Archiwum

Call of Duty Black Ops 4 (PS4)

  • Kategoria gra PS4
  • PEGI (wiek gracza) 18+
  • Wersja językowa angielska
Kup teraz 139 242,42 zł

Oszczędzasz aż 103,42rabat 43%

RTV EURO AGD

37910 opiniiWybrane atrybutyGatunek Akcja
Tryb gry singiel Tak
Tryb gry multiplayer Tak
Kategoria wiekowa Od 18 lat
Call of Duty: Black Ops IIII

Czas się uzbroić, ponieważ Black Ops powraca! linia, która stała się najchętniej ogrywaną w całej historii firmy Call of Duty i kulturowym fenomenem na całym świecie, wróci już 12 października wraz z pojawieniem się Call of Duty: Black Ops 4 ze swoją realistyczną, osadzoną twardo na ziemi, pełną masowych starć rozgrywką. Black Ops 4 podwyższa poprzeczkę dla trybu rozgrywek wieloosobowych, jeszcze wyżej stawiając rozgrywkę taktyczną i wybory dokonywane poprzez gracza, wraz z największym do tej pory doświadczeniem trybu Zombie, oferującym od samego początku trzy pełne modele rozgrywki,, a także Blackout - trybem, w którym całe uniwersum Black Ops powraca do życia w rozbudowanym doświadczeniu w stylu battle royale, z standardowymi postaciami oraz mapami ze wszelkich czterech odsłon kolekcji Black Ops połączonymi w jedną, oryginalną całość. Wydane poprzez Activision i produkowane przez wielokrotnie nagradzane studio Treyarch Call of Duty: Black Ops 4 przekształci poprawnie wszystkim znane i szanowane przez miliony sympatyków uniwersum w największe do tej pory doświadczenie gamingowe w historii kolekcji.


Brudną i potężnie realistyczna walka

Gra wzbogacona o zupełnie świeże opcje dobrania i taktycznego planowania rozgrywki, wraz z gamą rozmaitych nowych broni, map i trybów, stanowiąc tym samym definitywne sieciowe doświadczenie w stylu Black Ops. W grze wraca ikoniczny system Pick 10, poszerzony o szereg innowacji w kontroli broni, przebiegu walki, regeneracji zdrowia i poruszaniu się gracza. Black Ops 4 zanurza się głębiej niżeli kiedykolwiek w narrację osnutą wokół rozgrywek wieloosobowych, dając graczom szansę na odkrywanie świata Specjalistów - dowiedzenia się kim są, czemu istnieją, jakie walki toczą razem - dając tym samym możliwość opanowania do perfekcji gry nimi przez rozmaite doświadczenia na polu bitwy rozgrywane solo i z innymi graczami. W Black Ops 4 dostępna będzie kombinacja nowych i powracających Specjalistów, a każdy z nich wyekwipowany będzie w unikatową broń, ekwipunek i wynikający z tego styl rozgrywki. Gracze są potężni w pojedynkę, lecz staną się dewastującą siłą, gdy zaczną współpracować jako drużyna. Z okazji 10. Rocznicy wydania oryginalnego Call of Duty Zombies, Black Ops 4 wprowadza w pełni nowy i rewolucyjny tryb Zombie, proponując graczom więcej aniżeli kiedykolwiek wcześniej w historii linii, już w dniu premiery. Mowa tu o aż trzech misjach Zombie - IX, Voyage of Despair oraz Blood of the Dead. Razem z wciągającymi przygodami, kompletnie nowymi bohaterami i nikczemnym przeciwnikiem, Black Ops 4 Zombies dostarczy głęboką rozgrywkę, a także uwielbiane przez entuzjastów easter eggi. Gra proponuje także najmocniej rozbudowane możliwości przypasowania rozgrywki, nowe systemy tworzenia i kończenia wyzwań społecznościowych i systemy społecznościowe, zaprojektowane tak, by jednoczyć graczy. Black Ops 4 przywraca tutorial, wprowadzający nowych graczy do świata Zombie oraz stopnie trudności, gwarantując hardkorowym graczom coraz bardziej wymagające wyzwania. Obok tego wprowadzony zostanie także zupełnie nowy tryb Zombie Rush, który gromadzi w pigułce wszystko to, co najlepsze w rozgrywce Zombie - prezentuje świeże, kuszące wyzwania nienasyconym weteranom, oferując nowicjuszom grę w zupełnie nowym tempie.


momentalna i płynna walka

Blackout to kompletnie nowe doświadczenie, niespotykane do tej pory w żadnej grze lub trybie Call of Duty, które zmusi graczy do gromadzenia zasobów, planowania i ciągłej rywalizacji w celu przetrwania. Blackout zaoferuje największą mapę w historii Call of Duty - 1500 razy obszerniejszą od Nuketown - a uczestnikom przyjdzie rzucić się w wir walki wcielając się w klasycznych bohaterów linii Black Ops, jak w dodatku postacie kojarzone z Zombies Origins. Zbierając się w drużynę bądź w pojedynkę, gracze trafią na różnorodne pole bitwy o nieporównanej skali, uzyskując do dyspozycji szereg pojazdów lądowych, powietrznych oraz wodnych. Na miejscu czekają docenione poprzez społeczność Black Ops mapy i rozległy arsenał, co przekłada się na zupełnie nowy sposób grania w Call of Duty.


Podobne oferty - 9 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Gang Beasts (PS4)
Gang Beasts (PS4)
Kup teraz 113 129 zł

Oszczędzasz aż 16,29rabat 13 %

ELECTRO.pl

73589 opinii

szczegóły
Bloodstained Ritual of the Night (PS4)
Bloodstained Ritual of the Night (PS4)
Kup teraz 99 169 zł

Oszczędzasz aż 70rabat 41 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
WRC 8 (PS4)
WRC 8 (PS4)
Kup teraz 199 320 zł

Oszczędzasz aż 121rabat 38 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Terminator Resistance (PS4)
Terminator Resistance (PS4)
Kup teraz 145 239 zł

Oszczędzasz aż 94,45rabat 40 %

ELECTRO.pl

73589 opinii

szczegóły
Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint (PS4)
Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint (PS4)
Kup teraz 226,30 379 zł

Oszczędzasz aż 153rabat 40 %

ELECTRO.pl

73589 opinii

szczegóły
Far Cry New Dawn (PS4)
Far Cry New Dawn (PS4)
Kup teraz 65 110 zł

Oszczędzasz aż 45rabat 41 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Bee Simulator (PS4)
Bee Simulator (PS4)
Kup teraz 100 169 zł

Oszczędzasz aż 69,01rabat 41 %

ELECTRO.pl

73589 opinii

szczegóły