Archiwum

Assassin's Creed Mirage Deluxe Edition PL (PS4)

  • Kategoria gra PS4
  • Gatunek akcja
  • Wersja językowa polska
Kup teraz 250
ELECTRO.pl

73589 opinii

Assassin's Creed Mirage Deluxe na konsole PlayStation 4 Przedsprzedaż. Premiera w 2023. Data premiery i wysyłki może ulec zmianie.

Poznaj historię Basima, sprytnego złodziejaszka doznającego koszmarnych wizji i poszukującego odpowiedzi i sprawiedliwości na gwarnych ulicach Bagdadu z dziewiątego wieku. Nieodgadniona pradawna organizacja znana jako Ukryci pomoże mu stać się zabójcą świetnym i odmienić swój los w sposób, jakiego nie byłby sobie choćby w stanie wyobrazić.

OPIS komponentów:

- Odkryj opatrzoną rewelacyjną fabułą przygodową grę akcji ukazującą transformację buńczucznego młodego mężczyzny w mistrza asasynów.

- Udaj się do Alamut, legendarnego domu asasynów, którzy stworzyli podstawy kreda, w tworzeniu stanowiącej ukłon w kierunku gry, od której wszystko się zaczęło.

- Poznaj świeże wydanie kultowej rozgrywki, która zdefiniowała linię na 15 lat, i za pomocą ruchów parkour przemieszczaj się luźno po mieście, a także pozbywaj się celów po cichu, korzystając z bardziej niż kiedykolwiek wcześniej realistycznych skrytobójstw.

- Zwiedzaj bardzo tłoczne, pełne życia miasto, którego mieszkańcy reagują na każdy twój ruch, i odkryj tajemnice jego czterech unikalnych dzielnic z czasów bagdadzkiego złotego wieku.

ZAWARTOŚĆ DODATKOWA:

Kopia edycji deluxe Assassin's Creed® Mirage, w tym pełna wersja gry i zawartość cyfrowa:

- Edycja deluxe: strój inspirowany grą Prince of Persia, skórki dla orła oraz wierzchowca, broń i nie tylko!

- Zawartość bonusowa**: cyfrowy artbook i cyfrowa ścieżka dźwiękowa.

*Oferta może ulec zmianie. Więcej danych na stronie ubisoft.com/help. Wymagane połączenie z Internetem. Cyfrowy artbook oraz ścieżka dźwiękowa przystępne do pobrania lub streamowania na oficjalnej stronie assassinscreed.com **Wymagane połączenie z Internetem. Cyfrowy artbook oraz ścieżka dźwiękowa będą dostępne na oficjalnej stronie Assassin's Creed od chwili premiery gry.

BONUS PRZEDSPRZEDAŻOWY:

Zamów w przedsprzedaży,otrzymać uzupełniające zadanie*: 40 rozbójników.

*Oferta może ulec zmianie. Zawartość bonusa przedsprzedażowego może zostać w dowolnym momencie udostępniona osobno do zakupu albo w ramach promocji według wyłącznego uznania firmy Ubisoft.

gratisowE ulepszenie:

- PS: Jeśli posiadasz już wersję gry na platformę PS4™, możesz otrzymać kopię cyfrową na konsolę PS5™ gratisowo, bez konieczności zakupu tego artykułu. Właściciele wersji fizycznej PS4™ muszą umieszczać posiadany dysk w konsoli PS5™ podczas każdej próby pobrania albo gry w cyfrową wersję PS5™. Właściciele wersji fizycznej PS4™, którzy posiadają konsolę PS5™ Digital Edition bez czytnika płyt, nie będą posiadać możliwości otrzymania gratisowej wersji na PS5™.

Podobne oferty - 5 ofert

Nowe oferty co 30 minut
EA Sports UFC 4 PS4
EA Sports UFC 4 PS4
Kup teraz 114 190 zł

Oszczędzasz aż 76,00rabat 40 %

Avans.pl szczegóły
Bloodborne PS4
Bloodborne PS4
Kup teraz 79 150 zł

Oszczędzasz aż 71rabat 47 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
NiOh
NiOh
Kup teraz 79 139 zł

Oszczędzasz aż 60rabat 43 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
Gra PS4 Marvel's Spider-Man
Gra PS4 Marvel's Spider-Man
Kup teraz 140 250 zł

Oszczędzasz aż 110rabat 44 %

Avans.pl szczegóły