Archiwum

Elex (PS4)

  • Kategoria gra PS4
  • PEGI (wiek gracza) 16+
  • Gatunek RPG
  • Wersja językowa polska
Kup teraz 100 168,32 zł

Oszczędzasz aż 68,42rabat 41%

RTV EURO AGD

37910 opinii

SCIENCE - FANTASY Miliardy mieszkańców, cywilizacja i zaawansowana technika, Magalan z podniesioną głową, patrzył w przyszłość. Wtedy uderzył meteor. Ci którzy przeżyli muszą stanąć do walki o przetrwanie, walki która zadecyduje o przyszłości planety.

W centrum wszelkiego jest „Elex". Stanowczo cenna i rzadka substancja, która pojawił się razem z meteorem. Elex może napędzać maszyny, otwiera wrota magii albo zmienia żywy organizm w coś zupełnie innego.

Jaka przyszłość czeka Magalan? Czy magia lub technologia uratują ten świat? Czy może, ta nowa potęga zniszczy wszelkich żyjących w ruinach starego świata. BERSERKOWIE Z EDANU Meteor zapewnił planecie, świeży nowy start, koleją szansę dla mieszkańców Magalana.

Świat mógł na nowo odżyć. Berserkowie znaleźli sposób na przemianę elexu w czystą manę. Dzięki czemu użyźniają nieużytki, tworząc bogatą faunę i florę. Gdy Albowie niosą zagładę i uszkodzenie, Berserkowie oferują prawdziwą nadzieję.

Magia w miejsce technice, Magalan powinien zapewnić wszystkim przyszłość. KLERYCY Z IGNADONU Miejsce upadku meteoru, Ignadon stał się obszarem wulkanicznej aktywności. Mimo iż pozbawiony życia, Ignadon jest znakomitą kryjówką dla Kleryków.

Wyznawcy boga Calaana, uważają, iż spożywanie Elexu to grzech. Używają go do napędzania swoich urządzeń. Strażnicy technologii Magalana, Klerycy, pokładają swoją wiarę w bogu Calaanie, broni plazmowej, mechach i potędze przemysłu.

Z popiołów powstanie nowy, potężniejszy Magalan. BANICI Z TAVARU Skaliste bezdroża Tavaru, stały się domem Banitów. Przeszukując ruiny w poszukiwaniu broni i sprzętu, Banici nie czczą żadnego boga, nie poddają się prawom Berserków czy bezuczuciowej walce Albów.

Meteor przyniósł im wolność wyboru, świat w którym każdy może wspiąć się na szczyt. Motto Banitów to życie może i jest brutalne, proste i daje wolność i każdy powinien być wynagrodzony za swoje zasługi.

ALBOWIE Z XAKORU Niosąc zniszczenie, meteor przyniósł również mieszkańcom Magalana ich przyszłość – Elex. Wykorzystanie jego potęgi do napędzania technologii to dopiero początek. Spożywając czysty Elex, mieszkańcy Magelana stają się silniejsi, wyostrzają im się zmysły i stają się wolni od uczuć.

Ze swej bazy w górach Xakoru, Albowie wyruszają na podbój Magalana. Uważają,mają wyłączne prawo do Elexu. Albowie uważają iż świat należy do silnych, a słabi muszą zostać poświęceni, by Magalan przeżył.

Najważniejsze parametry: Wolność wyboru: Pomagaj, zdradzaj, a nawet zabijaj, kogo wyłącznie chcesz, i przejrzyj, jak twoje decyzje wpłyną na opowieść. Wolność poruszania się: Użyj plecaka odrzutowego, by atakować z powietrza, docierać w trudno przystępne miejsca albo zeskakiwać z ogromnych wysokości i bezpiecznie lądować.

Wolność rozwijania postaci: Brak ograniczeń związanych z klasą bohatera – stań się, kimkolwiek chcesz. Wolność eksploracji: Od pierwszych minut gry cały świat stoi przed tobą otworem – bez nienaturalnych granic i ekranów wczytywania.

Wolność wyboru broni: Elex posiada jedną z największych w historii gier RPG linię broni. Od mieczów, łuków i młotów po strzelby, wyrzutnie granatów, a choćby miotacze ognia – każdy odnajdzie coś dla siebie.

Jest też oczywiście magia ELEX to istotnie dopracowana gra z gatunku action RPG, produkowana poprzez wielokrotnie nagradzanych autorów linii Gothic. Akcja gry toczy się w nowym postapokaliptycznym uniwersum science fantasy.

Gracz trafia do olbrzymiego, pozbawionego wyświetlaczów wczytywania świata, w którym czekają na niego intrygujące postacie, zmutowane stworzenia, nieprzystępne decyzje i niemało wartkiej akcji. W świecie ELEX trwa wojna o solidny minimalistyczniec, który daje ludziom moce podobne do magii,równocześnie zmienia ich w bezduszne, zimne stworzenia.

To ty zdecydujesz, czy planetą Magalan będzie rządzić człowieczeństwo, czy również zimna logika.

Podobne oferty - 8 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Gran Turismo Sport (PS4)
Gran Turismo Sport (PS4)
Kup teraz 68 118 zł

Oszczędzasz aż 50,01rabat 42 %

ELECTRO.pl

73589 opinii

szczegóły
Doom (PS4)
Doom (PS4)
Kup teraz 223,26 359 zł

Oszczędzasz aż 136rabat 38 %

ELECTRO.pl

73589 opinii

szczegóły
Destiny 2 (PS4)
Destiny 2 (PS4)
Kup teraz 179 350,29 zł

Oszczędzasz aż 171,29rabat 49 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
Iron Harvest (PS4)
Iron Harvest (PS4)
Kup teraz 229 389 zł

Oszczędzasz aż 160rabat 41 %

RTV EURO AGD

37910 opinii

szczegóły
Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint (PS4)
Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint (PS4)
Kup teraz 226,30 377 zł

Oszczędzasz aż 151rabat 40 %

ELECTRO.pl

73589 opinii

szczegóły
Battlefield 1 Rewolucja (PS4)
Battlefield 1 Rewolucja (PS4)
Kup teraz 80 129 zł

Oszczędzasz aż 49,10rabat 38 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
A Plague Tale Innocence (PS4)
A Plague Tale Innocence (PS4)
Kup teraz 100 187 zł

Oszczędzasz aż 87,20rabat 47 %

MediaMarkt.pl

12288 opinii

szczegóły
Uncharted 4 Kres złodzieja (PS4)
Uncharted 4 Kres złodzieja (PS4)
Kup teraz 79 140 zł

Oszczędzasz aż 61rabat 44 %

Neonet.pl szczegóły