Archiwum

EA Sports UFC 4 PS4

 • Kategoria gra PS4
 • Wersja językowa polska
Kup teraz 130
ELECTRO.pl

73589 opinii

Wykreuj legendę w EA SPORTS UFC 4. W EA SPORTS UFC 4 zawodnika, którym się stajesz, kształtują twój styl walki, osiągnięcia i osobowość. Rozwijaj i personalizuj swoją postać, wykorzystując zunifikowany system postępów obejmujący wszystkie tryby rozgrywki. Osiągnij status megagwiazdy UFC, inicjując jako nikomu nieznany amator w nowym trybie kariery, doświadcz początków sportów walki w dwóch zupełnie nowych miejscówkach: kumite i podwórko, lub rzuć wyzwanie światu w nowych walkach niezwłocznych i sieciowych mistrzostwach świata, żeby sięgnąć po tytuł niekwestionowanego czempiona. Płynne przejścia od klinczu do ciosu proponują bardziej dynamiczną i autentyczną rozgrywkę w stójce, a udoskonalone mechaniki obaleń i walki w parterze większą kontrolę nad tymi kluczowymi fazami starcia. Niezależnie od tego, jak i gdzie grasz, w EA SPORTS UFC 4 to ty jesteś gwiazdą każdej walki.

Zamów EA SPORTS UFC 4 w przedsprzedaży i otrzymaj:

 • Tysona Fury'ego
 • Anthony'ego Joshuę
 • komplet personalizacji – podwórko:
 1. Spodenki w dżinsowy deseń
 2. Podwórkową koszulkę (kamuflaż)
 3. Podwórkowe rękawice MMA
 4. Cienką czapkę
 5. Złoty łańcuch
 • komplet personalizacji – kumite:
 1. Spodenki kumite (gladiator)
 2. Koszulkę kumite (kobra)
 3. Sznurowe owijki
 4. Maskę kobry
 5. Naszyjnik kumite

Rozgrywka i prezentacja:

Gracze wczują się w każdą fazę walki w EA SPORTS UFC 4 dzięki obszerniejszej kontroli nad wyprowadzanymi ciosami, upłynniającej pojedynki w klinczu technice Real Player Motion, nowemu systemowi poddań i całkowicie przebudowanym ciosom w parterze

 • Płynna kontrola w klinczu: UFC 4 wprowadza do walki w klinczu technologię Real Player Motion (RPM Tech), która dostarcza dynamicznych wrażeń zależnych od pozycji i fizycznego kontekstu. Dzięki zastosowaniu technice klincz staje się elementem systemu zadawania ciosów, co prowadzi do płynniejszych i częstszych interakcji w klinczu.
 • Przebudowana mechanika obaleń: UFC 4 wykorzystuje RPM Tech także przy obaleniach. Za sprawą mnóstwa nowych animacji obaleń graczom będzie informacje zobaczyć szerszą gamę rozstrzygnięć, uzależnionych od ruchów graczy i atrybutów zawodników. Od zapaśniczych udźwignięć przez czyste sprawle aż po zupełnie nowe obalenia z rozpędu, podczas których gracze mogą dążyć do powalenia rywala bądź odparcia próby obalenia z jego strony – o rozstrzygnięciach walk decydują kluczowe, zapaśnicze zagrania.
 • Miażdżący ground and pound: Znajdowanie sposobów zadawania jak największych obrażeń w parterze stało się znakiem rozpoznawczym wielu gwiazd UFC. Dzięki przebudowaniu mechaniki ground and pound UFC 4 daje graczom pokaźniejszą kontrolę nad starciami w stójce, zapewniając głębszą swobodę wyboru atakowanych stref i szerszy arsenał środków obrony, takich jak ruch głową i precyzyjnie wyprowadzane przejścia do kontr.
 • Nowy system poddań: Odświeżony system dostarcza zupełnie nowych wrażeń w fazie walk o poddania. W zależności od położenia zawodnika, uruchomi się jedna z dwóch nowych minigier, zaprojektowanych z myślą o uproszczeniu mechaniki gry. Dodatkowo gracze mają dzisiaj możliwość wyprowadzania ciosów w fazie poddań, a także więcej sposobów przejść między poddaniami, pozwalających uzyskać niezwłoczne rozstrzygnięcie lub uniknąć poddania za pomocą widowiskowych rzutów.
 • Wspomaganie grapplingu: Wprowadzenie bardziej intuicyjnego układu sterowania zapewnia obszerniejszą kontrolę i intuicyjność rozgrywki w parterze. Proste komendy realizowane lewym drążkiem pozwalają graczom błyskawicznie podjąć próbę podniesienia się, poddania lub przejścia do pozycji ground and pound.
 • Dynamiczna stójka: Przemodelowanie układu sterowania zapewnia pokaźniejszą precyzję zadawania ciosów i łatwiejszy dostęp do szerokiej gamy kompozycji. Wykorzystując nową mechanikę, gracze mogą wybierać między krótkimi naciśnięciami przycisków służącymi zadawaniu szybkich ciosów, a przytrzymywaniem ich w celu wyprowadzania wolniejszych, bardziej produktywnych uderzeń.
 • Pełen autentyzm: Każdy zawodnik wkracza do Oktagonu, żeby rozstrzygnąć walkę. W UFC 4 gracze ujrzą, usłyszą i poczują dezorientującą siłę ciosu odwracającego losy walki oraz obejrzą powtórki zniekształcających twarze, nokautujących ciosów, które posyłają ich rywali na deski.
 • Nowy zespół komentatorów: Były mistrz UFC w wadze półciężkiej i ciężkiej, Daniel „DC" Cormier, zasiada w budce komentatorskiej obok znanego z transmisji gal UFC Jona Anika, by zapewnić graczom świeży, zajmujący komentarz, pełny wnikliwych spostrzeżeń i korzystnej rozrywki.

