Archiwum

Call of Duty: Black Ops Cold War PS4

  • Kategoria gra PS4
  • Wersja językowa polska
Kup teraz 189 319 zł

Oszczędzasz aż 130rabat 41%

OleOle!

29739 opinii

Witamy na krawędzi zagłady.

Kultowa linia Black Ops powraca z Call of Duty®: Black Ops Cold War, bezpośrednią kontynuacją gry, od której wszystko się zaczęło – Call of Duty®: Black Ops.

Black Ops Cold War wrzuca graczy w sam środek dynamicznego zimnowojennego konfliktu z początku lat 80. W emocjonującej kampanii dla jednego gracza trafisz w sam środek globalnego spisku u boku znanych bohaterów, takich jak Woods, Mason i Hudson i nowych agentów, aby stawić czoła snutej od dekad intrydze.

Opis gry:

Kultowa seria Black Ops powraca z Call of Duty®: Black Ops Cold War, czyli bezpośrednią kontynuacją renomowanego poprzez sympatyków oryginalnego Call of Duty®: Black Ops.


Black Ops Cold War wrzuca graczy w sam środek dynamicznego zimnowojennego konfliktu z początku lat 80. W czasie wciągającej kampanii dla jednego gracza staniesz twarzą w twarz z historycznymi postaciami i odkryjesz okrutną prawdę w trakcie walki w znanych miejscach, takich jak Berlin Wschodni, Wietnam, Turcja czy główna siedziba KGB.

Jako elitarny agent będziesz tropić tajemniczą postać o kryptonimie Perseus, której misją jest zburzenie światowej równowagi sił i zmiana biegu historii. Odkryj mroczne źródło tego globalnego spisku u boku znanych bohaterów, takich jak Woods, Mason i Hudson oraz nowych agentów stawiających czoła snutej od dekad intrydze.

Poza kampanią gracze mogą zastosować arsenał broni i sprzętu z epoki zimnej wojny w nowej generacji trybu wieloosobowego i zombie.

Witamy na krawędzi. Witamy w Call of Duty®: Black Ops Cold War.

Podobne oferty - 5 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Dreams Gra PS4 DARMOWY TRANSPORT
Dreams Gra PS4 DARMOWY TRANSPORT
Kup teraz 78 142 zł

Oszczędzasz aż 64rabat 45 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Detroit: Become Human
Detroit: Become Human
Kup teraz 80 134 zł

Oszczędzasz aż 54,01rabat 40 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
EA Sports UFC 4 PS4
EA Sports UFC 4 PS4
Kup teraz 109 190 zł

Oszczędzasz aż 81,12rabat 43 %

Avans.pl szczegóły
Dying Light 2
Dying Light 2
Kup teraz 159 259 zł

Oszczędzasz aż 100rabat 39 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły