator Resistance (PS4)
Terminator Resistance (PS4)
Kup teraz 79 148 zł

Oszczędzasz aż 69rabat 47 %

Gamefinity - Gry i Konsole szczegóły
Concrete Genie (PS4)
Concrete Genie (PS4)
Kup teraz 65 108 zł

Oszczędzasz aż 43,10rabat 40 %

Gamefinity - Gry i Konsole szczegóły