świeże scenerie walk:
Wojownika kształtuje jego otoczenie; nieważne, czy to w postaci ulic, czy zrodzone z ducha tradycji dawnych sztuk walki – świeże areny kreują zawodników... I walki.

● Podwórko: Najbrutalniejsi ze stójkowiczów posiadają za sobą trudną przeszłość, która otworzyła im drogę do zawodowej kariery. W podwórkowych warunkach lepiej, żeby o wyniku walki przesądziły twoje pięści, bo sędziowska punktacja nikogo tu nie interesuje.
● Kumite: Sceneria stworzona w hołdzie dawnej tradycji MMA. Ludzie ściągają do tej podziemnej świątyni wyłącznie w jednym celu – żeby udowodnić wszelkim pretendentom wyższość własnego stylu walki.
● UFC Apex: Autentyczna arena w Las Vegas z programu Dana White’s Contender Series. To unikatowy obiekt, w którego unikatowej atmosferze zawodnicy przechodzą drogę od pretendentów do mistrzowskich sportowców UFC.
● Aleja akcji: Plenerowa, amatorska arena MMA, która ma za zadanie ukazywać skromne początki adeptów podejmujących pierwsze kroki na drodze do sukcesów w MMA.

Tworzenie i personalizacja zawodników

Uniwersum EA SPORTS UFC 4 kręci się wokół twojego zawodnika – a każdy zawodnik jest inny, nie tylko dzięki osiąganym wynikom, ale także osobowości, jaką demonstruje w Oktagonie. Detale dotyczące występów, takie jak kategoria wagowa i jeden z dwunastu archetypów zawodnika, determinują twój fason walki, a ponad 1600 komponentów czekającego na odblokowanie sprzętu, ponad 350 emotek i dużo więcej pozwoli ci wyrazić własną osobowość.

Zintegrowany profil gracza

Stwórz własnego zawodnika i patrz, jak rośnie jego legenda, w miarę jak podejmujesz wyzwania i zwyciężasz w poszczególnych trybach gry. Wykonuj wyzwania, żeby zdobywać PD i wzbogacać swój profil. Zdobyte PD odblokowują nagrody, takie jak niestandardowe stroje, akcesoria i tła do karty gracza, które wspólnie składają się na obraz twojej osobowości i tożsamości.

Tryby gry

 • Otwarte kategorie wagowe: UFC 4 znosi ograniczenia kategorii wagowych, pozwalając na doprowadzenie do walk, które dotąd nie mogły się odbyć ani w grze, ani poza nią. Otwarte kategorie wagowe są przystępne w trybie Walcz dzisiaj, trybie stójkowym, trybie Nokaut, a także trybie turniejowym.

 • Walcz dzisiaj: To najprostszy sposób na stoczenie walki. Zmierz się ze znajomym (lokalnie) lub sprawdź się przeciwko SI w jednej z wielu odmian trybu. Walcz własnym zawodnikiem lub jednym z ponad 200 zakontraktowanych sportowców UFC w jednej z wielu dostępnych scenerii, od nowych Podwórka i Kumite po znane areny UFC.

 • Śledzenie rywalizacji: Nowa funkcja śledzenia rywalizacji zapisuje historię każdej lokalnej rywalizacji w UFC 4. Śledź zwycięstwa i porażki każdego gracza, który zmierzy się z tobą na tej samej konsoli.
 • Tryb stójkowy: Obalenia i ciosy w parterze są tu niedozwolone. W trybie stójkowym musisz udowodnić swoją przewagę, używając do odniesienia zwycięstwa tylko kopnięć, ciosów rękami i klinczy.
 • Tryb Nokaut: Każdy chce zobaczyć nokaut, a tutaj to jedyne osiągalne rozstrzygnięcie. Wymierz wystarczająco dużo ciosów, żeby opróżnić pasek wytrzymałości twojego przeciwnika, a ostatnie uderzenie pośle go na deski.
 • Własne zasady: Przeprowadź walkę według własnoręcznie dostosowanych parametrów – wyłącz zalety, ogranicz regenerację wytrzymałości, podnieś wartość zadawanych obrażeń, a nawet zmodyfikuj zachowanie wirtualnego rywala.

