Archiwum

Call of Duty Black Ops 4 (PS4)

  • Kategoria gra PS4
  • PEGI (wiek gracza) 18+
  • Wersja językowa angielska
Kup teraz 97 242,42 zł

Oszczędzasz aż 146rabat 60%

MediaMarkt.pl

12288 opinii

Call of Duty: Black Ops 4

Czas się uzbroić, ponieważ Black Ops powraca! linia, która stała się najchętniej ogrywaną w całej historii producenta Call of Duty oraz kulturowym fenomenem na całym świecie, wróci już 12 października wraz z pojawieniem się Call of Duty: Black Ops 4 ze swoją realistyczną, osadzoną twardo na ziemi, całkowitą masowych starć rozgrywką. Black Ops 4 podciąga poprzeczkę dla trybu rozgrywek wieloosobowych, jeszcze wyżej stawiając rozgrywkę taktyczną i wybory dokonywane poprzez gracza, wraz z największym do tej pory doświadczeniem trybu Zombie, oferującym od samego początku trzy pełne modele rozgrywki, i Blackout – trybem, w którym całe uniwersum Black Ops powraca do życia w rozbudowanym doświadczeniu w stylu battle royale, z specyficznymi postaciami i mapami ze wszelkich czterech odsłon linii Black Ops połączonymi w jedną, oryginalną całość. Wydane poprzez Activision i stworzone poprzez wielokrotnie nagradzane studio Treyarch Call of Duty: Black Ops 4 przekształci prawidłowo wszystkim znane i szanowane poprzez miliony zwolenników uniwersum w największe do tej pory doświadczenie gamingowe w historii linii.

Call of Duty: Black Ops 4 oferuje brudną, potężnie realistyczną walkę, wzbogaconą o zupełnie świeże opcje dobrania i taktycznego planowania rozgrywki, wraz z gamą rozmaitych nowych broni, map i trybów, stanowiąc tym samym definitywne sieciowe doświadczenie w stylu Black Ops. W grze wraca ikoniczny system Pick 10, poszerzony o szereg innowacji w kontroli broni, przebiegu walki, regeneracji zdrowia i poruszaniu się gracza. Black Ops 4 zanurza się głębiej niżeli kiedykolwiek w narrację osnutą wokół rozgrywek wieloosobowych, dając graczom szansę na odkrywanie świata Specjalistów – dowiedzenia się kim są, czemu istnieją, jakie walki toczą razem – dając tym samym możliwość opanowania do perfekcji gry nimi przez rozmaite doświadczenia na polu bitwy rozgrywane solo i z innymi graczami. W Black Ops 4 dostępna będzie kombinacja nowych i powracających Specjalistów, a każdy z nich wyekwipowany będzie w unikatową broń, ekwipunek i wynikający z tego styl rozgrywki. Gracze są potężni w pojedynkę, lecz staną się dewastującą siłą, gdy zaczną współpracować jako drużyna.

Z okazji 10. Rocznicy wydania oryginalnego Call of Duty Zombies, Black Ops 4 wprowadza w pełni nowy i rewolucyjny tryb Zombie, proponując graczom więcej aniżeli kiedykolwiek wcześniej w historii linii, już w dniu premiery. Mowa tu o aż trzech misjach Zombie - IX, Voyage of Despair oraz Blood of the Dead. Razem z wciągającymi przygodami, kompletnie nowymi bohaterami i nikczemnym przeciwnikiem, Black Ops 4 Zombies dostarczy głęboką rozgrywkę, a także uwielbiane przez entuzjastów easter eggi. Gra proponuje także najmocniej rozbudowane możliwości przypasowania rozgrywki, nowe systemy tworzenia i kończenia wyzwań społecznościowych i systemy społecznościowe, zaprojektowane tak, by jednoczyć graczy. Black Ops 4 przywraca tutorial, wprowadzający nowych graczy do świata Zombie oraz stopnie trudności, gwarantując hardkorowym graczom coraz bardziej wymagające wyzwania. Obok tego wprowadzony zostanie także zupełnie nowy tryb Zombie Rush, który gromadzi w pigułce wszystko to, co najlepsze w rozgrywce Zombie – prezentuje świeże, kuszące wyzwania nienasyconym weteranom, oferując nowicjuszom grę w zupełnie nowym tempie.

Oprócz trybu wieloosobowego i Zombie, twórcy zaprezentowali ponadto Blackout - świeże doświadczenie battle royale, które łączy bezzwłoczną i płynną walkę z ikonicznymi lokacjami znanymi z Black Ops, przeprojektowanymi specjalnie na potrzeby rozwałki na ogromną skalę. Blackout to całkowicie świeże doświadczenie, niespotykane do tej pory w żadnej grze lub trybie Call of Duty, które zmusi graczy do gromadzenia zasobów, planowania i ciągłej rywalizacji w celu przetrwania. Blackout zaoferuje największą mapę w historii Call of Duty – 1500 razy pokaźniejszą od Nuketown – a uczestnikom przyjdzie rzucić się w wir walki wcielając się w konwencjonalnych bohaterów serii Black Ops, jak także postacie kojarzone z Zombies Origins. Zbierając się w drużynę bądź w pojedynkę, gracze trafią na najróżniejsze pole bitwy o niezrównanej skali, dostając do dyspozycji szereg pojazdów lądowych, powietrznych oraz wodnych. Na miejscu czekają docenione przez społeczność Black Ops mapy i rozległy arsenał, co przekłada się na zupełnie nowy sposób grania w Call of Duty.

Podobne oferty - 9 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Maneater (PS4)
Maneater (PS4)
Kup teraz 139 159 zł

Oszczędzasz aż 20rabat 13 %

Gamefinity - Gry i Konsole szczegóły
Elex (PS4)
Elex (PS4)
Kup teraz 100 168,32 zł

Oszczędzasz aż 68,42rabat 41 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Sekiro Shadows Die Twice (PS4)
Sekiro Shadows Die Twice (PS4)
Kup teraz 159 288 zł

Oszczędzasz aż 129rabat 45 %

Gamefinity - Gry i Konsole szczegóły
NiOh 2 (PS4)
NiOh 2 (PS4)
Kup teraz 139 259 zł

Oszczędzasz aż 120rabat 46 %

Gamefinity - Gry i Konsole szczegóły
Dirt Rally 2.0 (PS4)
Dirt Rally 2.0 (PS4)
Kup teraz 75 149 zł

Oszczędzasz aż 74,20rabat 50 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Terminator Resistance (PS4)
Terminator Resistance (PS4)
Kup teraz 79 148 zł

Oszczędzasz aż 69rabat 47 %

Gamefinity - Gry i Konsole szczegóły
Concrete Genie (PS4)
Concrete Genie (PS4)
Kup teraz 65 108 zł

Oszczędzasz aż 43,10rabat 40 %

Gamefinity - Gry i Konsole szczegóły
Darksiders Genesis (PS4)
Darksiders Genesis (PS4)
Kup teraz 85 159 zł

Oszczędzasz aż 74,10rabat 47 %

Gamefinity - Gry i Konsole szczegóły
Trine 4 The Nightmare Prince (PS4)
Trine 4 The Nightmare Prince (PS4)
Kup teraz 70 130 zł

Oszczędzasz aż 60,09rabat 46 %

Gamefinity - Gry i Konsole szczegóły