Archiwum

F1 22 Gra na PS4 (Kompatybilna z PS5)

  • Kategoria gra PS4
  • Wersja językowa polska
Oferta tymczasowo niedostępna

Zamów w przedsprzedaży: Gen4/Gen5/PC:

· F1® Life – zestaw startowy

· F1® 22 Nowa Era – pakiet zawartości

· 5000 PitCoinów

Wejdź w nową erę Formula 1® z F1® 22 od EA SPORTS™, oficjalną grą 2022 FIA Formula One World Championship™. Przejmij stery w nowym sezonie, w którym przeprojektowane samochody i zmienione zasady redefiniują wyścigi, sprawdź swoje umiejętności na nowym Miami International Autodrome i posmakuj blichtru i splendoru w trybie F1® Life. Ścigaj się zniewalającymi nowymi bolidami sezonu Formula 1® 2022 z autentycznym składem wszystkich 20 kierowców i 10 zespołów oraz przejmij kontrolę nad swoim wyścigowym doświadczeniem dzięki immersyjnemu lub telewizyjnemu trybowi sekwencji wyścigowych. Stwórz zespół i doprowadź go na czoło pola startowego dzięki pełnemu nowej głębi, lubianemu trybowi Mój zespół, ścigaj się z innymi w trybie podzielonego ekranu lub trybie wieloosobowym albo odmień tempo wyścigów, zabierając na tor supersamochody wykonane przez najważniejsze nazwiska sportów motorowych.

· NOWY SEZON, świeże ZASADY: Ścigaj się w nowej erze bolidów Formula 1 w F1® 22.

· WYŚCIGI ZDEFINIOWANE NA NOWO: Przejmij kontrolę nad wirtualnym doświadczeniem F1® dzięki wciągającym, filmowym zjazdom do boksu, okrążeniom generującym i nie tylko.

· F1® LIFE: Posmakuj blichtru i splendoru Formula 1®.

Oficjalna gra 2022 FIA Formula One World Championship™:

● Nowy sezon, nowe zasady: zasiądź za kierownicą w nowym sezonie i ścigaj się olśniewająco przeróżnymi samochodami na kultowych torach, w tym na zupełnie nowym Miami International Autodrome.

● Wyścigi zdefiniowane na nowo: Przejmij kontrolę nad swym doświadczeniem wyścigów dzięki immersyjnemu lub telewizyjnemu trybowi okrążeń wytwarzających i

przejazdów samochodu bezpieczeństwa, interaktywnym zjazdom do boksu i zupełnie nowym prędkim wyścigom.

● Adaptacyjne SI: Nowy system SI dla mniej doświadczonych graczy gwarantuje ci wyrównaną rywalizację w każdym wyścigu.

● F1® Life: Odblokowuj i chwal się przed światem supersamochodami, ubraniami, akcesoriami i nie tylko.

● Mój zespół: Wybierz swój budżet startowy i od podstaw stwórz swój własny zespół F1®, korzystając z powiększonych wydarzeń dla działów zespołu i pokaźniejszych możliwości personalizacji odcieni.

● Tryb kariery: sprawdź swoje wyścigowe umiejętności w świecie F1® i przebij się na czoło pola startowego w szanowanym od 10 lat trybie kariery.

● Formula 2™, najważniejsza arena treningowa do F1®, także znajduje się w grze, wraz z opcjami niedługiego, przeciętnego albo długiego sezonu oraz z zawartością sezonów 2021 i 2022.

● Wyścigi na podzielonym ekranie dla dwóch graczy.

● VR: Daj się wciągnąć w najpełniejsze doświadczenie F1® z funkcją wirtualnej rzeczywistości na PC, która pozwoli ci przeżywać emocje wyścigów z samego środka kokpitu.

F1® 22 Game – oficjalny produkt mistrzostw świata FIA Formula One World Championship.

© 2022 Electronic Arts Inc. Logo F1, F1, FORMULA 1 i powiązane znaki są znakami handlowymi Formula One Licensing BV, firmy Formula 1. Na licencji Formula One World Championship Limited. Logo F2 FIA FORMULA 2 CHAMPIONSHIP, FORMULA 2, F2 i powiązane znaki są znakami towarowymi Federation Internationale de l’Automobile i są użytkowane wyłącznie na licencji. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Podobne oferty - 6 ofert

Nowe oferty co 30 minut
Bloodborne PS4
Bloodborne PS4
Kup teraz 79 150 zł

Oszczędzasz aż 71rabat 47 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
NiOh
NiOh
Kup teraz 79 139 zł

Oszczędzasz aż 60rabat 43 %

OleOle!

29739 opinii

szczegóły
Gra PS4 Marvel's Spider-Man
Gra PS4 Marvel's Spider-Man
Kup teraz 140 250 zł

Oszczędzasz aż 110rabat 44 %

Avans.pl szczegóły