 • Tryb kariery: Odświeżony tryb kariery daje ci zupełnie nowe narzędzia pozwalające podjąć twoją własną drogę od nieznanego amatora do niekwestionowanego mistrza UFC. Korzystając z zupełnie nowej funkcji ewolucji zawodnika, obserwuj jak twoja postać rozwija się na bazie dyscyplin użytkowanych w treningach i walkach. Dodatkowo zyskujesz kontrolę nad przebiegiem swojej kariery na niesłychaną dotąd skalę, dzięki znaczącym możliwościom budowania relacji i zwiększonej kontroli nad rozgałęziającymi się ścieżkami kariery. ○ Ewolucja zawodnika: Jesteś mistrzem brazylijskiego jiu-jitsu, który na czarny pas pracował od dzieciństwa, a może bokserem o nokautującym uderzeniu, który spędził młodość na podwórkowych bójkach? Twoje doświadczenia kształtują twoje umiejętności. Idea ta ma swój pełny wyraz w trybie kariery, gdzie każdy celny cios i każde wydajne obalenie wzmacnia twojego zawodnika w mocnej dyscyplinie. Atrybuty dostosowane do obranego wcześniej archetypu będą się rozwijać szybciej niżeli te spoza twojej dyscypliny.
 • Budowanie relacji: Świat sportów walki jest oparte na relacjach międzyludzkich – od bezusterkowych sparingpartnerów po śmiertelnych rywali. Odczuj, jak obfite mają znaczenie w trybie kariery. Zbuduj znajomość, podejmując sparing z Israelem Adesanyą, i poznaj jego typowe ruchy, albo znokautuj go podczas tego samego sparingu i wywołaj sprzeczkę.
 • Wybierz swoją ścieżkę: droga każdego zawodnika jest inna. W UFC 4 to ty kierujesz swoją karierą – walkami, kategorią wagową i starciami z wybranymi rywalami. Przejdź ścieżkę od swej pierwszej amatorskiej walki przez WFA do występu w programie Dana White’s Contender Series albo wprost do UFC. Dla której organizacji MMA walczysz, w których walkach bierzesz udział – wszystko to zależy od ciebie... I od tego, jak się spiszesz.
 • Trener Davis: Za każdym zawodnikiem stoi ekipa trenerów, którzy odgrywają nieodzowną rolę w przygotowaniach do walk. W trybie kariery trener Davis towarzyszy ci w drodze przez meandry sportu i biznesu. Przez kolekcję filmowych przerywników poznasz znaczenie relacji łączącej trenera z zawodnikiem.

Tryby offline

 • Tryb ćwiczeń: Szlifuj swoje umiejętności w bezpiecznych warunkach.
 • Samouczki: Miejsce, w którym zapoznasz się z podstawami i pobierzesz innowacyjne lekcje.
 • Własna gala: Zaplanuj własne wydarzenie i przeprowadź galę MMA ze swych marzeń.
 • Turnieje: Lokalny tryb wieloosobowy, zezwalający zorganizować turniej dla 8 albo 16 zawodników, w którym odniesione w poprzednich starcia obrażenia przenoszą się do kolejnych walk.

Tryby sieciowe

 • Sieciowe mistrzostwa świata: Sieciowe mistrzostwa świata to prawdziwy test dla zawodnika. Walcz utworzonym zawodnikiem albo jednym z prawdziwych zawodników UFC, pnij się w tabeli i awansuj do kolejnych lig – od debiutanckiej poprzez pretendencką po mistrzowską. Zdobycie pasa to dopiero początek; każda udana obrona kształtuje twoją legendę i zdobi słynny fachowy pas UFC kolejnym kamieniem szlachetnym.
 • Walki błyskawiczne: Ten utrzymany w żywiołowym tempie tryb stawia cię naprzeciw sieciowym rywalom, z którymi rywalizujesz w prędkim turnieju. Ciągła rotacja zasad powoduje, iż gra się nie nudzi, a rywalizacja stale jest zacięta.
 • Szybka walka: Rusz do szybkiej walki w trybach charakterystycznym, Nokaut albo stójkowym i śledź swoje poczynania w globalnym rankingu.
 • Zaproszenie: Zaproś znajomego do sieciowej walki.

Podobne oferty - 9 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Assassins Creed Mirage Retail Edition PS4
Assassins Creed Mirage Retail Edition PS4
Kup teraz 129 130 zł

Oszczędzasz aż 1rabat 1 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Ghost of Tsushima PS4
Ghost of Tsushima PS4
Kup teraz 90 159 zł

Oszczędzasz aż 69,01rabat 43 %

Avans.pl szczegóły
Octopath Traveler II (PS4)
Octopath Traveler II (PS4)
Kup teraz 130 219 zł

Oszczędzasz aż 89,01rabat 41 %

Media Expert

5395 opinii

szczegóły
Dziedzictwo Hogwartu Edycja Kolekcjonerska Gra playstation 4 CENEGA
Dziedzictwo Hogwartu Edycja Kolekcjonerska Gra playstation 4 CENEGA
Kup teraz 700 1397 zł

Oszczędzasz aż 697,01rabat 50 %

Avans.pl szczegóły